Cien - vlasové mléko a jiné věcičky z Lidlu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9e89b9217fb2ff2711fb64b3c4f5067cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 11:36 am    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Obsahují ty Clien šampony a kondiše silikony? Díky. Smile

Ak ti to pomoze - mam ten zeleny kondis "Volume & Style" a v zlozeni vidim len cyclopentasiloxane. Confused
(Inak je ale fakt dobry, vlasky nezatazuje - tj. na moju suchu metlu sice nestaci, ale jemnejsim pacesom by snad mohol vyhovovat.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 11:45 am    Předmět: Citovat

zetonek napsal:
Obsahují ty Clien šampony a kondiše silikony? Díky. Smile


Používám růžový a fialový kondicionér a oba silikony obsahují, ale vlasy mi vůbec nezatěžují... právě naopak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 1:38 pm    Předmět: Citovat

Dostala jsem Cien zelený šampon a kondicioner k Vánocům. Věděla jsem, že je z Lidlu a proto jsem mu moc nevěřila. Použila jsem ho až nedávno, když mi došel můj šampon. Na samotných vlasech jsem nepoznala žádnou změnu, ale cca po 3. použití letěly oba do koše, protože se mi začaly dělat šílené lupy. Hnula jsme hlavou a měla jsem zasypaná ramena, až mi to bylo trapné. Šampon jsem změnila a lupy zmizely, takže to muselo být tím. Někomu to třeba sedí, ale tohle pro mě už nikdy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indilwen
81-160
81-160


Založen: 21.7.2012
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 4:42 pm    Předmět: Re: Cien Citovat

Zlatushiq napsal:
Indilwen napsal:
Mala som ho dvakrát prvý raz taký malý šampón s aloe vera aj kondiš to bola pecka

Pokial sa nahodou vyskytne ten inkriminovany tematicky tyzden a pokial tam tuto sadu naaahodou niekto zazriete, ozvete sa sem? Prosim, prosim, smutne koukam. Embarassed Laughing


Bol nedávno nejaká kozmetický týždeň z cien a mali taký zelený . Výnimočne lebo inak tam ako modrý a ružový neni. Ale neskoro som si to všimla až keď mamča dávala papier do zberu :-/ Teraz som si kúpila Loreal Mythic oil celú sadu za nie málo peňazí a urobilo mi to asi takú službu ako Cien , za ktorý som nedala asi ani 5€ aj s kondišom Very HappyVery HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: út duben 30, 2013 7:32 pm    Předmět: Re: Cien Citovat

Indilwen napsal:
Bol nedávno nejaká kozmetický týždeň z cien a mali taký zelený . Výnimočne lebo inak tam ako modrý a ružový neni. Ale neskoro som si to všimla až keď mamča dávala papier do zberu :-/ Teraz som si kúpila Loreal Mythic oil celú sadu za nie málo peňazí a urobilo mi to asi takú službu ako Cien , za ktorý som nedala asi ani 5€ aj s kondišom Very HappyVery HappyVery Happy

Holt nie vzdy ide vyssia cena ruka v ruke s vyssou kvalitou. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lolitta
21-40
21-40


Založen: 27.5.2011
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so květen 18, 2013 5:05 pm    Předmět: Cien Citovat

Ja mám z Cienu z lídlu kondicionér na vlasy provitamin repair and care nie je zlý no musím uznať že mi z neho mastnejú vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Atice
0-7
0-7


Založen: 26.8.2014
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2014 10:39 pm    Předmět: Citovat

Nedavno jsem dostala od mamky Cien sampon a kondicioner (pro poskozene vlasy). Muzu rict, ze jsem s nimi spokojena a rekla bych, ze i samotne vlasy si nestezuji - prijdou mi vyzivenejsi. A navic jak sampon tak kondicioner krasne voni. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2014 7:30 am    Předmět: Citovat

Mě na Cienu vadí silikony. Nebo alespoň kdysi jsem se dívala na složení a byly tam silikony, tak šel zpátky do regálu. Pokud od té doby změnili složení, tak se omlouvám. Ale některé jiné věci z Lidlu mám ráda.
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2014 9:26 am    Předmět: Citovat

Anywetta napsal:
Mě na Cienu vadí silikony. Nebo alespoň kdysi jsem se dívala na složení a byly tam silikony, tak šel zpátky do regálu. Pokud od té doby změnili složení, tak se omlouvám. Ale některé jiné věci z Lidlu mám ráda.


Já už nějakou dobu používám kondicionér Cien a i když obsahuje silikony, tak nemám pocit, že bych měla vlasy nějak zatížené právě naopak =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2014 9:55 am    Předmět: Citovat

lilly napsal:
Anywetta napsal:
Mě na Cienu vadí silikony. Nebo alespoň kdysi jsem se dívala na složení a byly tam silikony, tak šel zpátky do regálu. Pokud od té doby změnili složení, tak se omlouvám. Ale některé jiné věci z Lidlu mám ráda.


Já už nějakou dobu používám kondicionér Cien a i když obsahuje silikony, tak nemám pocit, že bych měla vlasy nějak zatížené právě naopak =)


Tak někomu silikony sedí. Mě ne Smile Je těžké najít si vhodný šampon.
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.