Tužidla
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f166e830d3fe386003af5791e7bf37b1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 8:06 pm    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
jéé tak to je super nápad. Taky bych chtěla kroucení/vlnění od hlavy. Určitě zkusím Wink Jen...nechce se mi to hledat-jak na to přelití pivem? jen přelíváš čistým nebo mícháš s vodou? a oplachuješ potom ještě?

Přes pivo (tedy na vlasy) je asi největší expertka Titanie Smile, ale dělám to víceméně podle ní - přelévám trochu proschnuté vlasy, množství tak nějak, aby se dostalo do celé kštice. Už neoplachuji. Jednou jsem to zkusila čistým pivem (byl to Pardál, Titanie má prý nejlepší zkušenosti s Litovlem), podruhé trochu ředěným a to čisté mi právě udělalo ten efekt už od hlavy. Ale možné je, že to ředěné jsem dala na ještě příliš mokrou hlavu, nevím. Chce to holt vyzkoušet, uvidíš, co bude vlasům chutnat Wink Taky je prý fajn dát pivo do rozprašovače, to se chystám zkusit.
Celá "pivní diskuse" je tady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 9:10 pm    Předmět: Citovat

Děkuji Wink Vyzkoušela jsem tedy tu novou pěnu a fakt dobrý...sice promačkávat to byl teror ale vlasy mi to rozpramínkovalo a konečně jde vidět že moje přírodní jsou vlnité. Ségra mi je vyfotila tak doufám že mi fotky pak pošle Wink Ale zatím spokojenost...jen nevím jestli vlny vydrží i další den plus nevím jestli je radši nečesat Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Herminka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 3260

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 9:22 pm    Předmět: Citovat

Jsem zvědavá na fotky! Doufám, žes to promačkávání nepochopila tak, že promačkávat po celou dobu schnutí - to by byl opravdu teror - já promačkám vždy 1x za několik minut. S tím česáním záleží na Tvém pocitu - já vlasy češu jen před umytím a pak vždy ráno jen pár centimetrů od hlavy - když jsem je česala, vlny zbytečně krepatěly a navíc se mi vlasy třepily a lámaly, což teď skoro neznám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 10:21 pm    Předmět: Citovat

Neboj, nepromačkávala jsem celou dobu Laughing Ale jak byly vlhké tak se mi pořád zdálo že jsou rovné tak jsem pořád mačkala a mačkala a to byl fakt teror Very Happy No uvidím taky zítra-mi vlasy při česání krepatí samy o sobě-asi je to tím že je mám vlnité(rovné vlasy to nedělají). Musím sestru donutit ať mi to pošle co nejdříve Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 8:56 am    Předmět: Citovat

Taky jsme zvědavá, Leontýnko Very Happy chtěla jsme to už kolikrát vyzkoušet, ale ještě jsme se k tomu nějak nedostala Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 4:27 pm    Předmět: Citovat

Tak...dvě fotečky mám v profilu. Jen...moc nehodnoťte vlasy Laughing Ještě nejsou suché tak jsou takové krepaté no Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2008 12:29 am    Předmět: Citovat

Hmmm, vlnky vypadají moc pěkně! Cool Cool Cool
Jinak s tím pivem Hermínka už všechno podstatný řekla - já dodávám jenom to, že každejm vláskům to může sednout jinak - ať už značka nebo ředění/neředění (taky jsem někde četla, že neředěný pivo někomu ty vlasy moc slepilo - ale mně se to nikdy nestalo). Takže to možná vezmi napoprvý trochu ředěným (tak 2/3 piva a zbytek vody). Rozhodně pak neoplachovat - to by šel celej tužící účinek do háje. A neboj - při schnutí to bude ještě smrdět pivem, ale suchý vlasy už nesmrdí (zato ručník trochu jo). Hodně zdaru v experimentování! Cool Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verunka2201
0-7
0-7


Založen: 18.10.2009
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 9:37 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všem! Very Happy
Jsem tu jen krátce a zatím se rozkoukávám, ale potřebovala bych poradit. Měla jsem doma pěnové tužidlo od L'Orealu, jmenovalo se Elvital Styliste - obal vypadá takto: http://www.loreal-paris.co.uk/img/l10n/products/305x262/Sty10_9.jpg . Nedávno mi došlo, vymáčkla jsem z něj poslední kapky, ale nemůžu jej nikde sehnat Sad Koukala jsem všude v obchodech, prošmejdila net skrz naskrz (i ten zahraniční), ale nikde nic. To tužidlo mi hrozně vyhovovalo, měla jsem vlasy upravené a nerozlítané a přitom vůbec neslepené, příjemně vonělo, skvěle se nanášelo... Bohužel jsem jej tehdy nekupovala já - někdo mi ho přinesl, ale už si nevzpomenu kdo ani odkud. Netušíte, proč nikde není, případně kde bych ho sehnala? Už jsem vyzkoušela mezitím i jiné, ale žádné mi nepřišlo tak dobré. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: ne prosinec 06, 2009 2:37 am    Předmět: Citovat

Tree napsal:
prosím Sad nevíte někdo o tužidle,gelu po kterém nejsou tvrdé ani slepené vlasy a které nezatěžují a jsou šetrné? nikdy jsem toto nepoužívala,možná párkrát,tak se v tom nevyznám..
začaly mi elektrizovat vlasy,nesnášim to Evil or Very Mad Crying or Very sad
díky


spíš než něco takového zkus najít anti frizz kondyž který by ti vyhovoval... tužidla, gel, či lak by se přece jen měli vymývat a při denním používání to vlasům moc svědčit nebude...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hahaha33
0-7
0-7


Založen: 19.12.2009
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so prosinec 19, 2009 5:43 pm    Předmět: přípravky od got2b a žehlička na vlasy phillips Citovat

Dobrý den,
prodám vlasovou kosmetiku značky got2b a žehlička na vlasy phillips. Vyhrála jsem několik balíčků a teď nevím co si s nimi počít. Pokud máte zájem pište na můj email cendulka1234@seznam.cz Zašlu podrobnější popis a seznam přípravků. Cena je dohodou, možné zakoupit jen vybrané kusy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.