Ztenčující se konce vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=911fe4f402d7f1e45f1db56fc358573cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jklumpik
81-160
81-160


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 5:54 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:

Právě že ne... Confused Mám je až moc husté všude se mi pletou a když fouká vítr to je teprve afro Laughing Asi to bude tím sestříháním Embarassed

S větrem nemám taky moc pěkné zkušenosti Laughing ,vlasy mám sice jemné ,ale poměrně husté a musím se hodně trápit abych jim dala nějáký tvar,abych ve škole nevypadala jak strašidlo a pak když už konečně vyrazím do školy s 10 minutovym spožděním tak zafouka vitr a všechny vlasy mam v obliceji a vsude mozne takze ve vysledku je ze me stejne strasidlo s poznamkou Embarassed Laughing Laughing Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 6:42 pm    Předmět: Citovat

Nejlepší kombinace Laughing Zvlášť intenzivní účinek má podchod v metru Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jklumpik
81-160
81-160


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 6:58 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Nejlepší kombinace Laughing Zvlášť intenzivní účinek má podchod v metru Laughing



Laughing Laughing Laughing Very Happy tak to uz bych se musela ostrihat do hola,abych vůbec do té školy dorazila Arrow anebo vytáhnout kolo jak ta v Postřižinách,ale pozor na zaplantání vlasů do kola Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucynqa
161-320
161-320


Založen: 30.4.2007
Příspěvky: 196

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 11:09 am    Předmět: Citovat

tak ja mam jemne vlasky ale rada se striham do postupna-dle men mit ov ic slusi a je mijendo ze to neni in...

konecky mi tak za 3 mesice se rozdvojuji a tehdy jsou tenci mi prijde.

ale rostou mi vlasy pomalu dle mne, spousta kamaradke riak ze jim rostou rychle. Mozna to ej tim ze ja merim 176cm a ony jsou nizsi o dost ode mne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: ne prosinec 16, 2007 3:43 pm    Předmět: Citovat

Tak v mém případě tvoří vlasy v culíku u konce copu maximálně desetinu toho, co je u hlavy. Je to tím, že jsou mnohé zlámané a také ztenčené věkem. Teď jsem zase sundala patnáct čísel a je to znát hodně. Už sahají zase jen do pasu Rolling Eyes Confused Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: so květen 03, 2008 11:03 pm    Předmět: Citovat

hm, tohle je taky můj problém - kdyby byl cop stejně silnej na konci jako u hlavy, tak bych skákala metr dvacet. Je to kombinace toho že nejsou stejně dlouhé a toho, že ty konce jsou o dost slabší Sad Asi se delších vlasů jak pod lopatky nedočkám Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 12:15 pm    Předmět: Citovat

Jak jsem si teď konečně nechala zastřihnout vlasy do rovna tak už je to všechno ok a konečky jsou husté.......akorát už po měsíci se zase třepí grrrrrrrrrrr Evil or Very Mad s tím nic nenadělam...Ale třepí se spíš přední vlasy blíž obličeje, kde mi to kadeřnice moc nestříhala, aby ty vlasy mohla zarovnat.takže to neřešim Wink Plánuju si, že si budu nechávat zastřihávat konečky jednou za půl roku o 1 cm, abych pak nemusela jednou za rok zastřihovat o 5-10 cm.Akorát je mi blbé chodit s jedním centimetrem k zastřižení ke kadeřnici........jak to děláte vy? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 1:04 pm    Předmět: Citovat

Awerin, já jsem se teda nikdy nestyděla říct o zastřižení jednoho, dvou centimetrů Smile Teď jsem byla ke své kadeřnici štědrá, řekla jsem, že může o čtyři - půl roku jsem totiž nebyla, a navíc jsem nepoužívala žádné prostředky jako kokosový olej atd. takže vlasy podle toho vypadaly.
Nedávno jsem si koupila kadeřnické nůžky a vlásky co jsou krátké a tudíž mi je kadeřnice nevzala - přesně jak píšeš: ty u obličeje - jsem si dnes zastřihávala - co jsem kde našla roztřepeného, vlásek po vlásku. A je to OK.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 2:19 pm    Předmět: Citovat

A kolik tě ty nůžky stály? To by se mi hodilo pořídit a jak říkáš vlásek po vlásku odstřihovat jen roztřepené konce Very Happy Protože kadeřnice to jen ufikne a každý vlas je jinak dlouhý takže, kdybych ustřihla u každého vlásku tři milimetry neztratily by na délce a roztřepené by také nebyly Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 6:47 pm    Předmět: Citovat

no, mají snad od čtyř stovek (nevím to jistě) já mám za 600,- a když jsem říkala, že je chci jen na domácí stříhání, tak slečna prodavačka říkala, že tyhle si kupujou i kadeřnice. Mají třeba i nůžky za 12.000, tak ty jsou snad už s diamantama či co Very Happy
www.hairservis.cz/kontakt.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.