Balea
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 181, 182, 183  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=49bcc0a82fe3b5b9420739c490fc628cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2016 7:02 pm    Předmět: Citovat

Titanie, když to mě právě vyhovuje, že se vlasy tváří jako by skoro nic nedostaly! Laughing Jinak jsou splihlý až hanba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2016 9:02 am    Předmět: Citovat

Titania napsal:
Tak hlásím, že moje vlasy i u opěvovaného baleáckého mléka prostě MUSEJ mít nějaký extrabuřty - jak všichni píšete, že když je skvělý do vlhkých, že do suchejch je takový lepivý, tak moje páčo najust musí vyžadovat aplikaci na suchho, když dám mlíko do vlhkých, tak se tvářej, jako by vůbec nic nedostaly (a to jsem jim ho šoupla alespoň trojnásobnou dávku než dávám do suchejch... Twisted Evil Very Happy TAkže vesmír je v pořádku, moje vlasy nepřestávají rebelovat. Wink

Taky dávám do suchých Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2016 6:12 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se nechala zlákat na ten váš kokosový zázrak, cena byla víc než příznivá, takže jsem se nechala zlákat. Měla jsem chuť na něco nového a klidně drogérkového (ale bez silikonů tedy), takže jsem neodolala Smile Snad nepoletí brzo do koše, určitě dám brzy echo Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: so duben 23, 2016 1:16 pm    Předmět: Citovat

Před časem jsem si ve výprodeji koupila Balea kondicionér Mango + Aloe Vera. Stál asi 24,-Kč nebo kolik - no nekupte to Twisted Evil! Teď mi dochází a docela mě to štve. Kromě toho, že naprosto úžasně voní, tak má i fajn účinky. Jako není to nic super speciálního, ale aspoň nezatěžuje vlasy. Škoda, že tuhle řadu nahradili kokosem a broskví, protože ta vůně Manga + Aloe Vera je něco úžasného!
Tak aspoň přidávám recenzi, nicméně už ho asi nikde nekoupíte - jak jsem psala, obměnili řadu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út květen 24, 2016 6:52 pm    Předmět: Citovat

Kokosové mléko na vlasy vyzkoušeno a spokojenost. Sice neudělá kdoví co (žádný extra objem apod., ale to bych od toho ani nečekala), je to takový příjemný průměr, vlasy nezatíží, vyživí tak akorát, vlasy jsou po něm jednoduše pěkné! Super alternativa, když nemám čas použít klasický smývací kondiš. K tomu pěkná cena a dostupnost v DM. Jediné mínus hnusná umělá vůně, ale to se dalo čekat, a za ty výsledky se to dá zkousnout Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2016 9:53 pm    Předmět: Citovat

Hlásím, že kondicioner Balea profík na zhuštění vážně dodává objem.
Když ho použiju, nevejdou se mi vlasy ani do mé největší spony na cvičení a spona vystřejule do dálky dvou metrů Laughing Jediné negativum je, že se vlasy hůř rozčesávají, protože jsou hrubší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwlanche
41-80
41-80


Založen: 18.7.2016
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: út duben 04, 2017 5:53 pm    Předmět: Citovat

Protože jsem chudý student (a jogurt mi na vlasech začal nehorázně smrdět), rozhodla jsem se plácnout se přes kapsu a koupit si masku plumérie a perly za 40 korun. Laughing Dneska jsem to naplácala do vlhkých vlasů a nechala asi 20 minut působit. Vůně je vyloženě hnusně chemická, ale dá se to zkousnout. Vlasy jsem pouze umyla vodou a musím říct, že efekt supr. Vlasy jsou lesklé a uhlazené a zároveň nezatížené. Takže určitě doporučuju, příště se chystám na to mléko, už takhle do vlasů dost často plácám na sucho kondiš s trochou vody, aby to nebyl takovej chemlon, takže mám pocit, že to je něco pro mě. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: st duben 26, 2017 2:54 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, dnes jsem v Dmku koupila od Balei nový šampon Bahamas Dreams - růžový obal a krásně vonní po kokosu.

Naposledy upravil Tyrkys dne čt duben 27, 2017 6:17 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út květen 02, 2017 7:22 pm    Předmět: Citovat

Když bylo ještě hodně chladno, koupila jsem si šampon s medem a chia. Až doma jsem zjistila, že je s kondicionérem. Nicméně mi skvěle funguje proti elektrizování vlasů, když se doma topí. Teď s oteplením už mám kvůli nemu mastnější vlasy u hlavy, ale před tím super. Používala jsem ho jako normální šamon a k němu kondicionér zvlášť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: čt květen 04, 2017 6:51 pm    Předmět: Citovat

Nemáte někdo zkušenost jak s Profesional balzámem pro dlouhé vlasy Beautiful Long, tak s Oil Repair? Který z nich vám přijde lepší? A má někdo srovnání s kokosovým mlékem s broskví? Z Baley používám jen deodorant a to mléko, které mi přijde fajn, ale ráda bych místo něj vyzkoušela něco jiného. Smile Je ta řada Professional lepší než ty jejich "obyč" kondicionéry?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 181, 182, 183  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.