Ztenčující se konce vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9e95d253530e24e37f397ff2e898b313Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 8:56 pm    Předmět: Citovat

Čo mám robiť s mojimi koncami? (Foto v galérii.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 9:03 pm    Předmět: Citovat

Zakratit maximalne o polovinu te "proridle" delky (defacto kousicek z za to nejhorsi"), zbytek uz se rozejde ... Smile

Nemam moc odhad, ale tipuju to tak na cca 4/5 cm. Sama mam podobny problem (jen trochu delsi, ktery odpovida cca letum, po ktere jsem brala HA, jelikoz vsechno nad tim (cca co mi narostlo od vysazeni) je tak dvakrat hustejsi) a taky jsem zvazovala, ze to strihnu cele a necham si jen to huste ...

Na druhou stranu, kdyz to budes strihat postupne (tedka treba vic a pak cm kazdy mesic, nez se toho zbavis), tak si udrzis delku a navic budes mit dost "materialu" jako prechodovou zonu pro potencionalne se trepici konce. Jinymi slovy, co se ti teoreticky roztrepi, pujde driv nebo pozdeji tak jako tak pryc a huste vlasy nad tim tim nebudou postihnuty Smile

Eh ... jak to tak po sobe ctu, snad sem se vyjadrila srozumitelne ... Embarassed Laughing
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 9:10 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
Čo mám robiť s mojimi koncami? (Foto v galérii.)

Zkrátit max 3cm, víc není potřeba. Parádní vlasy. Cool
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne červen 09, 2013 9:24 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
Čo mám robiť s mojimi koncami? (Foto v galérii.)


Mít je ráda Smile

Jak píšou holky, určitě bych to radikálně nezkracovala. Jsou moc krásné Wink

Taky mám prořídlé konce, jednou za dva až tři měsíce ustřihnu 1-2cm. Vlasy mám na boky a hustší, jako opravdu husté jsou od lopatek nahoru. Joo, ale kdybych to ustříhla, už bych se taky nemusela dočkat. Tentokrát jsem pevně rozhodnutá ustříhávat po kouscích i vpřípadě kalamity zvané poporodní vlasopád. Tak doufám, že vydržím Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 7:42 am    Předmět: Citovat

Decapitated: Souhlas s předchozími příspěvky. Nijak radikálně to nezkracuj - vlasy máš opravdu krásné a v té délce ještě víc vyniknou. Smile Určitě by stačilo podstřihnout jen pár centimetrů, aby i ty konečky působily hustějším dojmem, jinak se můžeš ze svojí hřívy směle těšit. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: po červen 10, 2013 11:51 am    Předmět: Citovat

citace:
Čo mám robiť s mojimi koncami? (Foto v galérii.)


Ja by som nestrihala vôbec... tie konce až tak tragicky nevyzerajú, a moje doterajšie podstrihovacie skúsenosti hovoria, že vlasy sa začnú do mesiaca prerieďovať
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so červen 15, 2013 9:57 pm    Předmět: Citovat

Ďakujem vám za všetky rady! Naozaj ste ma povzbudili, už o tých vlasoch nemám toľko pochybností. Čo by som ja robila bez dv.cz! Embarassed

Rozhodla som sa, že si dám odstrihnúť také 3 cm. Na tej fotke ešte vyzerajú celkom OK (učesané, urovnané konce), no keď som v pohybe, alebo začne trochu fúkať, tak to vyzerá stokrát horšie a redšie + sa všade zamotávajú a zachytávajú, napr. do kabelky... Doteraz som síce podsrihávala pravidelne, ale úplné minimum. Vlasy mi rastú strašne pomaly, tak som si vážila každý kúsok, ktorý narástol. No teraz keď už sú dosť dlhé, tak mi nebude ľuto pár cm tenkých koncov Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: ne červen 16, 2013 9:42 am    Předmět: Citovat

Ahojte ja mam jeden problémik a nevedela som kde sa mam spytať tak snád nebude vadiť že som ten dotaz dala sem...rano som sa zobudila a moje končeky boli uplne suché a také ako keby zničené rozmyšlam že či som na nich nespala a nejako ich tym zničila stalo sa to niekomu? pritom som ich mala včera v poriadku..stačí ked na ne dám olej a nejako ich prebudím alebo treba odstrihnuť tie končeky?? väčšinou si na noc robievam pletený cop nabok aby mi nezavadzali končeky...vie niekto poradiť?
_________________
Fantazia je nevycerpatelnym stvoritelom novych svetov...

http://www.facebook.com/ManthenielPhotography
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2013 8:38 pm    Předmět: Citovat

Tak vyloženě takhle moc se mi to nestalo, ale někdy se probudim a mam uplně suchý vlasy. Dám na ně nějakou neoplachovací srandu, zapletu nebo zamotám a snažim se zapomenout. Večer to je většinou dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2013 9:36 pm    Předmět: Citovat

Vlčice, zkus zapátrat po tipech v tomhle vlákně: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=758&start=210
Třeba něco z toho na ty suché konečky pomůže...

Osobně s tím zkušenost taky mám- a to, když vlasy v copu na noc příliš utáhnu. Ráno mám pak ty konečky krepovaté, suché... Dost možná, že to máš podobně. Olejování by ale mělo pomoci. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.