Balea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 180, 181, 182, 183  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=651e2188fe972325a9d8d9b4e69e65b6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2016 11:49 am    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Recenze Balea mléka na vlasy s pumpičkou a nakreslenou broskví. Na suché vlasy to trochu lepí, ale na vlhké se to vsákne během schnutí. Ale co hlavně-první den ok, ale druhý a třetí den OBJEM V DÉLKÁCH! Shocked Na těžkých rovných jemných vlasech... objem... nechápu. To je přímo paranormální jev! Very Happy A měla jsem je v drdolu a docela hezky se zvlnily a vydrželo to celý odpoledne. Laughing

Výborné! Souhlasím. Používám ho skoro denně a při krizi a víckrát za den. Nechápu, jak ty moje vlasy můžou být tak hladké, ldyž píšou, že tam nejsou silikony.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polna_trava
21-40
21-40


Založen: 15.7.2015
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2016 8:43 pm    Předmět: balea brezova voda Citovat

Skusila som od Balea Brezovu vodu (500ml) za nejakych 78Kc a teda tiez pekny magic. Mala som problemy ze sa mi mastili vlasy pri korienkoch a umyvala som kazde 2 dni. Po par naneseniach nemusim umyvat aj 4 dni Laughing Pouzivam to uz len striedmo lebo vysusuje pokozku. Inak som to naliala do Biohar flasticky pre lepsie nanasanie Cool [/img]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2016 8:59 am    Předmět: Citovat

Tak jsem neodolala a po zdejších nadšených recenzích jsem si samozřejmě MUSELA opatřit to Baleácký mlíko s broskví. Tak úplně jsem nevěřila, že mi sedne, protože moje vlasy se obvykle moc nekamarádí s kokosovým olejem, ale po prvním použití musím říct, že vlasy si ho libujou. Zatím jsem teda nanášela oproti návodu jenom na suchý, protože byly poněkud přesušený, silně rozlítaný a elektrizovaly, ale i tak splnilo účel a kupodivu to ani nijak nelepilo (ale to asi bude tím, že ty dýlky jsou fakt hodně suchý, takže vlasy to okamžitě vcucly). Rychle se vsáklo, vlasy jsou hydratovaný, heboučký, nezatížený, neplihnou, objem zachován. Tak uvidíme, co to bude dělat při dlouhodobějším používání a kdy se to moje zmlsaný háro zašprajcuje a začne trucovat... Twisted Evil
Každopádně vám, děvčata, moc děkuju za recenzi!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LenkaSK
0-7
0-7


Založen: 21.4.2015
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2016 12:08 pm    Předmět: Citovat

Baby, to Baleacke mlieko myslíte to mango a aloe vera? Lebo ste síce písali, že broskyňové ale také som nenašla, že by existovalo. Ste ma tu celkom navnadili, tak zvažujem, že by som si ho zaobstarala Smile
http://1.bp.blogspot.com/-7CFjIM0uGEE/UPp452GAXpI/AAAAAAAADcY/cdUTssJqCqI/s1600/IMG_2183.JPG
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2016 8:47 pm    Předmět: Re: balea brezova voda Citovat

Polna_trava napsal:
Skusila som od Balea Brezovu vodu (500ml) za nejakych 78Kc a teda tiez pekny magic. Mala som problemy ze sa mi mastili vlasy pri korienkoch a umyvala som kazde 2 dni. Po par naneseniach nemusim umyvat aj 4 dni Laughing Pouzivam to uz len striedmo lebo vysusuje pokozku. Inak som to naliala do Biohar flasticky pre lepsie nanasanie Cool [/img]

To zní skvěle! Mohu se zeptat, jak často a kdy tu vodu nanášíš? Před mytím, po umytí, denně...? Pak už se asi nevyplachuje, že? A ještě poslední dotaz, má nějaký vliv na tvorbu lupů? Ideálně kdyby je omezovala, ale jak čtu o tom vysušování, obávám se, aby to nebylo přesně naopak Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt březen 31, 2016 10:58 pm    Předmět: Citovat

