Tužidla
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=08d195a87149482fa00977d064d13248Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2007 7:47 am    Předmět: Citovat

Ja si minuly tyden koupila tuzidlo od Logony a je to bomba. Normalne nemuzu nosit vlasi rozpustene, pac jsou rozlitane, jemne a praminkovati. Po tuzidle jsou ale nadherne zpevnene a drzi tvar. Strasne slouho jsem se rozhodovala kvuli cene, ale ted jsem rada, ze ho mam. Co zkusit nejake prirodni tuzidlo misto laku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amarilla
21-40
21-40


Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st srpen 01, 2007 4:28 pm    Předmět: Citovat

ja jsem si koupila penové tuzidlo od Avelor-vlasy plne zivota, je to cesky vyrobek s koprivou a prisel me asi na 30 Kc, vlasy si tuzim jen prilezitostne, vzdy si dam tuzidlo do dlane a vlasy jakoby zespodu pomackam, zvirazni mi to vlnky, musim rict ze mi prijde lehky a celkem dobre se vycesava. Myslim ze za ty penize ho stoji za to vyzkouset a uvidite (a nenasla jsem tam ani zadne silikony-asi jsem spatne hledala, ale bez alkoholu je urcite)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: so září 01, 2007 2:54 pm    Předmět: Citovat

prosím Sad nevíte někdo o tužidle,gelu po kterém nejsou tvrdé ani slepené vlasy a které nezatěžují a jsou šetrné? nikdy jsem toto nepoužívala,možná párkrát,tak se v tom nevyznám..
začaly mi elektrizovat vlasy,nesnášim to Evil or Very Mad Crying or Very sad
díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juice Lee
81-160
81-160


Založen: 25.9.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: ne listopad 04, 2007 10:32 am    Předmět: Citovat

Holky někde sem četla že tužidla vlasy vysušují,je to pravda? Přemýšlela sem,že bych místo susilku vlasy krotila tužidlem,ale nechcu jim ublížit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 2:24 pm    Předmět: Citovat

Lenna napsal:
Ja si minuly tyden koupila tuzidlo od Logony a je to bomba. Normalne nemuzu nosit vlasi rozpustene, pac jsou rozlitane, jemne a praminkovati. Po tuzidle jsou ale nadherne zpevnene a drzi tvar. Strasne slouho jsem se rozhodovala kvuli cene, ale ted jsem rada, ze ho mam. Co zkusit nejake prirodni tuzidlo misto laku?

Lenno, a co je to za tužidlo? To je to fénové tužidlo Bambus? Nebo nějaké jiné? Já našla jen to jedno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amy
41-80
41-80


Založen: 4.9.2008
Příspěvky: 79

PříspěvekZaslal: so září 06, 2008 12:48 pm    Předmět: Citovat

teda já tužidlo moc nepoužívám ale když už tak si vybírám pečlivě-to víte,levná věc=drahá věc.Určitě si vždycky v obchodě přečtu vše o výrobku a pak si to teprv koupím.Myslím ale,že dneska už jsou tužidla velmi kvalitní a neničí vlasy.Stačí tomu jen v obchodě věnovat tu chvilku a určitě najdete co hledáte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so září 06, 2008 12:55 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
prosím Sad nevíte někdo o tužidle,gelu po kterém nejsou tvrdé ani slepené vlasy a které nezatěžují a jsou šetrné? nikdy jsem toto nepoužívala,možná párkrát,tak se v tom nevyznám..začaly mi elektrizovat vlasy,nesnášim to Evil or Very Mad Crying or Very sad díky


a co zkusit ten gel ze lněných semínek? zkus si pročíst to vlákno...nebo pokud ti elektrizují vlasy, tak zkus použít nějaký kondicionér, třeba to pomůže..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: so září 06, 2008 9:03 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
prosím Sad nevíte někdo o tužidle,gelu po kterém nejsou tvrdé ani slepené vlasy a které nezatěžují a jsou šetrné? nikdy jsem toto nepoužívala,možná párkrát,tak se v tom nevyznám..
začaly mi elektrizovat vlasy,nesnášim to Evil or Very Mad Crying or Very sad
díky


tree: reele má nějakou pěnu tužicí na vlnité-kudrnaté vlasy a druhý na rovné, no silicon no alcohol, tak mě napadlo, že to by mohlo být fajn, ale ještě jsem to neměla, ptala jsem se vláknu o reele jestli to už někdo neměl, aby poreferoval Very Happy docela je reele chválená značka a ceny má docela fajn na to, aby to člověk "bezbolestně" vyzkoušel. mně ted gel ze lnu totiž někdy ty vlasy slepí a někdy to na koncích hodně tvrdne, tak hledám i něco, co by bylo pro ty konečky pružnější Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 10:59 am    Předmět: Citovat

ja si myslím, že tužidlá ničia vlasy - tým, že je v nich alkohol (ktorý sa odparí a na vlasoch ostane len ten "betón"). alkohol vysušuje. myslím, že keď sa takéto niečo použije príležitostne, až tak to nevadí, ale nezdá sa mi zdravé používať tužidlo stále.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 11:18 am    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
ja si myslím, že tužidlá ničia vlasy - tým, že je v nich alkohol (ktorý sa odparí a na vlasoch ostane len ten "betón"). alkohol vysušuje. myslím, že keď sa takéto niečo použije príležitostne, až tak to nevadí, ale nezdá sa mi zdravé používať tužidlo stále.


v tom co píšeš je podle mě hodně pravdy, a právě proto mě zaujala ta pěna reele, která alkohol neobsahuje...třeba přírodní tužidla sante, lavera mi moc nesedly, vysušovaly snad ještě více...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.