Laky na vlasy - obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8c2c08137322d77cb3ea783e647fecd7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 5:55 pm    Předmět: Citovat

jsem si tak uvědomila, že laky vlastně moc neřeším. u sebe v koupelně mám wellu, předtím jsem měla libar, když nechci běžet k sobě do patra, klidně se přetříknu máminým obyč z plusu nebo odkud (ale že voní nejlíp Very Happy ) ... ale vzhledem k tomu, že ho používám jen na přední pramínky, není se čemu divit, že to není třeba až tolik řešit Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amy
41-80
41-80


Založen: 4.9.2008
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 9:53 pm    Předmět: Citovat

teda já laky na vlasy používám co nejmíň to jde,strašně to vysušuje,ale dobrý lak je např. od welly-dodá lesk a snadno se vyčesává a nezůstávají po něm takové ty bílé drobky-to nesnáším,zvlášť na mých černých vlasech je to dost nepříjemný Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 12:26 am    Předmět: Citovat

Amy napsal:
teda já laky na vlasy používám co nejmíň to jde,strašně to vysušuje,ale dobrý lak je např. od welly-dodá lesk a snadno se vyčesává a nezůstávají po něm takové ty bílé drobky-to nesnáším,zvlášť na mých černých vlasech je to dost nepříjemný Evil or Very Mad

S těma bílýma drobkama jsi mi něco připomněla Evil or Very Mad Lak na vlasy jsem kdysi používala, i když jsem se snažila, aby to bylo jen vyjímečně. Ale jednou jsem to s ním asi přehnala, potřebovala jsem, aby mi vlnky držely Embarassed Vlasy pak ani nešly rozčesat, tak jsem je umyla nerozčesané, ale když jsem se koukla do zrcadla pod světlem, na vlasech zůstal takový bílý povlak z toho laku, myla jsem znovu a pořád tam zůstával. Dolů šel dostat, jen když jsem ho seškrábla nehtem. Nakonec jsem ve skleničce smíchala sůl a citron a to si na vlasy nanesla jako takový peeling Shocked Blázen no, ale toho povlaku už bylo míň, ale pořád trochu byl. Tak jsem na druhý den vlasy myla znova, tentokrát šamponem, do kterého jsem přidala sodu. Tak jsem to zopakovala několik následných dnů. Povlak šel dolů. Naštěstí, vlásky to přežily, ale radši jsem na ně rychle hodila hennu, na chudinky...Mno od té doby už lak nepoužívám. Nahradila jsem ho vodou s cukrem (šest lžic horké vody a lžíce cukru - nalít do rozprašovače). Dost dobře to tuží, ale člověk to s tím nesmí přehnat. Používám to většinou na drdol, který si dělám už z trochu mastných vlasů, nebo tak jednou měsíčně i do rozpuštěných vlasů, ale to si většinou tu směs nastříkám jen do dlaní a pak tím tvaruju vlnky a čechrám vlasy od hlavy. Fakt to tuší celkem dost, tak se s tím musí opatrně. Nesmí se to přehnat, jinak pak vlasy nejsou rozčesat a trošku vysušuje. Ale pořád lepší než lak na vlasy Embarassed Laughing (tak to jsem se rozepsala Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 3:28 pm    Předmět: Citovat

Já žádný styling nikdy nepoužívala, ale v poslední době zvažuji nějaký přírodní, protože chi víc nosit různé drdoly a účesy, ale mám dost těžké vlasy a nikdy mi ty účesy moc dlouho nevydrží. Myslíte, že na to pomůže lak, nebo tužidlo? moc se v tom nevyznám, tak prosím o radu...Dík..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 4:22 pm    Předmět: Citovat

Marianno, když chceš fakt přírodní - gel z lněných semínek jsi zkoušela? Je tu o něm někde vlákno. Já ho teda používám místo tužidla, ale možná by na drdoly šel dávat i jako takovej řidší gel na vlasy.
Taky se dá místo tužidla použít pivo.
Tu vodu s cukrem, jak píše Sim, jsem nezkoušela, ale nezní to zle - zato jsem vyzkoušela něco podobnýho: voda s trošičkou (ale fakt maličkou) medu, pár kapek citronový šťávy a pidivločka kokosovýho oleje - a to postupně včesat do vlasů. Ale možná by to šlo i do hodně jemnýho rozprašovače jako lak. Ale je fakt potřeba si nějak vychytat to množství medu - jinak člověk nepříjemně lepí (já to zatím zkoušela dvakrát, jednou se nepovedo, podruhý jo, ale pak jsem objevila gel z lněnejch semínek, tak jsem nějak od dalších experimentů upustila a střídám gelík s pivem - a jednou za čas dám obyč tužidlo nepřírodní, protože ho potřebuju doplácat (a složením to není až taková hrůza).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: so leden 10, 2009 8:35 pm    Předmět: Citovat

Vodu s medem jsem taky zkoušela, ale opravdu to lepilo a zdálo se mi, že to neuschlo, ty vlasy byly takové rozpramínkované, s tím cukrem je to lepší, ale nesmí se to přehnat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 10:22 am    Předmět: Citovat

Ono s tím medem právě taky strašně záleží, kolik se ho tam dá - jednou se to povedlo, a ty vlasy byly fakt nádherný, lesklý a takový "živý" (a asi tomu pomohl i ten citron a troška kokosáku). Ale odhadnout to množství je fakt oříšek. Zase po tom, kdy jsem to s tím medem přehnala, měly ty vlasy krásnej objem (akorát holt lepily, když na ně přišlo vlhko nebo lopušák Twisted Evil - ale česat kupodivu docela šly - nicméně nedoporučuju, spíš je lepší dát medu míň).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: ne leden 11, 2009 3:13 pm    Předmět: Citovat

Dík za odezvy a rady! Spíše jsem měla na mysli Logonu či Laveru, na experimenty s medem, cukrem atd. se moc necejtím, není na to čas, potřebuju prostě "nastříkat a jít" Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 9:50 am    Předmět: Citovat

Lak od Lavery jsem si koupila nedávno, tuží hodně, naprosto srovnatelně s chemickými laky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: po leden 12, 2009 3:42 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Lak od Lavery jsem si koupila nedávno, tuží hodně, naprosto srovnatelně s chemickými laky.


Díky moc za odezvu, já ale nemám zkušenost ani s chemickými. Hodí se to na "zafixování" účesu? Aby lépe držel a neuvolňovaly se z něho pramínky?
Má někdo zkušenost s lakem od Logony - Hedvábný lesk? ten mě docela zaujal...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.