Kosmetika od Lavery
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=de819c8b502224c55280d08116de27e9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2007 9:51 pm    Předmět: Citovat

Pritel pouziva Extravaganju sampon, zda se mu dobry, ale nijak nad sampny eduma Wink, mama telovy olej - pry vyborny.

Ja vyzkousela Laveru jablko s jejich kondicionerem z te zakladni rady, sampon je dobrej, vlasy pekny, neplihnou, vune mi moc nejede...kondicioner je hodne vydatny, musim se naucit davkovat Very Happy. Ale Urtekram levandule zatim vede Wink.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TamtaOna
321-600
321-600


Založen: 4.9.2007
Příspěvky: 331

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2007 6:33 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si pořídila od Lavery měsíčkový krém a čistící gel z téže sady. Po prvních dvou užitích mi bylo docela teskno. Pálil mě po tom obličej a udělaly se mi takové jakoby vyrážkové puntíčky kousek od nosu na tvářích a to samé na čele. Nevzdala jsem to, říkala jsem si, že to by v tom byl čert! Změnila jsem trochu strategii a gelem jsem si očistila jen nos, bradu a kus čela, zdálo se mi, že vysušuje.(tváře jsem po tom měla oprýskané a loupavé) Krémem jsem si natřela ksichtík celý. A bezva Smile Mám tváře hladké, nelesknu se, nerudnu. Už mohu doporučit Cool
A taktéže mám Lavera černou řasenku a spokojenost na plné čáře Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 5:00 pm    Předmět: Citovat

Tak k nám do DM už Lavera i Extravaganja dorazila Very Happy Je to fakt zvlastni no, videt ji v drogerii...ale aspon ze ta prirodni kosmetika tam ma zvlastni regaly a neni dohromady se silikonaky Laughing A navic jsou ted treba sampony od Lavery v akci za 199 misto za 234 (nevim, kolik stoji nekde v bioobchudku), tak uvazuju uvazuju, ze bych neco vyzkousela Embarassed Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 7:01 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Tak k nám do DM už Lavera i Extravaganja dorazila Very Happy Je to fakt zvlastni no, videt ji v drogerii...ale aspon ze ta prirodni kosmetika tam ma zvlastni regaly a neni dohromady se silikonaky Laughing A navic jsou ted treba sampony od Lavery v akci za 199 misto za 234 (nevim, kolik stoji nekde v bioobchudku), tak uvazuju uvazuju, ze bych neco vyzkousela Embarassed Rolling Eyes


Já ještě na ně do DM koukat nebyla, ale vím že v bioobchodě a na netu stojí 195 Confused a jestli jsou tedka takové "slevněné" tak si koupím dva Wink i když o 4Kč dražší než je jejich cena Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá říjen 26, 2007 7:24 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Klarusa napsal:
Mišena napsal:
Klarusa napsal:
Tak jsem nakonec ještě zase dala šanci přírodnější kosmetice a pořídila jsem si šampon Lavera, jablečný... No, sice mám ještě jeden předchozí nevypořebovaný, ale včera jsem neodolala a umyla si vlasy tou Laverou. Připadá mi dost dobrá, vlasy se fakt nádherně lesknou, tak uvidím, jak budu spokojená po více použitích.... Wink


Nevysušuje nebo nemastí ten šampon moc?Jabličková vůně mě celkem láká...i když jsem ho ještě nečuchala Very Happy Wink


Rozhodně nevysušuje ani se mi nezdá, že by se mi po něm vlasy nějak zásadněji mastili. Mám jen dvě výtky- jednak ta vůně po čase jaksi "zmutovala" -pořád je to jablko, ale už takový ten nakyslý pach a navíc pro moje mastné vlasy je málo pěnivá. Ale jinak jsem vcelku spokojená, asi vyzkouším časem i něco jiného z té řady Wink


Klarus, muzu se zeptat, kolik te ta Lavera stala?



