Kosmetika od Lavery
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=dc8882eea6267e17496b96820d5325e6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 10:39 am    Předmět: Citovat

Mišena napsal:
Dá se Lavera koupit v lékárně, nebo jen v nějaké bio prodejně?

Jen v bioprodejnách, některých prodejnách se zdravou výživou nebo na internetu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 11:13 am    Předmět: Citovat

Co mám zkušenost z Brna, tak Laveru mívají ve zdravých výživách docela dost, přijde mi že je to nejčastější přírodní kosmetika kterou mají, pak ještě něco od Weledy, ale Lavera vede. Takže asi nebude těžké ji sehnat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 6:16 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Tak jsem nakonec ještě zase dala šanci přírodnější kosmetice a pořídila jsem si šampon Lavera, jablečný... No, sice mám ještě jeden předchozí nevypořebovaný, ale včera jsem neodolala a umyla si vlasy tou Laverou. Připadá mi dost dobrá, vlasy se fakt nádherně lesknou, tak uvidím, jak budu spokojená po více použitích.... Wink


Nevysušuje nebo nemastí ten šampon moc?Jabličková vůně mě celkem láká...i když jsem ho ještě nečuchala Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 6:19 pm    Předmět: Citovat

Mě na Laveře potěšilo, že mají řadu pro barvené vlasy, na to jsem u přírodní kosmetiky zatím nenarazila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 7:05 pm    Předmět: Citovat

Mišena napsal:
Klarusa napsal:
Tak jsem nakonec ještě zase dala šanci přírodnější kosmetice a pořídila jsem si šampon Lavera, jablečný... No, sice mám ještě jeden předchozí nevypořebovaný, ale včera jsem neodolala a umyla si vlasy tou Laverou. Připadá mi dost dobrá, vlasy se fakt nádherně lesknou, tak uvidím, jak budu spokojená po více použitích.... Wink


Nevysušuje nebo nemastí ten šampon moc?Jabličková vůně mě celkem láká...i když jsem ho ještě nečuchala Very Happy Wink


Rozhodně nevysušuje ani se mi nezdá, že by se mi po něm vlasy nějak zásadněji mastili. Mám jen dvě výtky- jednak ta vůně po čase jaksi "zmutovala" -pořád je to jablko, ale už takový ten nakyslý pach a navíc pro moje mastné vlasy je málo pěnivá. Ale jinak jsem vcelku spokojená, asi vyzkouším časem i něco jiného z té řady Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 1:57 pm    Předmět: Citovat

V Praze mají Laveru v obchodě Vivanatura (viz.stránky http://vivanatura.estranky.cz)
Já si dělám zálusk na měsíčkovou sadu pleťové kosmetiky. Měl jste někdo?

Jináč od Lavery mám ten pomerančový šampon a mě osobně velmi vyhovuje, zajímavě (kupodivu pomerančově Razz ) voní, hezky myje a vlasy jsou pak pevné, ale vzdušné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá říjen 19, 2007 2:53 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Mišena napsal:
Klarusa napsal:
Tak jsem nakonec ještě zase dala šanci přírodnější kosmetice a pořídila jsem si šampon Lavera, jablečný... No, sice mám ještě jeden předchozí nevypořebovaný, ale včera jsem neodolala a umyla si vlasy tou Laverou. Připadá mi dost dobrá, vlasy se fakt nádherně lesknou, tak uvidím, jak budu spokojená po více použitích.... Wink


Nevysušuje nebo nemastí ten šampon moc?Jabličková vůně mě celkem láká...i když jsem ho ještě nečuchala Very Happy Wink


Rozhodně nevysušuje ani se mi nezdá, že by se mi po něm vlasy nějak zásadněji mastili. Mám jen dvě výtky- jednak ta vůně po čase jaksi "zmutovala" -pořád je to jablko, ale už takový ten nakyslý pach a navíc pro moje mastné vlasy je málo pěnivá. Ale jinak jsem vcelku spokojená, asi vyzkouším časem i něco jiného z té řady Wink


Klarus, muzu se zeptat, kolik te ta Lavera stala?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Koza
0-7
0-7


Založen: 21.10.2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 8:41 pm    Předmět: Citovat

TamtaOna napsal:
V Praze mají Laveru v obchodě Vivanatura (viz.stránky http://vivanatura.estranky.cz)
Já si dělám zálusk na měsíčkovou sadu pleťové kosmetiky. Měl jste někdo?

Jináč od Lavery mám ten pomerančový šampon a mě osobně velmi vyhovuje, zajímavě (kupodivu pomerančově Razz ) voní, hezky myje a vlasy jsou pak pevné, ale vzdušné.



Mám stejný dojem:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 6:21 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem viděla Laveru normálně v drogerii, myslím v DM Shocked Shocked Shocked
Docela mě to překvapilo, já měla vždycky takovou představu, že opravdu kvalitní přírodní kosmetiku koupím jenom v "přírodním" obchůdku. A teď už je i v blbé drogerii Confused Na jednu stranu je to sice teď lépe dostupné, ale na druhou stranu tím pro mě Lavera ztratila jakési "kouzlo" přírodní kosmetiky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 6:41 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Dneska jsem viděla Laveru normálně v drogerii, myslím v DM Shocked Shocked Shocked
Docela mě to překvapilo, já měla vždycky takovou představu, že opravdu kvalitní přírodní kosmetiku koupím jenom v "přírodním" obchůdku. A teď už je i v blbé drogerii Confused Na jednu stranu je to sice teď lépe dostupné, ale na druhou stranu tím pro mě Lavera ztratila jakési "kouzlo" přírodní kosmetiky...


Jojo - mně se dnes dostal do ruky jakysi žurnál z DM a tam byla napsáno, že kromě Alverde a Weledy se bude v DM prodávat i další přírodní kosmetika - Lavera a Extravaganja (něco konopného). Já jsem naopak ráda,že bude tahle přírodní kosmetika dostupnější, stejně bude nějaký čas trvat, než dorazí i do naší DM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.