Ztenčující se konce vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f21de6b16b7969b2844db3a246a5cb56Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 7:44 pm    Předmět: Citovat

ja mam nedavno zastrizene konce, ale hned behem nasledujiciho tydne se ty konecky zase tak vysusily, ze to nemelo ani smysl strihat. a to jsem je za ten tyden uz stacila nahenovat, aby se obalily. dnes zase, a konecky mam cervene Sad zastrihavam tak jednou, dvakrat do roka. tak ted na to kaslu. zastrihovat nebudu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 10:17 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
no, mají snad od čtyř stovek (nevím to jistě) já mám za 600,- a když jsem říkala, že je chci jen na domácí stříhání, tak slečna prodavačka říkala, že tyhle si kupujou i kadeřnice. Mají třeba i nůžky za 12.000, tak ty jsou snad už s diamantama či co Very Happy
www.hairservis.cz/kontakt.htm


Laughing Tak to je ještě dobrá cena........já jsem se koukala na seznamu do zboží ( napsala jsem do vyhledavače kadeřnické nůžky) a vyjely mi i takové ceny jako 189 Kč, myslíš, že na takové to domácí stříhání pro začátek by to stačilo? Ta cena se mi zdá dost dobrá, ale zase abych tím vlasům spíš neuškodila Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 11:46 am    Předmět: Citovat

Awerin napsal:

Laughing Tak to je ještě dobrá cena........já jsem se koukala na seznamu do zboží ( napsala jsem do vyhledavače kadeřnické nůžky) a vyjely mi i takové ceny jako 189 Kč, myslíš, že na takové to domácí stříhání pro začátek by to stačilo? Ta cena se mi zdá dost dobrá, ale zase abych tím vlasům spíš neuškodila Embarassed


já jsem právě chtěla to nejdražší z nejlevnějšího Laughing V tescu na národce v Praze jsem viděla jakože kadeřnické nůžky za 200,- a konzultovala jsem to se svou kadeřnicí Very Happy ta se div chytala stropu... Doporučila mi tenhle hair servis. Nůžky jsou značky Jaguar, vypadaj velice schopně, stříhají dobře. Já fakt nevím, co Ti doporučit Sad a jakej je v nich rozdíl.
Vím jen, že nesmějí upadnout, pak by mohly vlasům "ublížit", že by se křížily jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 8:49 pm    Předmět: Citovat

A jaký je rozdíl mezi kadeřnickýma nůžkama a těma normálníma? to jako stříhaj jinak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 9:30 am    Předmět: Citovat

Lea napsal:
A jaký je rozdíl mezi kadeřnickýma nůžkama a těma normálníma? to jako stříhaj jinak?

určitě jsou pevnější a ostřejší. Jsou samozřejmě různé druhy nůžek, ty kadeřnické jsou prostě jiné než nůžky na papír (plech, kuře Very Happy) to jsem zase vtipná Twisted Evil Už jak s nima stříháš, tak i slyšíš jinej zvuk.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 5:15 pm    Předmět: Citovat

hankabar napsal:
Lea napsal:
A jaký je rozdíl mezi kadeřnickýma nůžkama a těma normálníma? to jako stříhaj jinak?

určitě jsou pevnější a ostřejší. Jsou samozřejmě různé druhy nůžek, ty kadeřnické jsou prostě jiné než nůžky na papír (plech, kuře Very Happy) to jsem zase vtipná Twisted Evil Už jak s nima stříháš, tak i slyšíš jinej zvuk.
No,jo.Jinej materiál a z toho plynoucí výhody,lepší konstrukce.Nůžky z titania nejsou vyjímkou Wink .
_________________
My jsme ti lid?????©, p??ed kter??mi n??s na??e matky varovaly Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Lea
321-600
321-600


Založen: 3.5.2008
Příspěvky: 546

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 6:53 pm    Předmět: Citovat

Tedy by se po zastřižení těmahle nůžkama vlasy neměly třepit, je to tak? A máte to někdo odzkoušené, že to fakt funguje? Mě se vlasy třepí ať je stříhám nebo ne, ale fakt je, že ke kadeřnici nechodím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 8:16 am    Předmět: Citovat

Tak si to počítám... u kadeřnice jsem nebyla bez pár dní půl roku, doma jsem si sem tam nějaký roztřepený vlas ustřihla svými báječnými nůžkami Laughing sem tam promázla olejíčkem, a vlasy jsou v pohodě... no toto, když si to uvědomím - půl roku!!! Dobrý! Jen ty konce jsou pořád ztenčené Sad to holt máme někteří asi v genech, že se ty konce "ošoupou" Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 3:44 pm    Předmět: Citovat

Mě už ty moje ztenčené konce tak štvaly , že jsem vzala nůžky a cca 25cm jsem ustřihla. Teď jsem konečně spokojená , vlasy jsou krásně zarovnané a když si upletu cop , tak je stejně tlustý po celé délce až ke konečkům. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po září 22, 2008 5:56 pm    Předmět: Citovat

Aj ked som si dala vlasy podstrihnut kadernicky, tak sa mi potom tie ocucane konce spravili, takze uz to neriesim, proste su tensie a hotovo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.