Laky na vlasy - obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8a796f068633d62a744ae8390561b16aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
siamysi
321-600
321-600


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: st říjen 21, 2009 3:40 pm    Předmět: Citovat

ja som vyskusala uz kadeco....fakt kadejake znacky , stupne spevnenia blabla....ale moje vlasy su asi take ze ked tam nenastriekam 4 nadobky tak to nebude mat ziaden ucinok......tak som sa nato vykaslala - nestoji mi to za to.....lak pouzivam uz iba na zafixovanie cesicky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 5:31 pm    Předmět: Citovat

lidi, spis nez laky na vlasy zkuste nejaky anti frizz kondys... to pomuze z nejhorsiho... a potom voda voda vodicka... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aimirin
161-320
161-320


Založen: 30.10.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2010 9:24 pm    Předmět: Citovat

Lak na vlasy mohu doporučit od Alterny - TEN nebo Kaviárový. Oba dva moc prima, neslepují, vlasy drží, ale nevypadají jako helma. Dají se snadno vyčesat a nevysušují.

Teď jsem vyzkoušela lak od SEBASTIAN a hned jsem zakoupila, protože je to ještě o stupeň lepší než Alterna. Jmenuje se Shaper, na anglických forech hromadně chválený, samé nadšené ohlasy, že jsem je ještě na žádný přípravek ani neslyšela Smile Ale jeden další nadšený ohlas už si SEBASTIAN vypěstoval i u mě...fakt báječný. Mám Shaper na jemné vlasy, takže mi vůbec neplihnou, vlasy hezky drží, nic slepeného...fakt doporučuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: so červen 12, 2010 9:29 am    Předmět: Citovat

Ak by niekto hľadal lak bez silikónu tak Taft Volume ho nemá. ( http://www.youtube.com/watch?v=ng8Rv-0bqLQ ) Ešte som ho neskúšala.
Aj tak najradšej používam tento: http://img.seznamzbozi.cz/direct/iR/importprodukt-orig/63e/63e8ad4c629557f6e4199b21b5ad595a.jpg . Je bezsilikónový, drží a stojí pár korún.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: pá červen 25, 2010 5:55 am    Předmět: Re: Laky na vlasy - obecně Citovat

galadriel napsal:
Jsem dneska byla cvicit a nejak ztracim kondici, byla jse splavena jak mys, tak jsem si rekla, ze si umyju hlavu a nemela jsem sampon. jak v ty reklame, rikam kamossce "Rado, pujc mi sampon" jeste chybi to ty mas tak krasne vlasy, jak to delas.
No a svete div se, vytahla fakt H&S.
No FUJ, tak hnusnz vlasy jsem ted dlouho nemela, jak se tim nekdo muze myt?
Rozlitany, splihly, no fakt humus. Musi tobyt pekny s......

Jeste jsem se chtela optat, pouzivate nekdo lak na vlasy? Muzete nejaky doporucit? Ja asi nemam stesti, jeste jsem nenarazila na nejaky, aby mi vyhovoval. Bud vlasy vysusil nebo zmastil. Pomuze nekdo Question

Ano já používám. Používám od AVonu v katalogu si to najdeš u přípravku na vlasy, jsem s ním spokojená.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 6:50 am    Předmět: Citovat

Já teď používám Syoss a je to asi nejlepší lak, co jsem zatím měla. Nemám na hlavě tuhou helmu, dobře se vyčesává a hezky voní. Bez silikonu asi nebude, to budou leda ty přírodní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenca
161-320
161-320


Založen: 21.1.2010
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 1:16 pm    Předmět: Citovat

Judy napsal:
Já teď používám Syoss a je to asi nejlepší lak, co jsem zatím měla. Nemám na hlavě tuhou helmu, dobře se vyčesává a hezky voní. Bez silikonu asi nebude, to budou leda ty přírodní.


A máš i nějaké jiné přípravky od Syossu? Já slyšela spíš špatné ohlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 5:27 pm    Předmět: Citovat

Máte niekto skúsenosť s týmto lakom?

http://www.prirodna-lekaren.sk/Lak-na-vlasy-s-Granat-jablkom

Neobsahuje alkohol a mal by byť prírodný,čiže by tam ani nemuseli byť silikony. Navyše tá fľaštička vyzerá tak chutne,že by som ju zjedla Laughing

Ja som si už ináč odvykla používať laky na vlasy, príliš vysúšali, aby účes držal,musela som ho dať tonu a žiadny som nikdy nevedela poriadne vyčesať. A ak aj áno,vlasy ostali krepaté a celkovo také nepekné Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Anetka*
41-80
41-80


Založen: 13.8.2009
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: so srpen 07, 2010 2:33 pm    Předmět: Citovat

Já lak používám docela často, protože hraju v cimbálovce a musíme mít upletený cop (tak, jak se to dřív prostě nosilo). Wink A jelikož mám krátké, vlnité, jemné a neposedné vlasy, tak mi cop moc nedrží, takže si je prostě musím nalakovat. Laků sem už měla hodně a pokaždém byli vlasy slepené a tvrdé (jen je polámat Rolling Eyes ). Tak to dělám tak, že pokaždý když vím, že budu mít cop, tak si vlasy neumývám třeba týden, nechám je prostě mastné, nalakuju je a hned jak přijdu domů, umývám a dělám zábaly a vlásky to zatím snášejí fajně Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 8:31 pm    Předmět: Citovat

lak na vlasy nepoužívám denně, jen když dávám do vlasů nějakou ozdobu nebo tak. Ale když už, tak mi ty vlasy u kořínků lehce vysuší a oni pak "ztvrdnou" což se mejm rychle mastícím se vlasům docela líbí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.