Balea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 181, 182, 183  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2e633e39994848d6d5bcd3b51dad8dedZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt leden 17, 2008 8:02 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Až zas tak citlivou hlavu nemám, lupy jsem měla naposledy před třemi lety a teď to taky ještě není tak zlé, ale je to jasný náběh, kdybych rybíza nevysadila, do dvou týdnů se uškrábu. Možná jsem si to rozhasila tím, jak jsem teď drhla pryč tu rudou hennu. To jsem si myla hlavu několikrát denně, tak si musí pokožka i vlasy odpočinout. Navíc zas pravidelně chodím plavat a chlorovaná voda taky dělá svoje. Rybíza rozhodně nevyhodím, jednou za čas bude vlasům určitě chutnat.

tohle mi kdysi udělal šampon od welly, ale ten drogerkovej, takovej zelenej myslim ( a kondicioner k tomu je žlutej, ale ten byl celka dobrej) takovy to vyhodny rodiny baleni ale od welly, s ovocnejma voskama... to sem byla ještě asi dítě, myla jsem si s ním hlavu a udělal mi lupy, ale takový, že sem se jich dost let nemohla vůbec zbavit a používala jsem dokonce head´n´shoulders... na něj bych řekla taky bacha Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nerozlousknutelny.orisek
21-40
21-40


Založen: 9.7.2007
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2008 9:25 am    Předmět: Citovat

Mě teda šampon Balea vyhovuje, vlasy se pěkně lesknou a druhý den je nemám zatím mastné. Cena je hodně dobrá a docela pěkně voní Very Happy k němu používám růžový kondicionér alverde na který jsem zvyklá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so březen 22, 2008 4:52 pm    Předmět: Citovat

já teď zkoušela u bráchy baleu pro svěžest vlasů, nebo já nevim na co to bylo, ale hezky voněl a vlasy mi parádně uhladil (což sem potřebovala, po používání toho panthenolu), a vydrželi hned s přehledem tři dny bez mytí. ale to bylo jen jedno použití no
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Violet
161-320
161-320


Založen: 24.8.2007
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: čt březen 27, 2008 2:58 pm    Předmět: Citovat

po šamponu pro hnědé vlasy /myslím, že tam psali, že je s avokádem a olejem z ořechů/ se mi začali rapidně třepit konečky Sad
byla jsem dost smutná, protože vůně a barva vlasů byla po použití vždy nádherná Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 11:53 am    Předmět: Citovat

Tak musím pochválit balzám s mlékem a meruňkami, je opravdu dobrý, nezaťežuje, vlasy jsou hebké a mírně uhlazené, což moje sušší rovné vlasy potřebují, a za tu cenu 25 korun Embarassed Embarassed Tak jsem mamču poprosila, at mi koupí ten rybízový šampon a jsem s ním spokojená, vlasy dobrý (ale je fakt, že mi z šamponu sedí kdeco, teda až na silikonové věci), myslím, že výsledek je velmi dobrý, uvidíme jak to bude po delsim uzivaní Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt duben 03, 2008 8:01 pm    Předmět: Citovat

Violet napsal:
po šamponu pro hnědé vlasy /myslím, že tam psali, že je s avokádem a olejem z ořechů/ se mi začali rapidně třepit konečky Sad
byla jsem dost smutná, protože vůně a barva vlasů byla po použití vždy nádherná Evil or Very Mad


ten jsem taky někdy v době minulé používala, ale cuchalo to vlasy až neuvěřitelně, tak jsem po tom dávala růžový elseve kondicionér...a světe div se fungovalo to dobře, kde jsou ty časy, teď už by to takhle jednoduše asi nešlo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chrustiiik
0-7
0-7


Založen: 9.2.2008
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 10:32 am    Předmět: Citovat

ja som si pred nedavnom kupila masku od balei na hnede vlasy..akurat sa mi susia tak som zvedava Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 12:29 pm    Předmět: Citovat

zn Balea mám jemný peeling na tvár, s tým som celkom spokojná, taktiež nejaké telové mlieka.. cena fajn, výrobky priemerné (to je dobrý pomer)..
zo šampónov som skúšala ten kokosový (u sestrenky - ona používa celú radu, má jemné a zosvetľované vlasy a zatiaľ sa naň nesťažovala, a používa ho už celkom dlho), potom ríbezlový (mala som po ňom vlasy také normálne, ale skúšala som ho iba raz - u kamošky,, ona tiež hovorila, že zo začiatku jej vyhovoval, ale asi po 2 týždňoch putoval do koša)
z DM mám teraz kondicionér aj masku Reele, na blond vlasy, s tými som spokojná, mali by byť bez silikónov, vlasy nezaťažujú a nesvrbí ma po nich pokožka hlavy (mám ju dosť citlivú a po väčšine presilikónovaných sa škriabem jak blchatá mačka:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dmartinka
81-160
81-160


Založen: 29.2.2008
Příspěvky: 144

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 7:23 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem v dm objevila letní řadu od baley, mají tam šampon, kondicioner a masku v pytlíku. No a když jsem to tak zkoumala, tak se mi zdálo, že tam ani nejsou žádné silikony, ale nejsem na to moc expert, tak nevím. No koupila sem si tu masku, tak uvidím... Nezkoušeli jste to někdo?? Nebo se aspoň na to v dm nedívali, jestli tam jsou silikony...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 7:36 pm    Předmět: Citovat

Já mám od Baley tělový peeling-no voní teda nádherně-jako pravý ananasový kompotek-no bájo. Taky jsem tam viděla jahodový sprcháč-také uděláno hlavně pro naše čichové buňky-škoda jen že já sprcháče moc nemůžu-a hlavně ne ty chemické, přírodní občas jo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 181, 182, 183  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.