Kosmetika od Lavery
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4add3b25236e983afed1809e7fb54b73Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sencha
21-40
21-40


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 9:24 am    Předmět: Citovat

Ahoj:) Zkoušel tady někdo kosmetiku od Lavery?
Já přemýšlím nad řadou pro suché a poškozené vlasy http://www.lavera.cz/produkty/suche-vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: ne duben 15, 2007 9:32 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem dneska mela pocit, ze ty vlasy mam nejake takove ulizle a nepekne, tak jsem ted vzala Laveru a umyla vlasy Laverou. Miluju ten pocit, kdyz vlasy neklouzou, ale jakoby drhnou, no uvidim, az uschnou, doufam, ze mi nebudou litat na vsechy strany.

Taky jsem ted v takovym pouseni.Vsichni kolem mne experimentuji ted s schemie, meliry, barvy , prelivy a ty vlasy vypadaji super, nikdo je nema nejak znicene, naopak to vypada, jakoby to tem vlasum prospivalo.
Kdyz koukam na to svoje poletujici chmyri, je to pokuseni, pak si ale vzpomenu, ze to byla pro me vlasy cesta do pekel.
Jenom jsem tak sondovala a nikdo si nestezoval, ze by mu ta chemii vlasy znicila, akorat teda kolegyne, ktera si dala trvalou. Tak ja nevim, jak to ze me to ta chemii tak zruinovala. Sad
Porad odolavam, ale nekdy mam fakt namale.
Podporte me Smile Smile Smile prosim, ze na chemie uz nesmim sahnout Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 8:09 am    Předmět: Citovat

Zkoušel někdo kosmetiku Lavera? To je zatím jediná přírodní kosmetika kterou jsem objevila ve Frýdlantě n.O. Taky se chci zeptat,přírodní kosmetiky hodně obsahují detergenty Ammonium lauryl sulfate- je to bezpečné že ano? Četla jsem že dražší kosmetika požívá jemnější detergenty a to ammonium laureth sulfate,ten je prý v poho. No a ty nejhorší šampony obsahují sodium lauryl sulfate a ten poškozuje vlasové folikuly a způsobuje vypadávání vlasů. Proto mě u té přírodní kosmetiky mate ten "lauryl" aby to nebylo stejné svinstvo. Ale zase by nedávali nějaké závadné látky do kontrolované kosmetiky ne? Všimla sem si že ten ammonim lauryl sulfate používá i Lush(ale ne u všech šamponů) a taky Alvedre. Kdyžtak se podělte o zkušenosti,dík Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 8:05 pm    Předmět: Citovat

Ammonium lauryl sulfate je slabší jak sodium laureth sulfate. Ovšem šampon, který ho obsahuje, není úplně čistě přírodní.
Má ho Lavera, a Lavera je přírodní kosmetika, ale v šamponech mají syntetiku, stejně jako Weleda.
I Alverde ho má v šamponech, ale v jednom ne - tam už je sodium coco sulfate, a ten je ještě jemnější. Proto má i ten šampon ( s břízou a šalvějí ) BDIH.
Ostatní jsou pokud možno přírodní, ale ne stopro.
Čistě přírodní ( skutečně čistě ) šampony má jen Logona, Santé, možná i Sanoll, - to teď nevím jistě. Plus ten alverdí s BDIH.
Pokud chce někdo čistě přírodní šampon, měl by se řídit BDIH a složením, pak je to jisté.

Jinak od lavery se chystám na korekční tyčinku s mátou, nemáte někdo zkušenost? Smile
A ještě k těm šamponům - řada Lavera Neutral by měla být nejvíc šetrná a nejjemnější, i pro každodenní mytí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 9:29 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem nakonec ještě zase dala šanci přírodnější kosmetice a pořídila jsem si šampon Lavera, jablečný... No, sice mám ještě jeden předchozí nevypořebovaný, ale včera jsem neodolala a umyla si vlasy tou Laverou. Připadá mi dost dobrá, vlasy se fakt nádherně lesknou, tak uvidím, jak budu spokojená po více použitích.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galadriel
161-320
161-320


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 2:54 pm    Předmět: Citovat

A co ten pomeancovy na objem? taky nevypada spatne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 7:17 pm    Předmět: Citovat

galadriel napsal:
A co ten pomeancovy na objem? taky nevypada spatne.


Určitě bude parádně vonět, ale jaké budou účinky to netuším... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 7:28 pm    Předmět: Citovat

Já mám z řady Basic sensitive ten s aloe a lipovými květy. Je určený jako regenerační pro suché vlasy. A je pravda že na suché je určitě protože je hodně vyživí a není to na mytí na dvakrát (tz.že já si vlasy musím nejdříve umýt Panthenolem na normální a pak až jiným,třeba tou Laverou-takhle mi to funguje u všech šamponů a vlasy neplihnou). Myslím že jednou jsem měla jen tu Laveru a zmastili se mi o den nebo dva rychleji(teď se snažím umývat jednou týdně,buď v sobotu nebo v neděli). S jinými zkušenost nemám,ale také chci vyzkoušet ten jablečný,ten by neměl moc vyživovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 5:42 pm    Předmět: Citovat

Koupila jsem si od Lavery Mangový šampon na barvené vlasy a kondicioner na objem s bio mandlemi a bio medem... po prvním použití se zdá fajn...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mišena
161-320
161-320


Založen: 11.6.2007
Příspěvky: 258

PříspěvekZaslal: so říjen 06, 2007 9:47 am    Předmět: Citovat

Dá se Lavera koupit v lékárně, nebo jen v nějaké bio prodejně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.