Ztenčující se konce vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fdb5016dee92951669330d9e457b02fdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alexandra5
81-160
81-160


Založen: 1.11.2012
Příspěvky: 101

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 7:06 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Alexandra5 napsal:
Kikuška napsal:
S tím mám taky hrozný problém, sice mi jeden koneček sahal až pod klíční kost, ale co z toho, když byl tak slabounký? Nevíte co na to?

ja na to mám len ostrihať Very Happy


Hm, to je teda povzbuzující odpověď...
Myslim, že by sis měla užívat délku, jakou máš, hezky se o ně starat a na chvilku zapomenout, že nutně chceš ty dlouhý. Kudrnatý vlasy vypadají, že rostou pomalu, no...ale jsou kudrnatý, co bychom za to my s rovnýma někdy dali. Smile Určitě už si tady na fóru slyšela, jak mají dlouhovlasí lidé chuť se ostříhat. Na kratších vlasech totiž taky něco je, má to svoje výhody. Třeba účesy, který s delších už nebudou držet, já třeba teď dost nosim drdoly upevněný takovejma těma ,,zobákoidníma sponkama", protože vim, že jak mam vlasy těžký, jednoho dne to prostě spadne a nebude to už držet. Nebo ten falešnej culík/copánek, ten je hezkej nejvíc z mikáda a pak zase až z dlouhejch (mezitim se mi to nezdá nic moc účes, ale je to jen moje osobní preference, samozřejmě). Nebo francouzskej cop, když nemáš dlouhý, odpadá ti vyřešit, jak doplíst ten zbytek, když máš v ruce tři různě tlustý prameny, jeden dlouhej 2 cm a další dva deset. Cool Laughing

Tak keď mám končeky slabé, ja ich ostrihám max. 1,5 - 2. A potom sú vlasy úplne nadýchané a krajšie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Domci4
41-80
41-80


Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 12:51 pm    Předmět: :P Citovat

ja sa strihať nechcem, mám kučeravé lokienkové vlasy Sad henna mi vôbec nepomohla, mam ich lesklé ale suché a jemne sú stále Sad neviete mi poradiť? robím si aj rôzne domáce zábaly ďakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 1:22 pm    Předmět: Re: :P Citovat

Domci4 napsal:
ja sa strihať nechcem, mám kučeravé lokienkové vlasy Sad henna mi vôbec nepomohla, mam ich lesklé ale suché a jemne sú stále Sad neviete mi poradiť? robím si aj rôzne domáce zábaly ďakujem
Jsem na tom podobně, jemnost vlasů asi nezmněníš, ale čím víc budeš hennovat, tím víc se bude vlas "obalovat" a tím pádem bude vlastně i "hustší". Na suché vlasy mi pomohl gestil wonder a alverde kondiš s šalvějí, jež lehce voněl/smrděl (mně voněl) po octu. Co se týče henny, používala bych asi od Lush, sice si připlatíš, ale výsledek je vážně znát (narozdíl od té obyčejné) !!!.
Stříhání je samozřejmě taky řešení, ale to závisí na stavu konečků, mně třeba sami odpadávají a ulamují se- to už je lepší je ustřihnout. Hodně zdaru! Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Domci4
41-80
41-80


Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 1:34 pm    Předmět: :P Citovat

Mne rastú aj vlasy pomaly takže Sad a hennu som mala zabal od henne color
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 1:36 pm    Předmět: Re: :P Citovat

Domci4 napsal:
Mne rastú aj vlasy pomaly takže Sad a hennu som mala zabal od henne color


Pořád lepší mít krátké zdravé vlasy, než dlouhé/polodlouhé se slaboulinkými konečky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Domci4
41-80
41-80


Založen: 22.9.2012
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 1:42 pm    Předmět: :( Citovat

Ja viem Sad možno sa dám podstrihnúť ale aj tak ich mám jemné, už som to skúšala... Sad už neviem ako sa o ne strarať
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 1:44 pm    Předmět: Re: :P Citovat

Kikuška napsal:
Domci4 napsal:
Mne rastú aj vlasy pomaly takže Sad a hennu som mala zabal od henne color


Pořád lepší mít krátké zdravé vlasy, než dlouhé/polodlouhé se slaboulinkými konečky.


Souhlasím s tebou, jenže v tom případě bych já musela být holohlavá Laughing mám celé vlasy slaboulinké, tenké a jemné, takže mi nic jiného nezbývá než čekat a doufat, že se to jednoho dne zlepší (hennuju a zdá se, že to pomáhá, ale konečky jsou furt na pytel).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: ne listopad 25, 2012 3:13 pm    Předmět: Re: :P Citovat

verushka1992 napsal:
Kikuška napsal:
Domci4 napsal:
Mne rastú aj vlasy pomaly takže Sad a hennu som mala zabal od henne color


Pořád lepší mít krátké zdravé vlasy, než dlouhé/polodlouhé se slaboulinkými konečky.


Souhlasím s tebou, jenže v tom případě bych já musela být holohlavá Laughing mám celé vlasy slaboulinké, tenké a jemné, takže mi nic jiného nezbývá než čekat a doufat, že se to jednoho dne zlepší (hennuju a zdá se, že to pomáhá, ale konečky jsou furt na pytel).


Mám zcela stejný problém. Laughing bohužel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 10:34 am    Předmět: Citovat

Ono to nebude tak zlé, holky... Jestli máte šetrnej šampon a občas použijete nějakou vodičku nebo hennu, určitě vám porostou silnější vlasy už na hlavě. Jen tomu dejme čas. (to se lehce řekne)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2012 11:33 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Ono to nebude tak zlé, holky... Jestli máte šetrnej šampon a občas použijete nějakou vodičku nebo hennu, určitě vám porostou silnější vlasy už na hlavě. Jen tomu dejme čas. (to se lehce řekne)


Jako jo, rostou silnější (aspoň myslím), ale já mám vlasy po ramena, takže se mi to snadno všechno ošoupá a konečky svítí jak šílené Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.