LenkoSK, v tuhle chvili nemam tu lahvicku po ruce, protoze nejsem doma, ale tohle to urcite neni. Je to tenhle typ lahvicky s pumpickou, ale ta pumpicka je modra a je v tom fakt broskev a kokos. Akorat na strankach Baley to nejak nemuzu najit (ale v nasem DM to vcera meli zcela normalne, tak fakt doufam, ze to nestahujou z prodeje. Je to tahleta rada: http://www.dm-drogeriemarkt.cz/cz_homepage/balea_nove/balea_produkty/balea_pece_o_vlasy/balea_pece_o_vlasy_kondicionery/681340/136555_balzam_suche_vlasy.html , akorat holt ta lahvicka s pumpickou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2016 7:33 am    Předmět: Citovat

U nás to broskvové mléko taky mají normálně v regálu. Držím palce, abys ho našla.
Jinak Titanie, to už je co říct, když něco vyhovuje mně a tobě zároveň.. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne duben 03, 2016 9:46 am    Předmět: Citovat

Žejo? Twisted Evil Wink Ale zase mě to vyhovuje na suchý, třeba mi to bude dělat naplechu na vlhký. Nebo se vlasy hned dalším použitím namlsaj a už nebudou chtít broskvovokokosový mlíko ani vidět...
Ono je to fakt nevyzpytatelný, už jsem tady na serveru potkala pár lidí, o kterejch jsem si chvíli myslela, že jsme vlasový dvojčata, a najednou bác, přišel přípravek nebo vlasomycí metoda, který jim sedly a mě absolutně ne (anebo naopak). Takže je možný i to, že se naopak s vlasovým protikladem na něčem shodneme. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZebraLennon
8-20
8-20


Založen: 15.2.2015
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2016 10:38 am    Předmět: Citovat

LenkaSK napsal:
Baby, to Baleacke mlieko myslíte to mango a aloe vera? Lebo ste síce písali, že broskyňové ale také som nenašla, že by existovalo. Ste ma tu celkom navnadili, tak zvažujem, že by som si ho zaobstarala Smile
http://1.bp.blogspot.com/-7CFjIM0uGEE/UPp452GAXpI/AAAAAAAADcY/cdUTssJqCqI/s1600/IMG_2183.JPG




Je to tohle mléko: http://s21-cz.vinted.net/images/item_photos/372/802/44208273.jpeg?1459061107

Na stránkách DMka opravdu není,nechápu proč když v drogerce ho normálně mají Rolling Eyes Já si ho koupila před pár dny,teda nezávisle na téhle diskuzi ale když tu čtu ty pozitivní ohlasy,jsem fakt štastná,že jsem ho v tom regálu náhodou spatřila a šoupla do košíku Smile Z téhle řady mam už z dřívějška skoro dodělaný kondiš,byl docela dobrej,vlasy zjemnil ale bez masky to nešlo,protože moje konečky jsou ted strašný suchoši a hruboši Sad Very Happy takže dneska zkusim dát na ně po umytí tohle mlíko a uvidim,co to udělá Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 10:36 am    Předmět: Citovat

Tak hlásím, že moje vlasy i u opěvovaného baleáckého mléka prostě MUSEJ mít nějaký extrabuřty - jak všichni píšete, že když je skvělý do vlhkých, že do suchejch je takový lepivý, tak moje páčo najust musí vyžadovat aplikaci na suchho, když dám mlíko do vlhkých, tak se tvářej, jako by vůbec nic nedostaly (a to jsem jim ho šoupla alespoň trojnásobnou dávku než dávám do suchejch... Twisted Evil Very Happy TAkže vesmír je v pořádku, moje vlasy nepřestávají rebelovat. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 180, 181, 182, 183  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.