Mastné kořínky, suché konečky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9a862528d7cb989c04fff675c8bc6e62Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 10:49 pm    Předmět: Citovat

jak to tu tak čtu, tak mám taky rychle se mastící hlavu, a to jsem si teda nemyslela... když nepotřebuju nikam jít nebo mi to vyjde i tvarově dobře, meju tak dejme tomu neděle večer- středa večer... a to je celka pokrok, dřív jsem myla častěji. ale často meju vlasy ne kvůli mastnotě, ale pro tvar, že už jsou různě rozlehaný a poloporovnaný atp... než pro mastnou hlavu....
teda já si fakt nemyslim, že to jsou rychle se mastící vlasy... to jsou podle mě ty, které se zmastí už druhý den, nebo třeba ještě ten den... dle mého názoru moje vlasy (cca3 dny) jsou normal blíže k mastnotě, ale normal... Cool
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ksilhanova
321-600
321-600


Založen: 11.3.2008
Příspěvky: 348

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 11:43 am    Předmět: Citovat

Tak já myju taky právě kvůli tomu Wink Nemám je druhý a třetí den ještě nijak evidentně mastné ale není to ono. Zkrátka bych se necítila dobře. Jakmile mám zplihlé vlasy a necítím jak létájí s větrem, jsem nesvá. Taky čemu se říká mastné vlasy. Znám plno lidí, co je mají od kořínků po konečky jak zlité olejem a ještě jim to zřejmě nepřijde zralé na mytí Laughing Pro mě už jsou vlasy mastné, když vidím že u kořínků začínají být lesklejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 1:05 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:

dle mého názoru moje vlasy (cca3 dny) jsou normal blíže k mastnotě, ale normal... Cool



Moje vlasy jsou na tom úplně stejně. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 1:08 pm    Předmět: Citovat

Ksilhanova napsal:
Tak já myju taky právě kvůli tomu Wink Jakmile mám zplihlé vlasy a necítím jak létájí s větrem, jsem nesvá.



Taky si je myju právě pro z tohohle důvodu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janis
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.1.2008
Příspěvky: 659

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 4:16 pm    Předmět: Citovat

Kdyby se mi to u hlavy tak divně nepřipláclo, myju jen jednou za týden...ale velké vlasy od uší dolů a zbytek tak "ležící"... Shocked Rolling Eyes Myju dvakrát a spokojenost vizuální a vlasy snad netrpí Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 5:02 pm    Předmět: Citovat

tiež mám také vlasy ako vy. hore mastné a dolu suché ale viem nad tým čiastočne vyhrať. našaponujem len pokožku, zľahka pomasírujem a opláchnem, ostatné vlasy nešamponujem. potom použijem balzam na suché alebo poškodené vlasy ale len na dĺžku vlasov, nikdy nie na pokožku. dobre opláchnem a na čiastočne suché končeky dám olejček, ked uschnú a zdajú sa mi suché, tak opäť votriem olejček. sú potom jemné, leskle a vydržia mi 2-3 dni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 8:47 pm    Předmět: Citovat

Rina napsal:
tiež mám také vlasy ako vy. hore mastné a dolu suché ale viem nad tým čiastočne vyhrať. našaponujem len pokožku, zľahka pomasírujem a opláchnem, ostatné vlasy nešamponujem. potom použijem balzam na suché alebo poškodené vlasy ale len na dĺžku vlasov, nikdy nie na pokožku. dobre opláchnem a na čiastočne suché končeky dám olejček, ked uschnú a zdajú sa mi suché, tak opäť votriem olejček. sú potom jemné, leskle a vydržia mi 2-3 dni.


Dělám to přesně jako Ty a ještě oplachuji hlavu studenou vodou. A přesto mi připadá, že mám ty vlasy prostě hrozné a minimálně na ofinu a vlasy nad čelem musím druhý den už použít suchý šampon, abych nemusela mýt každý den... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 7:47 am    Předmět: Citovat

pimpa napsal:
Rina napsal:
tiež mám také vlasy ako vy. hore mastné a dolu suché ale viem nad tým čiastočne vyhrať. našaponujem len pokožku, zľahka pomasírujem a opláchnem, ostatné vlasy nešamponujem. potom použijem balzam na suché alebo poškodené vlasy ale len na dĺžku vlasov, nikdy nie na pokožku. dobre opláchnem a na čiastočne suché končeky dám olejček, ked uschnú a zdajú sa mi suché, tak opäť votriem olejček. sú potom jemné, leskle a vydržia mi 2-3 dni.


Dělám to přesně jako Ty a ještě oplachuji hlavu studenou vodou. A přesto mi připadá, že mám ty vlasy prostě hrozné a minimálně na ofinu a vlasy nad čelem musím druhý den už použít suchý šampon, abych nemusela mýt každý den... Sad



Pimpa: a aký šampon použiváš? na mastná či na normálne vlasy? Mne sa osvedčil na normalne, ten mi tak nedraždi pokožku a na počudovanie sa mi potom masti menej ale aj tak musim umyvať každé 2-3 dni. Studená voda na záver je pre mna samozrejmosťou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pimpa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.4.2008
Příspěvky: 1019

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 10:34 pm    Předmět: Citovat

Rina napsal:
pimpa napsal:
Rina napsal:
tiež mám také vlasy ako vy. hore mastné a dolu suché ale viem nad tým čiastočne vyhrať. našaponujem len pokožku, zľahka pomasírujem a opláchnem, ostatné vlasy nešamponujem. potom použijem balzam na suché alebo poškodené vlasy ale len na dĺžku vlasov, nikdy nie na pokožku. dobre opláchnem a na čiastočne suché končeky dám olejček, ked uschnú a zdajú sa mi suché, tak opäť votriem olejček. sú potom jemné, leskle a vydržia mi 2-3 dni.


Dělám to přesně jako Ty a ještě oplachuji hlavu studenou vodou. A přesto mi připadá, že mám ty vlasy prostě hrozné a minimálně na ofinu a vlasy nad čelem musím druhý den už použít suchý šampon, abych nemusela mýt každý den... Sad





Pimpa: a aký šampon použiváš? na mastná či na normálne vlasy? Mne sa osvedčil na normalne, ten mi tak nedraždi pokožku a na počudovanie sa mi potom masti menej ale aj tak musim umyvať každé 2-3 dni. Studená voda na záver je pre mna samozrejmosťou.


Používám Alverde oliva-henna na normální vlasy. Nebo aspoň doufám, že na normální , ono je to tam německy, a ten jazyk nějak neovládám! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 8:17 am    Předmět: Citovat

to je čudné, ved tu sa hovorilo že tie prírodné vysušujú. Tak potom neviem prečo sa ti ta ofina tak mastí. Ale aj ja som s tým mávala problemy, takmer každý den som si musela namočiť a umyť aspon tu ofinu ale zhruba pred pol rokom sa mi to upravilo a už mi vlasy vydržia v pohode 2 dni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.