Mastné kořínky, suché konečky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dcfc08fccaa14efd2bdc1cefc21a375eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2013 9:43 am    Předmět: Citovat

Kláruška07 napsal:
Dneska jsem byla u kadeřnice, říkala jsem jí o mém problému a radila mi buď si koupit v lékárně nějakou vlasovou vodu na pokožku pro mastné vlasy a nebo zkusit umýt Silver šamponem. To mě zaujalo, protože já hennuji na tmavě hnědou a kadeřnice mi doporučila Silver na blonďaté. Říkala, ať to nenechávám působit, jen tím umyju pokožku hlavy, prý to za normální okolností vysušuje. Jen se bojím, co by to udělalo s hennovanými hnědými vlasy?? Nezkoušel jste to někdo? Ještě jsem tuhle radu neslyšela...


nevím, spíš mi připadá, že máš vlasovou pokožku asi přesušenou a proto se ti mastí rychleji.... teda nemusí to být tvůj případ, ale bývá to častá příčina.... zkus se spíš pídit po tom, proč to tak je, než jak "jen" odstranit mastnotu....

jinak vlasová voda mi maštění taky omezila a podpořila růst nových vlasů
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2013 9:51 am    Předmět: Citovat

Souhlasím s lethality, já bych to násilně nevysošovala. pokud má někdo suché vlasy a mastnou pouze část u hlavy, má většinou podrážděnou kůži vysušením. Zkusila bych to první hydratovat - pravidelný pitný režim atp (upozorňuju, že je to běh na dlouhou trať a výsledky jsou vidět až po měsících, nikoliv po dnech) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2013 2:56 pm    Předmět: Citovat

lethality napsal:
nevím, spíš mi připadá, že máš vlasovou pokožku asi přesušenou a proto se ti mastí rychleji.... teda nemusí to být tvůj případ, ale bývá to častá příčina.... zkus se spíš pídit po tom, proč to tak je, než jak "jen" odstranit mastnotu....

jinak vlasová voda mi maštění taky omezila a podpořila růst nových vlasů


No máš pravdu, snažím se teď hodně pít a chci zkusit udělat občas olejový zábal i ke kořínkům (to jsem nikdy nedělala-vždycky jen konečky). Jakou vodu jsi používala?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt srpen 01, 2013 2:58 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Souhlasím s lethality, já bych to násilně nevysošovala. pokud má někdo suché vlasy a mastnou pouze část u hlavy, má většinou podrážděnou kůži vysušením. Zkusila bych to první hydratovat - pravidelný pitný režim atp (upozorňuju, že je to běh na dlouhou trať a výsledky jsou vidět až po měsících, nikoliv po dnech) Wink


Je pravda, že jsem to tak měla s pletí na obličeji. Dřív se mi šíleně mastila, ale když jsem používala kosmetiku na mastnou, tak to bylo stejné. Pak jsem začala brutálně hydratovat a už je to tak nějak v normě. Možná to tak budu mít i s vlasama, vyzkouším, díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2013 12:46 pm    Předmět: Citovat

Kláruška07 napsal:
No máš pravdu, snažím se teď hodně pít a chci zkusit udělat občas olejový zábal i ke kořínkům (to jsem nikdy nedělala-vždycky jen konečky). Jakou vodu jsi používala?


měla sem březovku od luny, teď mám domácí březovku s alpou, ředěnou na 20% alkohol, aby to nevysušovalo příliš Wink

přiznám se, že s pitným režimem taky zápasím - neúspěšně.... jde o to, že když vypiju více vody, taky se pak cítím jak chodící cisterna nebo jak to nazvat Very Happy vlastně ani nevím, kolik bych té vody měla asi tak vypít, bo sem malé postavy a představa, že bych za den měla vypít 3 - 4 litry, jak říkají teď v horku, mě docela děsí.... Confused
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikuška
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 25.10.2008
Příspěvky: 602

PříspěvekZaslal: čt září 19, 2013 2:09 pm    Předmět: Citovat

Ahoj lidi,je možné ,že jeden jediný den po umytí mám absolutně mastné vlasy(krom konečků)?přitom jsem nezměnila péči!Jak je to možné? Musím je hned umýt,zvlášť když chodím do školy Embarassed Co s tím mám dělat? Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt září 19, 2013 2:11 pm    Předmět: Citovat

Kikuško, hormony...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zetonek
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 4.3.2011
Příspěvky: 2446

PříspěvekZaslal: čt září 19, 2013 2:33 pm    Předmět: Citovat

Hormony nebo špatný šampon či kombinace obou dvou dohromady. Confused

Jinak mě na hodně mastné vlasy asi nejvíc pomohl šampon od Baley:
http://1.bp.blogspot.com/-HxgD4M6y1f0/UU7qm23tArI/AAAAAAAAABo/UhZYaR8-4KQ/s1600/IMG_0657.JPG
_________________
Jestli mate sluchatka (ne bednicky!) tak si pustte nahlas tohle video (je bez obrazu)
http://www.youtube.com/watch?v=IUDTlvagjJA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt září 19, 2013 4:42 pm    Předmět: Citovat

lethality napsal:


měla sem březovku od luny, teď mám domácí březovku s alpou, ředěnou na 20% alkohol, aby to nevysušovalo příliš Wink

přiznám se, že s pitným režimem taky zápasím - neúspěšně.... jde o to, že když vypiju více vody, taky se pak cítím jak chodící cisterna nebo jak to nazvat Very Happy vlastně ani nevím, kolik bych té vody měla asi tak vypít, bo sem malé postavy a představa, že bych za den měla vypít 3 - 4 litry, jak říkají teď v horku, mě docela děsí.... Confused



Trochu pozdní reakce a trochu mimo téma, ale doporučuje se 30 ml vody na kg hmotnosti za den Wink
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: pá září 20, 2013 7:40 pm    Předmět: Citovat

já pak vyčetla nejen tohle, ale i to, že je to úplně individuální záležitost, takže to nejde stanovit jednotně.... že záleží na fyzické aktivitě, na stravě - jestli je tam hodně ovoce a zeleniny, tak se nemusí pít tolik, naopak pokud člověk konzumuje hlavně slaná a sladká jídla, tak by měl pít víc. jo a taky sem se dočetla, že není dobré pít víc, než je třeba... že když to člověk přehání, tak zase zatěžuje ledviny zbytěčně moc a vyplavují se z těla důležité látky Wink takže na to taky pozor.... snažím se teď více hlídat (hlavně sucho v ústech a na rtech, barvu moči a ptám se sama sebe, kdy sem naposledy pila ap.), a piju víc a dokonce už nebývám ani tak unavená, takže to něco do sebe má Smile
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.