Sante
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c1a1654324dfc3c1ba9d2002378eefa1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 4:48 pm    Předmět: Re: vosk Citovat

ufinka napsal:
Od Sante mne zajima styling vosk s kokos.olejem. Ale nevim, jestli pro vlnite vlasy neni rovnou lepsi treba curl krem od Matrix. Ten ma aspon vetsi baleni. Ale vosk asi neni to stejny co krem.
Toz nevim.


a máš ten vosk od santé? já nad tím už hooodně dlouho přemýšlím, ale nevím, řeším to stejné jako Ty, zda se hodí na vlnité vlasy...matrix curl jsem měla, ale potom mi začal hodně nevonět, a na vlny se mi to taky extra nezdálo, ale první měsíc to bylo fajn Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ufinka
0-7
0-7


Založen: 8.1.2008
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 4:59 pm    Předmět: Re: vosk Citovat

Bílá Pivoňka napsal:
ufinka napsal:
Od Sante mne zajima styling vosk s kokos.olejem. Ale nevim, jestli pro vlnite vlasy neni rovnou lepsi treba curl krem od Matrix. Ten ma aspon vetsi baleni. Ale vosk asi neni to stejny co krem.
Toz nevim.


a máš ten vosk od santé? já nad tím už hooodně dlouho přemýšlím, ale nevím, řeším to stejné jako Ty, zda se hodí na vlnité vlasy...matrix curl jsem měla, ale potom mi začal hodně nevonět, a na vlny se mi to taky extra nezdálo, ale první měsíc to bylo fajn Wink


Mela jsem moznost koupit Matrix, takze Sante jsem bohuzel nekoupila, nezkusila. Matrix je na vlasy fajn, ale ze by byl extra na vlnite, to ne. Vlasy se mi vic nezvlni a netuzi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 5:08 pm    Předmět: Re: vosk Citovat

ufinka napsal:
Bílá Pivoňka napsal:
ufinka napsal:
Od Sante mne zajima styling vosk s kokos.olejem. Ale nevim, jestli pro vlnite vlasy neni rovnou lepsi treba curl krem od Matrix. Ten ma aspon vetsi baleni. Ale vosk asi neni to stejny co krem.
Toz nevim.


a máš ten vosk od santé? já nad tím už hooodně dlouho přemýšlím, ale nevím, řeším to stejné jako Ty, zda se hodí na vlnité vlasy...matrix curl jsem měla, ale potom mi začal hodně nevonět, a na vlny se mi to taky extra nezdálo, ale první měsíc to bylo fajn Wink


Mela jsem moznost koupit Matrix, takze Sante jsem bohuzel nekoupila, nezkusila. Matrix je na vlasy fajn, ale ze by byl extra na vlnite, to ne. Vlasy se mi vic nezvlni a netuzi.


tak to je asi i ta moje zkušenost, neuškodí, nepotěší...ale už je to rok a půl co jsem to měla, tak už pořádně ani nevím Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 12:27 pm    Předmět: Citovat

Mne práve dochází 2. tubicka Sante Brilliant Care balzám na vlasy. Wink Jsem s ním moc spokojená. Very Happy Lepsí úcinky ukáze jako kúra, tehdy si ho nechávám aj 30 min. na vlasech. A naposledy sem ho dala do henny, tak se mnohem lépe nanásela. V jiném fóru sem treba cetla, ze nekomu nevyhovoval protoze vysousel. Confused Myslím si, ze to je u kazdého jinak. Ale za skousku to stojí! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rayna
41-80
41-80


Založen: 4.3.2008
Příspěvky: 58

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 12:46 pm    Předmět: Citovat

Od Santé jsem zkusila jenom pěnové tužidlo. Vlasy slepené, hrubé, bez lesku, smrdící intenzivně pivem. Za tu vysokou cenu výrobku to opravdu nestálo. Stejného efektu bych dosáhla přelitím vlasů lahváčem za pár korun. Takže na dlouhou dobu určitě poslední věc, kterou jsem od Sante zakoupila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 12:54 pm    Předmět: Citovat

Nebyla by webovka, kde by byl přehled produktů a cen? Nějak jsem to nemohla najít a docela bych se na to mrkla Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 1:04 pm    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
Nebyla by webovka, kde by byl přehled produktů a cen? Nějak jsem to nemohla najít a docela bych se na to mrkla Surprised


http://www.biobeauty.cz/shop/themes/kategorie/index.php?kategorieid=53
Tohle je stránka, kde jsou produkty značky Logona a Sante.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 1:38 pm    Předmět: Citovat

Díky moc, hned jdu jukat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chuchorietka
21-40
21-40


Založen: 9.11.2008
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 3:33 pm    Předmět: santé Citovat

od Santé jsem si koupila šampon - henna med a pivo a mangovou kůru2v1, nemůžu říct že bych s tím byla vyloženě spokojená, sice mám o něco větší objem než obvykle ale šampon vlasy dost vysuší a u hlavy je mám krepaté, naopak po mangové kůře mám vlasy jakoby mastné a ucourané (neaplikuji až k hlavě), ale máma řiká že jí ta kůra vyhovuje... tak nevím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 6:38 pm    Předmět: Citovat

Ani mě ta mangová kůra nesedla. Vlasy po ní byly hnusné a takové mastně slepené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.