Ztenčující se konce vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fd3278b76df4fd14018bde651251c23eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2013 11:48 am    Předmět: Citovat

Už som úspešne po trochu výraznejšom zástrihu (znovu som dala foto do galérie). Takto čerstvo ostrihané tie konce vyzerajú byť prekvapivo husté, dlho som také nemala Smile Tak uvidíme ako budú vyzerať trochu neskôr. Stále myslím na to, čo povedala seelya: „moje doterajšie podstrihovacie skúsenosti hovoria, že vlasy sa začnú do mesiaca prerieďovať“. Tak prinajhoršom si užijem polovicu leta s hustými koncami Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: po listopad 04, 2013 10:18 pm    Předmět: Citovat

tak jak to tady procitam, zjistuju, ze jsem asi uplne divna. mi se libi, kdyz se konce ztencuji Embarassed
vlasy do pasu strizene "podle pravitka" jsem nosila asi pred 10 - 15 lety a nejak se mi to omrzelo, ze uz jsem pak vzdycky strihala nejdriv do obloucku, pak do vecka (coz jsou sice jina temata, ale taky si v tom pripadam mimo, protoze tyhle strihy jsou zde povazovany spise za zlo - teda hlavne to vecko) a vzdycky jsem se snazila (a snazim) mit ty konce trosku tenci, aby nevypadaly jako tesne po zastrihu, i kdyz jsou. a to ani nemluvim o prostrihanych celych vlasech..
nechci rikat, ze se mi huste konce nelibi - na nekom jinem.. to jo, na podivani je to pekne, ale na sobe to nejak nepotrebuju.

jsem tady jedina takova cerna ovce? Sad Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 11:36 am    Předmět: Citovat

nemyslím si, že by byly považány za zlo z nějakého nenávistného důvodu, spíš si myslím, že je to tím, že s tím lidi nemají dobré zkušenosti.... myslím, že určitě se tu najde někdo, kdo stříhá do účka, ne všem se líbí "pravítkový" střih.... a já teď pomalu zastřihávám do širokého véčka, jestli u toho zůstanu (kvůli kvalitě vlasů) a jak to bude vypadat, to ještě nevím, ale třeba moje zkušenost se setříhanými vlasy je spíš negativní, nejen co se zdraví vlasů týče... takže určitě někde pobíhají ti, co jim tyhle účesy sedí a vyhovují, jen jich není tolik Smile

a jak tedy protenšuješ ty konce? prostříháváš je?
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 11:45 am    Předmět: Citovat

melissa - dřív se mi líbily jen husté konce - vlasy do obloučku, ale pěkně husté, na sobě i na ostatních. Nemohla jsem se u sebe smířit s tenčením, a vždy jsem stříhala. Díky kamarádce, která mně naučila nebrat tyhle věci moc vážně jsem časem ale dospěla k tomu, že ztenčující konce jsou takové lehké, vílí, a už mám vlasy mnohem dál Smile ztenčené, a jsem spokojená. Takže jsme černé ovce spolu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 1:36 pm    Předmět: Citovat

Lethality:
tvoje vecko se mi moc libi Smile ja mam asi jeste sirsi vecko, ale tezko rict. ty moje vlasy si delaji, co chteji. a taky nemam takovou delku. jinak je mi jasne, ze na vlasech pod zadek a dale by asi moc ostre vecko vypadalo zvlasne. ja tak daleke cile ani nemam (zatim Wink ).
delam par vertikalnich zastrihu normalnima nuzkama, nebo pod nejakym uhlem efilacnima. ty nejdelsi vlasy to ale nepotrebujou Smile ja mam ted hodne prostrihane, protoze jak mi odrustal strih, vypadalo to hrozne a nedalo se to nosit rozpustene. odlehceni mi pomohlo.

