Himalaya
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=437946cda92b94278bfe66af00b5bed6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucinka33
81-160
81-160


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 5:37 pm    Předmět: Citovat

Jasne, dam vediet, ale nie je to tekuta henna, je to normalna v prasku. Mali aj taku tekutu - gelovu, ale ta vydrzi len na 8-9 umyti. Tato by mala vydrzat az 3 mesiace. Ale pochybujem, ze vydrzi tak dlho, tolko nevydrzi ani chemicka farba Smile A myslim, ze chyta silnejsie, lebo v navode je napisane, ze nechat na vlasoch maximalne 40 minut. Tak som zvedava.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sisssa
161-320
161-320


Založen: 20.1.2009
Příspěvky: 165

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 5:42 pm    Předmět: Citovat

Lucinka33 napsal:
Jasne, dam vediet, ale nie je to tekuta henna, je to normalna v prasku. Mali aj taku tekutu - gelovu, ale ta vydrzi len na 8-9 umyti. Tato by mala vydrzat az 3 mesiace. Ale pochybujem, ze vydrzi tak dlho, tolko nevydrzi ani chemicka farba Smile A myslim, ze chyta silnejsie, lebo v navode je napisane, ze nechat na vlasoch maximalne 40 minut. Tak som zvedava.


To naozaj len 40 min??? Shocked Fuh, no som zvedava teda... Mozno su tam pridane latky chemicke,, aby to lepsie chytalo, lebo henna sa moze nechat na vlasoch kolko vydrzis..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinka33
81-160
81-160


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2009 6:12 pm    Předmět: Citovat

Neviem preco len tak kratko, ale ziaden peroxid ani amoniak to neobsahuje. No ved uvidime, necham si to len tu tristvrtehodinku a mozno mi to vobec nechyti Smile To by som bola nahnevana Rolling Eyes Z tych chemickych latok su tam len take, co sa bezne nachadzaju v maskach na vlasy alebo v telovych mliekach. Teda ak som to dobre pozerala, este sa na to pozriem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 11:49 am    Předmět: Citovat

Lucinka33 napsal:
Neviem preco len tak kratko, ale ziaden peroxid ani amoniak to neobsahuje. No ved uvidime, necham si to len tu tristvrtehodinku a mozno mi to vobec nechyti Smile To by som bola nahnevana Rolling Eyes Z tych chemickych latok su tam len take, co sa bezne nachadzaju v maskach na vlasy alebo v telovych mliekach. Teda ak som to dobre pozerala, este sa na to pozriem.


a kde tu hennu kupuješ? jak to dopadlo po barvení?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucinka33
81-160
81-160


Založen: 26.11.2008
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: st květen 13, 2009 1:45 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, tu hennu som kupila v Nitre v obchodnom dome Tesco. Maju tam stanok, je tam napisane, ze holandska prirodna kozmetika Himalaya. Predavaju tam vselico, napriklad caje, telovu kozmetiku, dekorativnu atd. Farbenie dopadlo celkom dobre, chytilo mi to viac ako ta henna z DM, farba bola sytejsia. Ale nie je to az taky radikalny rozdiel, lebo mne vzdy chyta henna slabo. Himalayu som si davala len raz, uz mam kupenu Lush.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hippolyta
0-7
0-7


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 9:25 pm    Předmět: Citovat

Já to nechápu....zkoušela jsem ty odkazy, které jste tady zveřejnili, i sama jsem hledala, ale žádný funkční eshop s touto kosmetikou jsem nenašla Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po listopad 16, 2009 10:55 pm    Předmět: Citovat

Já jsem něco našla:
tady

Na jiných stránkách jsem se dočetla, že distribuce je pozastavena Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 8:04 pm    Předmět: Citovat

Oprašujem tému Smile Po prečítaní príspevkov sa mi zdá,že tieto firmy sú vážne 2 s rôznymi názvami.

Našla som link na túto kozmetiku: http://www.dharmashop.sk/dharmashop/eshop/1-1-Prirodna-kozmetika/1-2-Himalaya/1/9/4/

Predajňu majú v meste kde študujem,tak som myslela,že by som niečo vyskúšala. Zaujímali by ma hlavne šampony a čistiace emulzie,krémy na akné.Nejaké skúsenosti? Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilun
81-160
81-160


Založen: 31.1.2008
Příspěvky: 154

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 6:31 pm    Předmět: Citovat

Sice stara tema, ale nasla som takuto stranku a uvazujem nad kupou vlasoveho oleja a este nejakej malickosti Smile

http://www.mojahimalaya.sk/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kowka
321-600
321-600


Založen: 16.8.2010
Příspěvky: 351

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 8:27 pm    Předmět: Citovat

No mne to nedá objednám si ten olej a extra výživný šampón Twisted Evil možno to bude dobrá voľba..čítala som,že šampón nemá silikóny ani SLS takže by to malo byť ok Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.