Laky na vlasy - obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bb6c75d811056d87cae3d16020163a96Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út srpen 24, 2010 10:00 pm    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
Máte niekto skúsenosť s týmto lakom?

http://www.prirodna-lekaren.sk/Lak-na-vlasy-s-Granat-jablkom

Neobsahuje alkohol a mal by byť prírodný,čiže by tam ani nemuseli byť silikony. Navyše tá fľaštička vyzerá tak chutne,že by som ju zjedla Laughing

Ja som si už ináč odvykla používať laky na vlasy, príliš vysúšali, aby účes držal,musela som ho dať tonu a žiadny som nikdy nevedela poriadne vyčesať. A ak aj áno,vlasy ostali krepaté a celkovo také nepekné Sad


Já nevěřim ničemu na čem je napsané "přírodní" a neni u toho složení. To může být přírodní třeba jako Oriflame - čili vůbec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: ne září 19, 2010 12:18 pm    Předmět: Citovat

já třeba proti lakům nic nemám, na sebe dokonce používám betonárnu od baley (žlutý, proti větru)(jemné laky na mě nemaj cenu, prostě nedrží), hlavně teda na ofinu, sem tam zakloním a přestříkám vršek, abych neměla pěšinku až k zadku Cool a všimla jsem si, že díky tomu mi vydrží dýl nemastné, resp. tak vypadají (když pak oddělím na boku, tak jsou jemně spramínkovatělé a mastné, což ale na vrchu není vidět díky laku Wink )
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne září 19, 2010 12:35 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
já třeba proti lakům nic nemám, na sebe dokonce používám betonárnu od baley (žlutý, proti větru)(jemné laky na mě nemaj cenu, prostě nedrží), hlavně teda na ofinu, sem tam zakloním a přestříkám vršek, abych neměla pěšinku až k zadku Cool a všimla jsem si, že díky tomu mi vydrží dýl nemastné, resp. tak vypadají (když pak oddělím na boku, tak jsou jemně spramínkovatělé a mastné, což ale na vrchu není vidět díky laku Wink )


pěšinku až k zadku:DVery HappyVery Happy připadá mi, že Balea má celkem fajn laky... já jsem sice používala a používám jenom tu miniverzi na objem, ale ani na ty ostatní druhy jsem neslyšela nic moc negativního. Jinak betonárna Exclamation Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: ne září 19, 2010 12:59 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
já třeba proti lakům nic nemám, na sebe dokonce používám betonárnu od baley (žlutý, proti větru)(jemné laky na mě nemaj cenu, prostě nedrží), hlavně teda na ofinu, sem tam zakloním a přestříkám vršek, abych neměla pěšinku až k zadku Cool a všimla jsem si, že díky tomu mi vydrží dýl nemastné, resp. tak vypadají (když pak oddělím na boku, tak jsou jemně spramínkovatělé a mastné, což ale na vrchu není vidět díky laku Wink )

Mně se zase zdá, že se mi po laku mastí vlasy víc Sad
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 8:15 am    Předmět: Citovat

Narazila jsem na dobrý lak od Baley. Koupila jsem si teda jen malinké balení na cestování. Má modrý vršek, stupeň zpevnění 4 z 5 a prý má UV ochranu. Za těch pár kaček a ještě navíc, že to je Balea, mě překvapilo, že se tak vyplatil. A navíc pěkně voní. Doporučuju... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 11:49 am    Předmět: Citovat

Používám od Lybaru Vital hair - ten barevný, zpevnění 4 z 5, přelakovávám jen ofinu, když si dělám nějaký účes nebo výjimečně pro objem a naprosto mi vyhovuje, nemůžu si stěžovat. Navíc krásně voní. Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meg
8-20
8-20


Založen: 13.10.2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 10:36 am    Předmět: Re: Laky na vlasy - obecně Citovat

galadriel napsal:
Jsem dneska byla cvicit a nejak ztracim kondici, byla jse splavena jak mys, tak jsem si rekla, ze si umyju hlavu a nemela jsem sampon. jak v ty reklame, rikam kamossce "Rado, pujc mi sampon" jeste chybi to ty mas tak krasne vlasy, jak to delas.
No a svete div se, vytahla fakt H&S.
No FUJ, tak hnusnz vlasy jsem ted dlouho nemela, jak se tim nekdo muze myt?
Rozlitany, splihly, no fakt humus. Musi tobyt pekny s......

Jeste jsem se chtela optat, pouzivate nekdo lak na vlasy? Muzete nejaky doporucit? Ja asi nemam stesti, jeste jsem nenarazila na nejaky, aby mi vyhovoval. Bud vlasy vysusil nebo zmastil. Pomuze nekdo Question


Ahoj mám vyzkoušený lak od Lavery, myslela jsem si, že když je to lak z přírodní kosmetiky tak nebude vůbec držet apod. ale opak je pravdou.Drží uplně parádně, neslepuje, nevysušuje a má i příjemnou lehkou vůni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 12:28 pm    Předmět: Citovat

Dřív sem vlasy lakovala hodně, ale teď ho používám jen v největší nouzi v případě, že si nestihnu umýt vlasy a mám mastnější kořínky.... lehce přestříkám vlasy u pěšinky, nechám zaschnout a pročešu nebo přejedu kartáčem Very Happy vlasy to trochu vysuší a vypadá to líp... na celou hlavu už lak nepoužívám, měla sem po něm suché a lámavé vlasy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 5:59 pm    Předmět: Citovat

Po zjištění, že se silikonama moje vlasy nekamarádí, hledám nějaký přírodní lak, který opravdu lakuje, ideálně nestojí majlant a není ho moc velké balení, přece jenom ho používám jen občas, ale teď v plesové sezóně by se mi hodil. Nemáte někdo nějaký tip?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pop.art
321-600
321-600


Založen: 6.6.2009
Příspěvky: 458

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 7:42 pm    Předmět: Citovat

Nemám lak na vlasy ráda..mám vždy "ulepený pocit" a blond vlasy dostanou žlutý nádech (garnier i nivea)..tak nepoužívámSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.