Tužidla
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Stylingové přípravky
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a83a4979a3cc35c029d23b9e162bea11Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 12:06 pm    Předmět: Citovat

Ničí moc tužidla vlasy, i když se nepoužívají s fénem, žehličkou, kulmou, atd? Je mi jasné, že slepují a zatěžují, ale nějak si nedovedu to vlastní "ničení" moc představit, narozdíl od pálení fénem, žehličkou apod. Uvažuji, že si pořídím nějaké šetrnější tužidlo a budu si dávat trochu ke kořínkům na mokré vlasy po umytí, páč mi plihnou fakt profesionálně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
čečetka_wendeshki
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2009
Příspěvky: 639

PříspěvekZaslal: so leden 02, 2010 1:12 pm    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Ničí moc tužidla vlasy, i když se nepoužívají s fénem, žehličkou, kulmou, atd? Je mi jasné, že slepují a zatěžují, ale nějak si nedovedu to vlastní "ničení" moc představit, narozdíl od pálení fénem, žehličkou apod. Uvažuji, že si pořídím nějaké šetrnější tužidlo a budu si dávat trochu ke kořínkům na mokré vlasy po umytí, páč mi plihnou fakt profesionálně.


No definitivně je to na mnohem menší úrovni než drasťáky se žehličkou a spol. ale lidi je používaj většinou na to aby jim přestaly lítat takže tužidlo možná nebude to pravý ořechový... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yero
8-20
8-20


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 6:21 pm    Předmět: Citovat

Jak to je s tím tužidlem ? Smile Nikdy sem ho nepoužíval,ale jak sem tak koukal co to udajně má všechno vylepšit tak se mi zbíhají sliny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 8:01 pm    Předmět: Citovat

Dneska ráno jsem poprvé použila tužidlo od gotěbe megalomania a je naprosto super!! Plní svůj účel aniž by vlasy něja strašně slepoval,což mi přijde moc fajn a navíc nádherně voní po malinách. Pro mě tužidlo číslo 1. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavuš
21-40
21-40


Založen: 10.12.2009
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: so listopad 20, 2010 9:27 pm    Předmět: Citovat

Jéé, tak tužidlo megalomania jsem si dnes taky koupila. Doufám, že nebude vadit ani mým jemným vlasům..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út listopad 23, 2010 5:32 pm    Předmět: Citovat

Slavuš, neboj, nemělo by. Moje superjemný vlasy ho taky ustály - dokonce to pro ně bylo jedno z nejlepších tužidel a až dopatlám jiný značky, který mám teď doma, asi se k megalomanii zase vrátím. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dangerkriss
41-80
41-80


Založen: 5.5.2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: po květen 09, 2011 6:55 pm    Předmět: Citovat

weronica.highs napsal:
Dneska ráno jsem poprvé použila tužidlo od gotěbe megalomania a je naprosto super!! Plní svůj účel aniž by vlasy něja strašně slepoval,což mi přijde moc fajn a navíc nádherně voní po malinách. Pro mě tužidlo číslo 1. Smile


"Jde o dokonalý nástroj, který pomůže vykouzlit mega bohatou hřívu s maximálním objemem, leskem a dlouhotrvajícím push-up efektem, který vydrží až do rána."

Mě velmi nadchl ten popis, jak jsem to četla, ale chci se zeptat, zda-li jsi poté opravdu měla pocit té "bohaté hřívy s maximálním objemem"? Snažím se totiž přijít na to, jak svým vlasům dodat nějaký ten objem, tak přemýšlím, zda by mi tento výrobek mohl pomoci.
Mimo jiné, vyčesává se dobře? Jsem totiž odpůrce laků právě kvůli tomu, že se mi vždy špatně vyčesával, ne-li po něm zůstávaly ve vlasech velmi nepěkné bílé zbytečky, čehož bych se ráda do budoucna vyvarovala. S tužidly zkušenosti nemám, tak právě proto by mě také zajímalo, jaký je rozdíl mezi tužidlem a lakem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: út květen 10, 2011 8:47 am    Předmět: Citovat

Mně po megalomanii přišel objem dost dobrej - sice jsem vysazená spíš na přírodnější věci, ale časem tohle tužidlo asi na prostřídání znova pořídím. Jinak s lakem se to moc porovnávat nedá - já laky používám jenom v nouzi nejvyšší (tak jednou za dva měsíce až za půl roku), protože mi vadí takovej ten pocit ulepenosti. Na pěnovejch tužidlech mi vadí to, jak mívám po aplikaci chvíli ulepený ruce, ale jinak pohoda. S tím vyčesáváním moc nevím - já po prvotním uschnutí, kdy ty vlasy můžou bejt trošku slepený a ztvrdlý, prostě rozčešu a už jenom cítím, že ty vlasy jsou takový pevnější a o trochu líp držej tvar, žádnou cizorodou látku v nich nepozoruju (prostě tužidlo splyne s prostředím Wink ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smiesek
41-80
41-80


Založen: 12.7.2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: so červenec 23, 2011 2:02 am    Předmět: Citovat

lze mi prosím poradit s následujícím:
vlásky si nefénuji, ani nežehlím, po umytí šamponem si na ně vždy nanesu kondicionér, rozčešu a nechám je uschnout. Vše je OK.
Pokud se však půjdu projít ven, tak se vrátím na vlásky na pěšince, které mám kratší mi elektrizují. Tak už více jak rok vždy používám tužidlo:

Sem tam je použiji i na konečky, abych je měla malinko jakože natupírované - vlásky však mám asi po ramena.

No a pokud trošku pěnového tužidla dám na vlásky, tak je jasné, že mi to zatíží a sem tam i slepí, pokud to nevyčešu hřebínkem.
Dříve jsem zkoušela i lak na pěšinku, ale ten mi vlásky vždy ulepil a byly spojené. Proto jsem se rozhodla alespoň pro tužidlo.

Moje prosba o pomoc tedy je, najít nějaký osvědčený přípravek pro nanesení na suché vlásky (takový aby i příjemně voněl [nikoliv pach po laku]) - v mém případě na pěšinku, aby když venku bude foukat vítr, mi z hlavy neudělal hnízdo Smile - pokud možno vlásky nezatížil a neslepil.

Když jsem četla tady tu diskusi, holky si pochvalovaly i nesmívatelný balzám (sprej) či co od Gliss kuru - viz. obal:

lze i tímto tomu předejít, nebo to už jsem zase mimo? Beztak se asi používá na mokré vlásky a nikoli na suché. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2012 9:16 pm    Předmět: Citovat

Laughing Já vám můžu poradit naprosto čistě přírodní tužidlo Laughing Dneska se nám s přítelem povedl takový ...mno... prostě mám zkušenost, že super tužidlo je sperma Laughing Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.