Cien - vlasové mléko a jiné věcičky z Lidlu
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ed751f7f05fda5e8033e404bcbcef344Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 2:08 pm    Předmět: Cien - vlasové mléko a jiné věcičky z Lidlu Citovat

přicházím s novým poznatkem. vždycky jsem výrobky prodávané v plusu přehlížela, ale už minule jsem tam narazila na nějaké vlasové mléko. je od cienu, obsahuje jojobový olej, panthenol a pšeniční protein, tak jsem si ho koupila. je levný a ač nerozumim moc tomu, co se píše ve složení, nezdálo se mi to dvakrát nejhorší, ba naopak. je příjemný použít ho, když chcete rychle ty vlasy nakopnout, zvlhčit, aspoň to neni čistá voda. no a dnes jsem tam narazila na nějakou péči od hairwell, stojí asi 29 kč, ve složení nepíšou žádnej ten silikon (který tu většina nemá ráda) a krásně voní. jen co to zkusím, tak sem napíšu. obsahuje panthenol, jojobu a b3. a ještě měli pro barvené, já vzala pro poškozenéSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amarilla
21-40
21-40


Založen: 18.7.2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 4:25 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
přicházím s novým poznatkem. vždycky jsem výrobky prodávané v plusu přehlížela, ale už minule jsem tam narazila na nějaké vlasové mléko. je od cienu, obsahuje jojobový olej, panthenol a pšeniční protein, tak jsem si ho koupila. je levný a ač nerozumim moc tomu, co se píše ve složení, nezdálo se mi to dvakrát nejhorší, ba naopak. je příjemný použít ho, když chcete rychle ty vlasy nakopnout, zvlhčit, aspoň to neni čistá voda. no a dnes jsem tam narazila na nějakou péči od hairwell, stojí asi 29 kč, ve složení nepíšou žádnej ten silikon (který tu většina nemá ráda) a krásně voní. jen co to zkusím, tak sem napíšu. obsahuje panthenol, jojobu a b3. a ještě měli pro barvené, já vzala pro poškozenéSmile


To nezni podle slozeni asi budu ted vypadat trochu jako mimon ale o jakem plusu to mluvis? Ja mam sice k takto levnym vyrobkum trochu neduveru (2 litry koprivy za 20 Kc) ale treba jsou ostatni vyrobky jen strasne predrazene a je fakt ze cena ne vzdy odpovida kvalite. Rozhodne pak napis jak jsi dopadla. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2007 5:42 pm    Předmět: Citovat

Plus discount. supermarket co je v každym většim městě.
a jako kopřivák nezavrhovat:) ten mi vlasy nikdy neničil, to je spíš neutrální šampon:) za něj sem měla fakt nejkvalitnější vlasy:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 4:03 pm    Předmět: Citovat

Jeee, skoda ,ze jsi nedopsala,jak si dopadla.....mate s temi vyrobky nejake zkusenosti?Zni to zajimave a neni to drahe..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 6:18 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
Plus discount. supermarket co je v každym většim městě.

hmm, já teda havířov považuju za dost velký město, ale Plus tu neni ani jeden (na tenhle obchod právě narazim vždycky akorát v nějaký dědině... Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 6:30 pm    Předmět: Citovat

okej, tak jak sem dopadla (sem úplně na tohle vlákno pozapomněla). to vlasové mléko je z lidlu, sem to spletla, ale kupuji si ho dodneška, už mám asi třetí.
ten krém/kondicionér je takový hutnější, takže ho používám jako masku, a rozhodně není špatný.... pořád pokukuju po kondicioneru od tamtud Very Happy
jo a egle, čáslav má 10tis. obyvatel a plus máme Very Happy (dokonce tu byl první Very Happy )
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xandy
321-600
321-600


Založen: 6.6.2008
Příspěvky: 336

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 9:00 pm    Předmět: Citovat

No super,dekuju za tip....zejtra pobezim do Lidlu,mam to kousek,tak to alespon vyzkousim Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eltecko
161-320
161-320


Založen: 29.11.2006
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 10:06 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si říkala, že Cien musí být "Lidl značka kvality" ne Plus Smile Přiznám se, po tom proteinovém mléce jsem delší dobu pokukovala - mléčná konzistence, skleněná lahvička - docela se mi líbílo... Ovšem jen do okamžiku, kdy jsem byla nakupovat s kamarádkou a nenápadně si ho trochu stříkla do vlasů...Po chvíli mi velice důvěrně sdělila, ať si co nejdřív umyju vlasy - že to smrdí jako spocené tričko Laughing Laughing Laughing
Má hold takovou zvláštní "parfemaci" - nakonec jsem si ho samozřejmě nekoupila Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 10:13 pm    Předmět: Citovat

Já si od značky Cien koupila už po druhé masážní olejíček s arnikou, je výborný na masáž unavených nohou a zad. Je ho 250ml, 79 nebo 89kč už přesně nevím. Ale je skvělí Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 10:50 pm    Předmět: Citovat

Rolling Eyes mně teda normálně začalo vonět Very Happy to první balení si pamatuju sem si taky stříkala jen před mytim, právě kvůli té vůni, působila moc lacině, tak nějak jako barbus voní starodivně a levně... ale postupem času jsem si na ní zvykla a teď to používám do umytých vlasů.... ona ta vůně stejně vyprchá.... a fakt mi docela voní...
akorát ho, mršky, zdražili, to první sem měla nějak za 3 nebo 4 pětky, teď už stojí 49 Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation docela drahý na to, že je to lidl a na to, že je rychle pryč, ale je prostě dobrý... a lahvičky se daj využít, sou právě skleněný Very Happy


teď sem si od cienu pořídila peeling na obličej, stál 39, je podobnej tomu baleáckýmu zelenýmu, ale je ho 200ml (nebo 150, teď nevim), a tělový mlíko, ale to voní úplně krásně, možná až moc, ale fakt tropicky Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.