Hankabar:
mi se to prave taky libi, jak je to tak do ztracena, do lehoucka. zatim jsem tu furt cetla, jak na to kazdy nadava, ze to jsou ocasky a tak podobne. tak to me moc tesi, ze je s tim nekdo spokojen Smile

jinak ja chapu, ze kazdy ma jine zkusenosti a jine vlasy. jen jsem si pripadala jako uplna mimoňka. takze dekuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 1:40 pm    Předmět: Citovat

každý jsme jiný. je přirozené, že se konce ztenčují. Já to mám momentálně tak, že u hlavy má cop obvod cca 6 cm a posledních 10 cm copu se už ani nedá změřit, jaký je to cancourek Sad Ale ony dorostou, já jim věřím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelii
81-160
81-160


Založen: 25.4.2013
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 2:25 pm    Předmět: Citovat

Ja už som ozaj v koncoch Laughing nielen že "vďaka" úžasnému obdobiu posledných dvoch mesiacov som v neustálom strese, rapídne som schudla a vlasy vyťahujem po chumáčoch, doslova pramienkoch hrúbky tak 0,5cm a sama seba presviedčam že ešte to nie je riedke Laughing aby toho nebolo málo, nejak v auguste som spravila väčší zástrih, aby som tie konce zrovnala a pôsobili hustejšie. To by neboli moje vlasy, keby jeden prameň netrčal až po bedrá a ostatné sa plazili pri páse. Ale strihať už nejdem ani keby čo bolo Evil or Very Mad

Nejaké typy na nedeštruktívne schovávacie účesy, kde by nebili konce až tak do očí? Ďakujem pekne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 2:55 pm    Předmět: Citovat

Používám variantu jedna Smile

http://www.youtube.com/watch?v=O5gTy1gCyqE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2013 2:56 pm    Předmět: Citovat

Nelii napsal:
Nejaké typy na nedeštruktívne schovávacie účesy, kde by nebili konce až tak do očí? Ďakujem pekne Smile


Mne celkom vyhovuje klasický "ponytail". Vlasy nie sú schované ako napr. pri drdole a tým pádom vidno, že sú dlhé (ja v drdole vraj vyzerám príliš prísne, takže rada ukážem trochu vlasov). No a keď su tie konce viac pokope, nie ako pri rozpustených vlasoch, tak nepôsobia tak riedko. Ja k tomu ešte rada obmieňam pěšinku: na stred, úplne nabok, alebo len trochu nabok, tak to potom nevyzerá ako stále ten istý účes.

Čo určite neodporúčam je vrkoč, tam presne vidno ako sa vlasy ztenčujú Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: st listopad 06, 2013 1:32 pm    Předmět: Citovat

melissa napsal:
Lethality:
tvoje vecko se mi moc libi Smile ja mam asi jeste sirsi vecko, ale tezko rict. ty moje vlasy si delaji, co chteji. a taky nemam takovou delku. jinak je mi jasne, ze na vlasech pod zadek a dale by asi moc ostre vecko vypadalo zvlasne. ja tak daleke cile ani nemam (zatim Wink ).
delam par vertikalnich zastrihu normalnima nuzkama, nebo pod nejakym uhlem efilacnima. ty nejdelsi vlasy to ale nepotrebujou Smile ja mam ted hodne prostrihane, protoze jak mi odrustal strih, vypadalo to hrozne a nedalo se to nosit rozpustene. odlehceni mi pomohlo.


no já mám to úzké véčko ještě z toho sestříhání, kterého se snažím zbavit.... ono to zazedu vypadá pěkně, jak je mám všechny po kupě, ale v reálu se mi strašně pramínkují, cop si udělat nemůžu a navíc zdravotně trpí, takže sem se rozhodla pro to širší véčko a v jedné rovině, ale zastřihuju po ždibínkách (aby délka zůstala), tak to zatím není vidět, protože sem zastřihla zatím jen tu jednu nejdolnější vrstvu sestřihu a vlasům se víc líbí, když sou u sebe než v pramínkách, které mi i dělají řídký účes - při pohledu zepředu mi totiž vykluzují jen ty nejkatší prameny (delší zůstavají na zádech) a pak to vypadá divně, když vzadu to mám kousek nad zadek a vepředu po prsa... tož tak to mám Smile

ty máš krásné vlnky, sem si jistá, že je to tím, proč se ti to tak líbí (a i ti to sluší), přece jen tyhle sestřihy a prostřihy sedí více na ty kudrnaté, takže i proto si myslím, že zrovna tobě tohle sedí... tudíž se nedivím, že ti odlehčení prospělo... holt je rozdíl mít rovné špagáty a nebo vlnky Wink ale je fakt, že tohle je hodně individuální záležitost Smile
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.