Himalaya
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=aadca039b82c3d9be7197a74de61fe49Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 4:40 pm    Předmět: Citovat

Kamarádka mi dala tip na indickou kosmetiku Himalaya (http://www.himalaya-kosmetika.cz/cs/), pří je přírodní a ona má opravdu krásné vlasy, tak jsem si říkala, že ji zkusím. Objednala jsem si na www.happyhemp.cz šampon a vlasový olej (mají to tam zrovna v akci), tak se hrozně těším Laughing Jinak výborná je taky prý indická kosmetika Herbline (http://www.herbline.cz/). Nemáte někdo zkušenosti s těmito výrobky??? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gregina
21-40
21-40


Založen: 27.8.2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne září 02, 2007 8:57 am    Předmět: Citovat

Můžu se zeptat kde se dá jojobák koupit ješte sem nikde na něj nanarzila Crying or Very sad tak newím no ??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 7:26 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Kamarádka mi dala tip na indickou kosmetiku Himalaya (http://www.himalaya-kosmetika.cz/cs/), pří je přírodní a ona má opravdu krásné vlasy, tak jsem si říkala, že ji zkusím. Objednala jsem si na www.happyhemp.cz šampon a vlasový olej (mají to tam zrovna v akci), tak se hrozně těším Laughing Jinak výborná je taky prý indická kosmetika Herbline (http://www.herbline.cz/). Nemáte někdo zkušenosti s těmito výrobky??? Question


Je to už teda dlouho, ale jaká se ti zdála ta Himalaya? Nějakou náhodou jsem na ni narazila na internetu a moc se mně to líbí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 7:57 pm    Předmět: Citovat

Himalaya na mastne vlasy s lupy je uzasny, spravil pritelovu vlasovou pokozku Smile. Bohuzel jsem mu pak koupila Extravaganju, jelikoz na netu mela Himalaya (a ma dosud) nejaky vypadek vyrobku ci co. Extravaganja mu ty lupy zhorsila, ted ma head & shoulders, taky nic moc, tak uz u me tu Himalayu zase vyzaduje. Snad v te Govinde maji komplet sortiment...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 8:17 pm    Předmět: Citovat

Himalaya je perfektní, vlasy jsem po ní měla úžasné, lesklé a zdravé Very Happy Jenže jak píše Brett, je teď problém tuto značku sehnat, zatím mě zásobovala kamarádka, co měla rodiče v Indii,ale teď už tam nejsou,tak nevím.... Snad doplní zásoby. Něco ještě mají v Najadashopu... http://www.najadashop.cz/index.php?A=podkategorie&Idk=115&Idpk=116&rad=3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 11:00 pm    Předmět: Citovat

Himalaya je Holandska firma! Upozornila ma na to predavacka a maju to dokonca aj na obale: made in Holland.
Ale je naozaj dobrá. Normalne váham medzi Logonou a Himalayou, ktorý sampon si kúpiť skor. Neviete niekto, na nete je pri orieškovom sampone Logona uvedené ze obsahuje farbiace pigmenty. On aj trocha prifarbuje ci vobec?
Inak ak chcete tu Himalayu kúpiť, u nas v Martine na námestí v Priore ju maju, hned napravo na prízemí Wink Laughing
Návrat nahoru
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so leden 19, 2008 11:35 pm    Předmět: Citovat

Llucy napsal:
Himalaya je perfektní, vlasy jsem po ní měla úžasné, lesklé a zdravé Very Happy Jenže jak píše Brett, je teď problém tuto značku sehnat, zatím mě zásobovala kamarádka, co měla rodiče v Indii,ale teď už tam nejsou,tak nevím.... Snad doplní zásoby. Něco ještě mají v Najadashopu... http://www.najadashop.cz/index.php?A=podkategorie&Idk=115&Idpk=116&rad=3


Tak já už mám zálusk asi na pátý šampon díky těmto stránkám, aaachjo Embarassed Very Happy Našla jsem, že tuto značku výhradně prodává www.anabela.cz a něco mají v happyhemp, a je to čistě přírodní? Píšou to tam, tak snad ano Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 12:08 am    Předmět: Citovat

Ano je to čisto prírodné a maju aj sypane čaje, vonne tyčinky a rôzne éterické oleje, myslim ze aj sviečky ale to som si uz nie moc ista. Viedla som tam aj rôznu vlasovu a pleťovu kozmetiku, hennu práškovú aj rozrobenú, jojobový olej, a dokonca čisté prírodné parfemy! A naozaj krasne, lenze vsetko trošičku drahé Sad
Som na vážkach co skor. Predsalen keby som si mala kúpiť vsetko co chcem to aby si clovek vzal na to rovno hypoteku.
Návrat nahoru
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 8:31 am    Předmět: Citovat

valalo napsal:
Ano je to čisto prírodné a maju aj sypane čaje, vonne tyčinky a rôzne éterické oleje, myslim ze aj sviečky ale to som si uz nie moc ista. Viedla som tam aj rôznu vlasovu a pleťovu kozmetiku, hennu práškovú aj rozrobenú, jojobový olej, a dokonca čisté prírodné parfemy! A naozaj krasne, lenze vsetko trošičku drahé Sad
Som na vážkach co skor. Predsalen keby som si mala kúpiť vsetko co chcem to aby si clovek vzal na to rovno hypoteku.


Very Happy to jsi mě s tou hypotékou pobavila..henna mě naštěstí neláká, protože jsem se svou přírodní barvou spokojená, takže aspoň něco Very Happy já si ty věci snažím kupovat postupně, ale Himalaya přijde hned vzápětí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne leden 20, 2008 11:21 am    Předmět: Citovat

Koukla jsem na stránky najadashop.cz, + i něco objednala, když se to platí předem, neplatí se poštovný, ufff. a o Himalaye je tam toto:
Kosmetické výrobky neobsahují chemikálie až příliš nebezpečné, jak uvádějí i na obale, ale ve složení mají např. propylene glycol, Polysorbate 60, parabeny, liquid paraffin, Phenoxyethanol aj. Tím pádem složení neodpovídá certifikované bio kosmetice apod.
Ale paní majitelka si tuto kosmetiku i přesto chválí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.