Sante
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=34408039972c70c19a271a3be629d5b4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt únor 12, 2009 9:55 pm    Předmět: Citovat

Tak mám nově Santé šampon Brilliant jojoba, jsem zvědavá. S Velvet rose jsem byla velmi spokojená Very Happy
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: po červen 15, 2009 8:13 am    Předmět: Citovat

Taky jsem vyzkoušela Sante Brilliant Jojoba. Na propvé dobré, krásně voněl, vlásky bez problémů. Na podruhé už mi začalo být jasné, že to není ono. Vlasy se hrozně cuchaly, byly mastné a začaly se mi dělat lupy. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: po srpen 09, 2010 1:54 pm    Předmět: Citovat

Tak po prvním i po delším užívání regeneračního šamponu Santé - Grapefruit/BIOoliva můžu říct že výsledek je naprosto stejný. Prý je určený pro jemné, lámavé vlasy bez objemu. No tak u mně fungoval spíš jako "pro ještě jemnější, lámavější chemlon s objemem, který si zrovna dal dovolenou". Kdyby měl někdo zájem o tuhle "radost" tak bych ho poslala dál do vlákna vyměním/prodám....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starlight
81-160
81-160


Založen: 23.1.2009
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: út září 21, 2010 9:07 am    Předmět: Citovat

Nedá mi to, a musím pět ódy na můj nejoblíbenější výrobek z poslední doby Laughing Prostě...ať žije deo krystal Laughing jen by mě zajímalo, co je pravdy na tom, že je zdravotně nezávadný, a že jeho molekula je moc velká na to, aby pronikla pokožkou, přecejen je to hliník....
Ale jinak...používám ho v kombinaci s Logoňáckým deodorantem Oriental, a je to prostě žůžo Smile
Zatím u něj nacházím jedinou nevýhodu, a to tu, že je poměrně nepraktický na použití na koleji se společnou koupelnou Smile takže nejspíš pořídím bratříčka ve formě roll-onu Smile
_________________
Do not complain that the road is long...Be happy that you can walk on it.
W.Freiheit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út září 21, 2010 9:18 am    Předmět: Citovat

souhlasím zcela. Santé krystal je nejlepší deodorant co jsem měla (a mám). Oriental od Logony je taky super, celá řada, božská vůně, a másličko bezkonkurenční...

škodlivý by krystal být neměl. nejsem sice chemik ale někde jsem teď četla (možná tady??), že je to "jiný" hliník, než ten škodlivý co bývá v antipersp. v názvu je jen nepatrný rozdíl. ale jak říkám, nejsem chemik, pokud najdu článek odkud to vím, tak napíšu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starlight
81-160
81-160


Založen: 23.1.2009
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: út září 21, 2010 10:03 am    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:

škodlivý by krystal být neměl. nejsem sice chemik ale někde jsem teď četla (možná tady??), že je to "jiný" hliník, než ten škodlivý co bývá v antipersp. v názvu je jen nepatrný rozdíl. ale jak říkám, nejsem chemik, pokud najdu článek odkud to vím, tak napíšu.

Taky jsem to četla tady Smile ovšem otázkou co je na tom pravdy Smile Kazdopádně, budu značce Sante věřit a používat dál, protože to nemá chybu Laughing
_________________
Do not complain that the road is long...Be happy that you can walk on it.
W.Freiheit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: út září 21, 2010 3:43 pm    Předmět: Citovat

Taky mám na šampon Sante jojoba rozporuplnej názor - 2x mi vlasy pekelně vysušil a zkrepatěl a pak zase nedokázal pořádně ani po dvou umytích dostat z hlavy kokosový olej, takže nechal vlasy zmastěné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starlight
81-160
81-160


Založen: 23.1.2009
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: pá září 24, 2010 8:10 am    Předmět: Citovat

Tak jsem nemohla odolat a pořídila jsem si krystal v kuličce...ale bohužel, následovalo velké zklamání Sad narozdíl od klasického krystalu, který po chvíli na pokožce uschne, a mám dál pocit svěžího a čistého podpaží Smile tento dlooouho lepí, a o nějakém čistém pocitu si můžu nechat leda zdát, a to i díky tomu, že smrdí - ve složení je i kyselina mléčná, takže ten zvláštní zápach přisuzuju jí. Krom toho, krystal jsem bez problémů používala i na čerstvě oholené podpaží, tento nejde, štípe jako čert(asi zase díky té kyselince..)...a to i pár dní po holení...takže bohužel, tohle mě dost zklamalo, asi jsem na roll-on měla příliš vysoká očekávání... Crying or Very sad
_________________
Do not complain that the road is long...Be happy that you can walk on it.
W.Freiheit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mesalinda
21-40
21-40


Založen: 1.2.2011
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: st únor 09, 2011 3:57 pm    Předmět: Citovat

Máte někdo zkušenosti s - Hydratační fluid Lotos & Bílý čaj, 40 ml, Sante ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sedmikráska
41-80
41-80


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 42

PříspěvekZaslal: út květen 03, 2011 1:36 am    Předmět: Citovat

Nemáte někdo zkušenost s "Henna Volume šampónem" od Sante?

Přemýšlím o něm: http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=6751
Trochu mě ale ve složení děsí "Indigofera tinctoria" (Indigovník pravý/Modřil barvířský) na moje světlé vlasy... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.