Se mi zdá, že už jsem na tu otázku odpovídala, ale nějak to tu nemůžu najít, tak to radši napíšu znovu: měla jsem ji z netu za 189,- + poštovné.
Ale jestli ji teda dm fakt začalo taky prodávat, tak to je supeeer!!! Musím to někdy omrknout. A já jsem nedávno divila, že nějaká holka v dm měla u pokladny jakýsi výrobek Extravaganja...A oni to rozšiřují. Hurááá Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po říjen 29, 2007 9:41 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem byla v dm zkouknout ty nové řady přírodní kosmetiky. A Laveru fakt mají, ale ty ceny... Chtěla jsem nový šampon, ale 199,- mi přišlo trochu moc na to, jak rychle ji vyplácáme... Embarassed Crying or Very sad Nakonec jsem teda vybrala Extravaganju, ta vycházela cenově líp, tak doufám, že mi aspoň sedne, jinak.. Mad Mad Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2007 8:03 am    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Tak jsem byla v dm zkouknout ty nové řady přírodní kosmetiky. A Laveru fakt mají, ale ty ceny... Chtěla jsem nový šampon, ale 199,- mi přišlo trochu moc na to, jak rychle ji vyplácáme... Embarassed Crying or Very sad Nakonec jsem teda vybrala Extravaganju, ta vycházela cenově líp, tak doufám, že mi aspoň sedne, jinak.. Mad Mad Mad


Nevím kolik šamponu použiješ ty,ale já prvně umyju Alverdem(bříza a šalvěj) a pak použiju malilinkaté množství Lavery.Mám ji už od září a ubylo mi fakt jen maličko. Já za ni dala v obchůdku s bio potravinama asi 175kč,ale je to ta jiná řada-Basic sensitive.
Já už bych byla spíše raději kdyby mi z ní ubývalo rychleji protože mám zálusk na jiný šampon Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2007 9:04 am    Předmět: Citovat

*Leontýnka* napsal:
Klarusa napsal:
Tak jsem byla v dm zkouknout ty nové řady přírodní kosmetiky. A Laveru fakt mají, ale ty ceny... Chtěla jsem nový šampon, ale 199,- mi přišlo trochu moc na to, jak rychle ji vyplácáme... Embarassed Crying or Very sad Nakonec jsem teda vybrala Extravaganju, ta vycházela cenově líp, tak doufám, že mi aspoň sedne, jinak.. Mad Mad Mad


Nevím kolik šamponu použiješ ty,ale já prvně umyju Alverdem(bříza a šalvěj) a pak použiju malilinkaté množství Lavery.Mám ji už od září a ubylo mi fakt jen maličko. Já za ni dala v obchůdku s bio potravinama asi 175kč,ale je to ta jiná řada-Basic sensitive.
Já už bych byla spíše raději kdyby mi z ní ubývalo rychleji protože mám zálusk na jiný šampon Wink


No, tak vzhledem k tomu, že mám mastnější vlasy, tak malilinkaté množství nic neřeší, to jsem zkoušela a je to k ničemu, to si akorát tak pošudlím vršek hlavy a účinek veškerý žádný... Rolling Eyes Laughing Navíc jsme na to dva vlasáči, takže od zaří nám zbývá tak čtvrtina. Doufám, že s tou Extravaganjou to bude trochu lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 2:46 pm    Předmět: Citovat

K nám do DM už taky Lavera dorazila Very Happy

Zkoušela jsem šampon - balzám ( basis sensitive ), a je celkem ucházející, až na to, že se mi po něm rychle zmastily vlasy.Myla jsem večer a druhý den už byly nic moc.
Tak jsem si půjčila od sestry na vyzkoušení Mangový na barvené vlasy - taky od Lavery - a taky mi po něm hned splihly.....asi je tam dost pečujících látek.

Podtrženo, shrnuto - mě Lavera nesedla, ale je možné, že jsem zkoušela špatné druhy. Ještě to asi zkusím, vybrat šampon na mastnější vlasy, třeba nebude tak pečující Smile S tím mangovým jsem jen chtěla vědět, jaký je.
Moc mi ale nevoněl Confused
Někdy v budoucnu, až budou penízky, ještě nějakou Laveru zkusím, třeba sedne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 3:00 pm    Předmět: Citovat

Mne kombinace Lavera jablko a kondiciner Basis teky nesedla, hned po uschnuti vypadaly vlasy neumyte Very Happy. Tak jsem je dala zase mame Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.