Balea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 181, 182, 183  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9622300228f7e5a2910b8145fead4608Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2007 10:15 am    Předmět: Citovat

Top bych řekla, že je přesně ten problém drahé vlasové kosmetiky z kadeřnictví. Sice udělají úžasně pěkné vlasy, takže nejsou vysušené, lesknou se a vypadají opravdu zdravě, ovšem na úkor objemu a taky plihnou, což je u mých jemných vlasů vážně nežádoucí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 7:17 pm    Předmět: Citovat

já jsem s baleou spokojená...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 7:54 pm    Předmět: Citovat

U nás v drogerii jsou věčně vykoupené Balea šampony na blond vlasy. Asi budou dobré, když se po nich vždycky jenom zapráší. Já kdysi používala ten na hnědé vlasy a celkem to šlo, žádný zázrak, ale ani nic nepokazil. Hlava mě nesvědila.

Já zůstanu u alverde, přijde mi lepší než balea, ale ta taky není špatná. Na jiném fóru si kdosi vychvaloval balea kondicionéry. U těch nevím, nemám zkušenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 9:25 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem včera zjistila, že jsem bez šamponu. Vzhledem k tomu, že peněz bylo málo, riskla jsem baleu a zatím nelituju. Koupila jsem si ten rybízový šampon. Co se umytí týče, je to standart. Lupy nedělá, lava nesvědí, vlasy jsou ok. Ale totálně mě dostal vůní - nepamatuju, že bych kdy měla na hlavě něco, co by mi vonělo víc Smile Málem jsem tu pěnu vdechla. A vlasy stále příjemně voní, i když jsem prošla nějaké hodně zakouřené prostory. Zázrak! Smile

Takže Baleu rybízovou zařazuju do svého vlasového arzenálu minimálně jako občasný šampon Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 10:22 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Tak jsem včera zjistila, že jsem bez šamponu. Vzhledem k tomu, že peněz bylo málo, riskla jsem baleu a zatím nelituju. Koupila jsem si ten rybízový šampon. Co se umytí týče, je to standart. Lupy nedělá, lava nesvědí, vlasy jsou ok. Ale totálně mě dostal vůní - nepamatuju, že bych kdy měla na hlavě něco, co by mi vonělo víc Smile Málem jsem tu pěnu vdechla. A vlasy stále příjemně voní, i když jsem prošla nějaké hodně zakouřené prostory. Zázrak! Smile

Takže Baleu rybízovou zařazuju do svého vlasového arzenálu minimálně jako občasný šampon Smile


přesně tenmám taky, ikdyž ted používám alpecin,u rybíze rozhodně taky zůstanu,mám si ho taky vychvaluje Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 10:45 am    Předmět: Citovat

Takže rybízovou Baleu zase vyřazuju. Prvních pár umytí bylo v pohodě, ale potom mě začala lehce svědit hlava a po včerejšku se objevily i lupy. Smůla Sad Nechám si ji jako šampon poslední nouze, když mi nějaký jiný dojde, ale na trvalé používání mi bohužel nesedl Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 11:26 am    Předmět: Citovat

Sad to je mi líto
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 12:15 pm    Předmět: Citovat

Bonemína bude mít asi hodně citlivou pokožku hlavy. Já už zkoušela různé šampony a musím tedy říct, že ještě žádný mi nezpůsobil lupy. Pouze po jednom jediném mi kdysi svěděla hlava a sice to byl šampon od Welly z kadeřnictví. Tu Baleu ale určitě vyzkouším, od Baley už teď používám pěnu na vlnité vlasy (ta žlutá řada) a jsem moc spokojená, jinou už ani nekupuji. Vůbec nevysušuje, vlasy pěkně navlní, nezatíží a neobsahuje silikon Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po září 24, 2007 2:38 pm    Předmět: Citovat

Až zas tak citlivou hlavu nemám, lupy jsem měla naposledy před třemi lety a teď to taky ještě není tak zlé, ale je to jasný náběh, kdybych rybíza nevysadila, do dvou týdnů se uškrábu. Možná jsem si to rozhasila tím, jak jsem teď drhla pryč tu rudou hennu. To jsem si myla hlavu několikrát denně, tak si musí pokožka i vlasy odpočinout. Navíc zas pravidelně chodím plavat a chlorovaná voda taky dělá svoje. Rybíza rozhodně nevyhodím, jednou za čas bude vlasům určitě chutnat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 12:38 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem vyzkoušela zelený s citonovou trávou limetkou (či co to vlastně je). Je fajn. Takový pročišťovávací, docela mi připomíná Timotei...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 181, 182, 183  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.