Ztenčující se konce vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6829acb7cef7dbc48e43d6e7e13f31e7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maudík
321-600
321-600


Založen: 10.6.2008
Příspěvky: 454

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 12:40 pm    Předmět: Slabé vlasy a ztenčující se konečky Citovat

Ahoj
Tohle téma jsem tu hledala, ale nenašla, možná jsem se špatně koukala. Jen ty ztnečující konečky jsem našla
Přítel má problém se slabými vlasy a nevíme, co by ses s tím dalo dělat. Možná jim chybí dostatek živin? Jaký šampon byste doporučili, případně i jiná opatření.
Dříve je takové neměl, až nedávno si všiml u vypadnutého vlasu, že konečky má silnější, než tu část vlasu, která je u hlavy... zkrátka mu rostou teď mnohem slabší vlasy.... řekly bych, že jsou i náchylnější na trhání
Děkuji za všelijaké rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 2:23 pm    Předmět: v Citovat

ahoj, tak to je přesně můj problém, taky je mám slabé a u hlavy taky, nestresuje se moc??a nedrží třeba dietu? Very Happy šampon nevím jakej bych ti doporušila, podle toho kolik chceš do toho investovat, tady si každý chválí hennu třeba bezbarvý zábal, ten chci taky zkusit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilun
81-160
81-160


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: so leden 03, 2009 2:35 pm    Předmět: Citovat

Co ja viem, tak vela muzov pouziva Capilan a zatial som nan pocula viac pozitiv ako negativ. Podla mna aj zihlava pomaha, ja si zvyknem robit zihlavovy caj(mam susenu zihlavu) a ked trochu vychladne, tak si ich nim polejem, pak uz neumyvam. Babka zvykla davat dedkovi na hlavu drozdie zmiesane so zltkami a medom. Sedel vo vani asi 20 minut, smrdelo to sice dost, ale ma 76 rokov a vlasky este ma, tak ktovie ci TO pomohlo Smile
Pripadne nech skusi vitaminove doplnky, viem, ze Inneov ma teraz specialne tabletky na vlasy len pre muzov. Ale isto je toho viac. Drzim palec
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 11:01 pm    Předmět: Citovat

Mám úplně ten samý problém a už jsem z toho docela zoufalá...Vlasů jsme měla vždycky docela dost, ale poslední dva,možna tři? roky jsem si vlasy nechávala nejen sestříhávat, ale i prostříhávat...Teď bych si za to nejradši nafackovala Twisted Evil na konci vlasu, asi tak 5, možná 10 cm mám vlasů výrazně méně...už nevím, co s tím mám dělat a ostříhat si tolik cm bych asi psychicky nezvládla Very Happy Na konci léta jsem tedy odhodlána dojít ke kadeřnici kvůli konečkům, ale abych byla najednou o 5, nebo dokonce 10 cm kratší, když se mi vlasy docela rozrostly??! Ony jsou dlouhé, ale ty konce....Sad Už fakt nevíím Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so červenec 25, 2009 7:12 am    Předmět: Citovat

Já mám konce taky tenčí, když vezmu pramen, u hlavy je i dvakrát silnější než na konci. Ale při mé délce je těch koncových 10cm třetina délky Twisted Evil . A mám taky hodně dorůstajících krátkých vlásků, tak do 10cm dlouhých, po celé hlavě. Když si vlasy stáhnu, za chvíli mám kolem hlavy "svatozář" z těch rozčepýřených krátkých vlásků, co nedosáhnou ke gumičce/skřipci nebo se nezapletou do copu. Trochu mě to štve, ale nic s tím nenadělám, tak se snažím to neřešit - hlavně že se netřepí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Infernity
8-20
8-20


Založen: 15.8.2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 8:21 pm    Předmět: Re: Slabé vlasy a ztenčující se konečky Citovat

