Ztenčující se konce vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d67c7d4ba40ca8a91c85778f11774f5cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 12:47 pm    Předmět: Citovat

prokera napsal:
To ty moje ztenčující se možná relativně nové jsou - ovšem kvalitou někde na úrovni novorozeňat Embarassed !


No to ty moje tež samozřejmě Laughing ale aspoň něco Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2012 10:58 am    Předmět: Tenké konečky vlasů Citovat

Ahoj,
nenašla jsem tady nikde, že by měl někdo podobný problém, ale největším problémem, který mi teď kazí radost z vlasů, je, že mám zplihlé slabší konečky. Přitom se ale vůbec netřepí. Jako kdyby byly bezbarvé, sytá barva, co je u hlavy je jakoby ,,vybledlá" do průsvitna. Přemýšlím nad nějakým přípravkem na zvýraznění přirozené barvy. Už jsem tady někde (bez odezvy) kladla dotaz na Yves Rocher s chinovníkem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2012 11:19 am    Předmět: Citovat

Ono konce vlasů máš možná přirozeně zesvětlené třeba ze sluníčka. Taky jsou tam vlasy slabší a vypadají světlejší. Játo mám taky asi poslední 1 cm. Ale když už je pigment pryč, musíš ho nějak dodat - nabarvit, nahennovat. Jinak myslím nic jiného nepomůže.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2012 1:51 pm    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Ono konce vlasů máš možná přirozeně zesvětlené třeba ze sluníčka. Taky jsou tam vlasy slabší a vypadají světlejší. Játo mám taky asi poslední 1 cm. Ale když už je pigment pryč, musíš ho nějak dodat - nabarvit, nahennovat. Jinak myslím nic jiného nepomůže.

Já na sobě nemam ráda, když vlasy vypadají jako že mají studený odstín. V koupelnovém světle ok, ale jak vylezu na denní světlo, vidím ty vlasy jako nebarevné a splihlé.
Hennu bych zkusila hned, kdyby se to nemuselo nechávat tak dlouho na hlavě. Nepoužívám ani zábaly, protože mi to mokré z vlasů do dvou minut teče po krku a obličeji. Zkoušela jsem dát potravinovou fólii, připevnit látkovou čelenkou, na to pevně ručník a nic. Teklo to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2012 1:55 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
zetonek napsal:
Ono konce vlasů máš možná přirozeně zesvětlené třeba ze sluníčka. Taky jsou tam vlasy slabší a vypadají světlejší. Játo mám taky asi poslední 1 cm. Ale když už je pigment pryč, musíš ho nějak dodat - nabarvit, nahennovat. Jinak myslím nic jiného nepomůže.

Já na sobě nemam ráda, když vlasy vypadají jako že mají studený odstín. V koupelnovém světle ok, ale jak vylezu na denní světlo, vidím ty vlasy jako nebarevné a splihlé.
Hennu bych zkusila hned, kdyby se to nemuselo nechávat tak dlouho na hlavě. Nepoužívám ani zábaly, protože mi to mokré z vlasů do dvou minut teče po krku a obličeji. Zkoušela jsem dát potravinovou fólii, připevnit látkovou čelenkou, na to pevně ručník a nic. Teklo to.


Musíš tu hennu dělat hustější, mě to neteče nikdy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2012 5:22 pm    Předmět: Citovat

Aha, já nevím proč, ale nemám nějak k hennování odvahu. A neboj, mně z toho zábalu je schopná odkapávat i úplně hustá kaše, tak proč by zrovna henna... Cool
Dneska jsem četla na tom hennovém zábalu z DM, že nechává působit asi třičtvrtě hodiny, to bych vydržela. Tenhle čas nestačí? A když chci, aby m chytla barva, budu muset víckrát a pak ty odrosty...
Asi zkusím vyvařit ořechy a přelívat a podobné akce, než do toho pudu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt červen 14, 2012 10:54 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Aha, já nevím proč, ale nemám nějak k hennování odvahu. A neboj, mně z toho zábalu je schopná odkapávat i úplně hustá kaše, tak proč by zrovna henna... Cool
Dneska jsem četla na tom hennovém zábalu z DM, že nechává působit asi třičtvrtě hodiny, to bych vydržela. Tenhle čas nestačí? A když chci, aby m chytla barva, budu muset víckrát a pak ty odrosty...
Asi zkusím vyvařit ořechy a přelívat a podobné akce, než do toho pudu.

Když si hennu dobře naneseš a připlácneš k hlavě, tak ti to za chvíli uschne a budeš mít na hlavě ztvrdlé bláto, nic ti téct nebude. Chce to však vychytat tu řídkost kaše.
Jinak s hennou mít odrosty budeš. Slabá henna je z DM ale i ta někomu může držet.
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2012 10:26 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem viděla, že v Rossmannu vyprodávají bezbarvý zábal henna. Asi bych zmusila, jak se s tím pracuje, a až potom si koupila třeba Logonu... Jinak-když bych chtěla ,,blond" hennu, tak ta mi taky zpevní konečky, aby neprosvítaly?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dandulinka
161-320
161-320


Založen: 30.4.2012
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2012 3:36 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Dneska jsem viděla, že v Rossmannu vyprodávají bezbarvý zábal henna. Asi bych zmusila, jak se s tím pracuje, a až potom si koupila třeba Logonu... Jinak-když bych chtěla ,,blond" hennu, tak ta mi taky zpevní konečky, aby neprosvítaly?


A jakou máš svoji barvu vlasů? Henna totiž přirozenou barvu vlasů většinou jen zvýrazní, při častějším používání dodá sytější barvu, zprvu je dobré barvit po týdnu aspoň první měsíc aby se henna uchytila Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2012 4:10 pm    Předmět: Citovat

Dandulinka napsal:
Harik napsal:
Dneska jsem viděla, že v Rossmannu vyprodávají bezbarvý zábal henna. Asi bych zmusila, jak se s tím pracuje, a až potom si koupila třeba Logonu... Jinak-když bych chtěla ,,blond" hennu, tak ta mi taky zpevní konečky, aby neprosvítaly?


A jakou máš svoji barvu vlasů? Henna totiž přirozenou barvu vlasů většinou jen zvýrazní, při častějším používání dodá sytější barvu, zprvu je dobré barvit po týdnu aspoň první měsíc aby se henna uchytila Wink

Mám středně hnědou, rovné vlasy, které se chovají jako jemné, ale nevypadají tak. A bezbarvá henna má jaký účinek?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.