Himalaya
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=58a4d43cee9af8d27f0af0663443a841Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 6:40 pm    Předmět: Citovat

dnes jsem si umyla vlasy proteinovým š. na suché a zničené vlasy a pohoda..kupodivu šly vlasy nějak líp rozčesat, lesknou se a nemám žádny lupy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 9:37 pm    Předmět: Citovat

proteiňák je skvělý, oblíbila jsem si ho, vlasy jsou po něm krásné, hladké a necuchají se tolik jako jindy, takže během dnes nemusím skoro česat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 9:36 am    Předmět: Citovat

Holky, kupujete Himalayu šampony v lékárně? Myslím že jsem ji v jedné lékárně u nás viděla. Už mi dochází pomaličku zásoby přírodních šamponů tak bych chtěla vyzkoušet. Taky by mě zajímalo kolik ten šampon asi stojí Question (tuším že je ho jen 200ml). A ještě jedna otázka: Je lepší ten na suché nebo ten na normální až mastné? Nevím pro který se rozhodnout ale nechci aby vlasy plihly(jináč moje jsou spíše sušší no). Vedle tohohle šamponu si chci rovnou koupit na prostřídání i šampon od Kavaru(myslím že je ho 400ml takže vydrží dlouho). Moc díky za odpovědi Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 8:24 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem trochu pátrala a dopátrala jsem se rozcházejících se informací, jak je to s "přírodností" Himalayi... Například jsem se dočetla, že má obsahovat ropné produkty a parabeny... Tak jsem zabrousila na stránky výrobce, ve složení mají vypsané jen výtažky z bylinek a obecně mám z jejich stránek pocit, že dosti mlží... Napsala jsem jim tedy dotaz na kompletní složení mého protinového šamponu (na obalu totiž složená chybí úplně) a čekám už několik týdnů a odpověď veškerá žádná, což ve mě důvěru nevzbuzuje Rolling Eyes Takže šampon odkládám s tím, že se ještě uvidí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 8:34 pm    Předmět: Citovat

Shah, ale když ti tak skvěle vyhovuje, tak je zbytečný ho odkládat, já jsem totiž celkově zjistila, že mi přírodní šampony lepší kvality vlasů rozhodně nedělají, takže to tak dle chutí střídám.
Moje složení proteinovýho je toto:

Složky:Small caltrops, sesame, chickpea, Lemon, Paddy - u toho jsou ještě nějaká čísla, která se mi nechce vypisovat

Další složky: Aqua, Sodium laureth sulfate, Cocoamidopropyl betaine, Cocomonoethanolamide, Propylene glycol, Sodium chloride, Bis (C13-15 alkoxy) PG amodimethicone, Guar hydroxypropyltrimonium chloride, Formaldehyde, Sodium hydroxide, Fragrance, Orthophosphoric acid, Cl No.:15985.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: st březen 04, 2009 8:54 pm    Předmět: Citovat

Janie: Díky moc, to by mě zajímalo, proč na některém šamponu složení je a jinde ne...
Momentálně už mi tak extra nevyhovuje, byl skvělý, když byly vlasy hodně poškozené, ale teď jsou v pořádku, takže je momentálně už spíš zatěžuje, kvůli tomu ho beztak používám velmi málo, tudíž ho odložím, ale kdyby se mi vlasy zase poničily, tak ho zase vytáhnu Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinka33
81-160
81-160


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: so duben 04, 2009 8:32 pm    Předmět: henna hima-laya Citovat

Ahojte, nemate niekto skusenosti s holandskou hennou Hima-laya? Videla som, ze maju dva odtiene hnedej Walnut Brown a Hazelnut Brown. Neviete ako to chyta? Chcela by som nieco, co nechyta do rysava (rezava) ani do cervena. Ale taku peknu cokoladovu hnedu chcem. Dakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisssa
161-320
161-320


Založen: 20.1.2009
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 12:59 pm    Předmět: Citovat

Aj ja sa chcem spytat, ake mate skusenosti s hennou Himalaya, ja si brusim zubky na nejaky poriadne cerveny odtien Smile Je tato henna cisto prirodna?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinka33
81-160
81-160


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 1:08 pm    Předmět: Citovat

Sisssa ja som si uz kupila tmavohnedu hima-layu, dam si ju asi o mesiac. Mali aj nejake cervene odtiene. Tu je su farby, ktore maju: http://s362.photobucket.com/albums/oo61/33lucka33/?action=view&current=Hima-Layanavod.jpg Inak neviem ci je cisto prirodna, zarazilo ma to zlozenie. Sice pisu ze je prirodna, no pochybujem, ze uplne. Lebo okrem henny a inych byliniek tam mala napriklad aj propylene glycol. To sa mi nepaci, aj ked tato latka je skoro v kazdej kozmetike, ale asi v prirodnej by nemala co hladat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisssa
161-320
161-320


Založen: 20.1.2009
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 5:27 pm    Předmět: Citovat

Lucinka33 napsal:
Sisssa ja som si uz kupila tmavohnedu hima-layu, dam si ju asi o mesiac. Mali aj nejake cervene odtiene. Tu je su farby, ktore maju: http://s362.photobucket.com/albums/oo61/33lucka33/?action=view&current=Hima-Layanavod.jpg Inak neviem ci je cisto prirodna, zarazilo ma to zlozenie. Sice pisu ze je prirodna, no pochybujem, ze uplne. Lebo okrem henny a inych byliniek tam mala napriklad aj propylene glycol. To sa mi nepaci, aj ked tato latka je skoro v kazdej kozmetike, ale asi v prirodnej by nemala co hladat.


no ja mam teraz doma egyptsku, ktora cisto prirodna je, ale moc mi zatial nechyta. A som zvedava ako sa ti bude nanasat tato tekuta henna. Daj potom vediet Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.