Maudík napsal:
Ahoj
Tohle téma jsem tu hledala, ale nenašla, možná jsem se špatně koukala. Jen ty ztnečující konečky jsem našla
Přítel má problém se slabými vlasy a nevíme, co by ses s tím dalo dělat. Možná jim chybí dostatek živin? Jaký šampon byste doporučili, případně i jiná opatření.
Dříve je takové neměl, až nedávno si všiml u vypadnutého vlasu, že konečky má silnější, než tu část vlasu, která je u hlavy... zkrátka mu rostou teď mnohem slabší vlasy.... řekly bych, že jsou i náchylnější na trhání
Děkuji za všelijaké rady Smile


Hele a nezacal vic kourit? Protoze to zpotrebovava hodne mineralu. Mozna zkusit Dolomit. Me po nem vlasy docela zesilily. Mno a mozna by nebylo na skodu zkusit zajit za kadernici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: so srpen 15, 2009 9:28 pm    Předmět: Citovat

weronica.highs napsal:
Mám úplně ten samý problém a už jsem z toho docela zoufalá...Vlasů jsme měla vždycky docela dost, ale poslední dva,možna tři? roky jsem si vlasy nechávala nejen sestříhávat, ale i prostříhávat...Teď bych si za to nejradši nafackovala Twisted Evil na konci vlasu, asi tak 5, možná 10 cm mám vlasů výrazně méně...už nevím, co s tím mám dělat a ostříhat si tolik cm bych asi psychicky nezvládla Very Happy Na konci léta jsem tedy odhodlána dojít ke kadeřnici kvůli konečkům, ale abych byla najednou o 5, nebo dokonce 10 cm kratší, když se mi vlasy docela rozrostly??! Ony jsou dlouhé, ale ty konce....Sad Už fakt nevíím Sad


to poznam, tiez som to tak mala, vdaka prestrihaniu atd...ked sa tych 10cm nevies zbavit naraz, tak to nechaj tak, podstrihavaj len kusok a po case zmiznu, ja som to spravila tak, ze som sa par rokov nestrihala vobec, ani podstrihnutie, nic. a ked sa mi zdalo uz akurat, ze tie huste vlasy su dost dlhe, smykla som to sama doma, pred dvoma tyzdnami asi Very Happy a velka spokojnost. len to chce vela vela trpezlivosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 10:13 am    Předmět: Citovat

Také jsem si poslední rok všimla, že mi vypadávají vlasy, které se ztenčují ke konci (u kořínků silnější, na konci slaboučké) a nevím jestli je to normální...? Dost pochybuji neb délka takového vlasu bývá v průměru 10cm a jedná se většinou o vlasy ještě o něco slabší než jsou moje běžné (už tak dost slabé)....že by mi postupně degenerovali Shocked ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 10:39 am    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Já mám konce taky tenčí, když vezmu pramen, u hlavy je i dvakrát silnější než na konci. Ale při mé délce je těch koncových 10cm třetina délky Twisted Evil . A mám taky hodně dorůstajících krátkých vlásků, tak do 10cm dlouhých, po celé hlavě. Když si vlasy stáhnu, za chvíli mám kolem hlavy "svatozář" z těch rozčepýřených krátkých vlásků, co nedosáhnou ke gumičce/skřipci nebo se nezapletou do copu. Trochu mě to štve, ale nic s tím nenadělám, tak se snažím to neřešit - hlavně že se netřepí.


Jo, ta vatozář je děsná Laughing Prostě když si udělám drdol nebo culík tak chci, aby ty vlasy byly ulíznuté, nemyslím jako úplně ale zkrátka nechci, aby mi krom ofiny něco trčelo, a hlavně kolem uší se mi vždycky z účesu uvolní tenoučké pramínky a vypadám jak slunko potom Rolling Eyes Ale jinak jsem samozřejmě za ty anténky ráda, pokud to znamená, že rostou nové vlasy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
prokera
81-160
81-160


Založen: 23.6.2010
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 11:57 am    Předmět: Citovat

To ty moje ztenčující se možná relativně nové jsou - ovšem kvalitou někde na úrovni novorozeňat Embarassed !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.