Ztenčující se konce vlasů
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f5e98b800443b54bfcd0558351143d2dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 6:59 pm    Předmět: Citovat

Mně se také dost ztenčují konce...Vždycky na vrchu hlavy(když si dělám sulík tak u gumičky) mám vlasů šíleně moc ale úplně dole jsou jak jeden pramínek...Docela mě to štve.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 6:27 pm    Předmět: Citovat

já bych řekla že to ani není tak tím, že máš konce tenčí, ale spíš že nemáš všechny vlasy stejně dlouhé
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 6:40 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
já bych řekla že to ani není tak tím, že máš konce tenčí, ale spíš že nemáš všechny vlasy stejně dlouhé

To bude ono Idea Možná ti ty konce připadají tenčí taky proto,že jsou světlejší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jklumpik
81-160
81-160


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 6:42 pm    Předmět: Citovat

Neměla jsi někdy sestřihané vlasy na postupku??Protože já jsem se nechala tak asi před 2 roky ostříhat a ne a ne dorůst,ale zase na druhou stranu se mi líbí,že mám vlasy do oblouku,kdyz je rozpustím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 6:59 pm    Předmět: Citovat

Já mám taky sestříhané vlásky(ale ne protenčené) a nikdy jsem neměla problém se ztenčujícími se vlasy na koncích. Já vždy měla spíš opačný problém-přílišný objem,vlasy neposlušné-holt s nima jsem se natrápila. Před rokem mi vypadalo ze stresu asi třičtvrtě původního objemu-to byl pro mě šok. Od té doby jsem se zařekla že už vlásky nebudu pořád jen kritizovat a budu spokojená. A ejhle,rok po stresu už mi většina dorostla a já je teď hrozně moc miluju Razz Ale musím přiznat že markantní nárůst objemu se dostavil až po nalezení tohoto fora. A tak jsem se rozhodla že kromě náležité péče na ně budu hodná a budu je mít ráda takové jaké jsou-klidně je budu každý den hladit a povídat si s nima. Však to pomáhá i u rostlin a jak pěkně rostou Wink Tak ať vám rostou Laughing a houstnou Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 8:58 pm    Předmět: Citovat

Noo mám je sestříhané, ale naposledy jsem je sestříhávala když mi bylo 11 let he takže skoro před čtyřmi lety Embarassed No zbývá jim ještě tak 20 cm nebo možná i míň Wink ale jak říkám nelíbí se mi to hlavně když si dělám cop tak na konci takový pidižvík... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 11:59 am    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Já mám taky sestříhané vlásky(ale ne protenčené) a nikdy jsem neměla problém se ztenčujícími se vlasy na koncích. Já vždy měla spíš opačný problém-přílišný objem,vlasy neposlušné-holt s nima jsem se natrápila. Před rokem mi vypadalo ze stresu asi třičtvrtě původního objemu-to byl pro mě šok. Od té doby jsem se zařekla že už vlásky nebudu pořád jen kritizovat a budu spokojená. A ejhle,rok po stresu už mi většina dorostla a já je teď hrozně moc miluju Razz Ale musím přiznat že markantní nárůst objemu se dostavil až po nalezení tohoto fora. A tak jsem se rozhodla že kromě náležité péče na ně budu hodná a budu je mít ráda takové jaké jsou-klidně je budu každý den hladit a povídat si s nima. Však to pomáhá i u rostlin a jak pěkně rostou Wink Tak ať vám rostou Laughing a houstnou Laughing



Jeee tak to, abych na ty vlásky byla taky hodná. Já si furt stežuji vadí mi, že mi nerostou. Momentálně mám taky stresy a mám pocit, že jsou takové furt splihlé dokonce, že se mi i víc třepí ted je mám v katastrofálním stavu Shocked Exclamation Budu si hold s nima povídat a hladit jak říkáš. Laughing Snad mi to pomůže Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jklumpik
81-160
81-160


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 4:15 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Noo mám je sestříhané, ale naposledy jsem je sestříhávala když mi bylo 11 let he takže skoro před čtyřmi lety Embarassed No zbývá jim ještě tak 20 cm nebo možná i míň Wink ale jak říkám nelíbí se mi to hlavně když si dělám cop tak na konci takový pidižvík... Rolling Eyes

Anebo nemaš jemné vlásky?? Já mám vlasy dost jemné, ale konce mám zvlněné,takze mi to tak nepříjde,ale je pravda,že když mi nějáký vlas vypadne tak u kořínku je poměrně kruhya na konci takový teňoučký
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 5:06 pm    Předmět: Citovat

jklumpik napsal:
Awerin napsal:
Noo mám je sestříhané, ale naposledy jsem je sestříhávala když mi bylo 11 let he takže skoro před čtyřmi lety Embarassed No zbývá jim ještě tak 20 cm nebo možná i míň Wink ale jak říkám nelíbí se mi to hlavně když si dělám cop tak na konci takový pidižvík... Rolling Eyes

Anebo nemaš jemné vlásky?? Já mám vlasy dost jemné, ale konce mám zvlněné,takze mi to tak nepříjde,ale je pravda,že když mi nějáký vlas vypadne tak u kořínku je poměrně kruhya na konci takový teňoučký


Právě že ne... Confused Mám je až moc husté všude se mi pletou a když fouká vítr to je teprve afro Laughing Asi to bude tím sestříháním Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: út září 04, 2007 5:21 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
jklumpik napsal:
Awerin napsal:
Noo mám je sestříhané, ale naposledy jsem je sestříhávala když mi bylo 11 let he takže skoro před čtyřmi lety Embarassed No zbývá jim ještě tak 20 cm nebo možná i míň Wink ale jak říkám nelíbí se mi to hlavně když si dělám cop tak na konci takový pidižvík... Rolling Eyes

Anebo nemaš jemné vlásky?? Já mám vlasy dost jemné, ale konce mám zvlněné,takze mi to tak nepříjde,ale je pravda,že když mi nějáký vlas vypadne tak u kořínku je poměrně kruhya na konci takový teňoučký


Právě že ne... Confused Mám je až moc husté všude se mi pletou a když fouká vítr to je teprve afro Laughing Asi to bude tím sestříháním Embarassed


To je tím že setříhané vlasy musí být protenčené aby nevypadaly jako visuté zahrady královny semiramis-jedno patro za druhým Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.