Kosmetika od Lavery
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=236e68bfe7a0a67c9e65d9db0bde0d0bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 1:56 pm    Předmět: Citovat

derpina: No, to je asi pravda Very Happy

Já právě mám občas atopický exém (Bohudík obvykle ne na hlavě), do toho se mi někdy udělají lupy... Proto to tak řeším. Nevíte, jestli se nedají třeba od šamponů od Lavery sehnat vzorky?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2013 3:48 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem právě náhodou zjistila, že Lavera vyrábí cca za 40 Kč miniatury svých šamponů (30 ml) Shocked - třeba tady http://www.votana.cz/lavera-hair-mangovy-sampon-mini-bio-30ml.html

Bohužel jsem ale vygooglila jen růžový a mangový Sad Kdybyste někdo věděl, kde sehnat tahle malá balení v kamenných obchodech, ideálně od mandlového šamponu pro citlivou pleť, byla bych vám vděčná Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Loretta
21-40
21-40


Založen: 25.7.2012
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2013 4:20 pm    Předmět: Citovat

rada by som sa opýtala, či má niekto skúsenosť s Lavera ružovým regeneračným šampónom , prípadne iným - regeneračným, vyživujúcim - druhom značky Lavera...
ďakujem:)

http://www.naturshop.sk/product/lavera-ruzovy-regeneracny-sampon-250-ml-213/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2013 11:08 pm    Předmět: Citovat

Loretta napsal:
rada by som sa opýtala, či má niekto skúsenosť s Lavera ružovým regeneračným šampónom , prípadne iným - regeneračným, vyživujúcim - druhom značky Lavera...
ďakujem:)

http://www.naturshop.sk/product/lavera-ruzovy-regeneracny-sampon-250-ml-213/

Asi dva roky dozadu som vypouzivala cca dve flasky... neviem nepisat nic konkretne, no bola som celkovo spokojna.. prijemna vona, pokozka kludna, vlasom robil dobre
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MissTeena
81-160
81-160


Založen: 9.7.2010
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2013 11:25 pm    Předmět: Citovat

Loretta napsal:
rada by som sa opýtala, či má niekto skúsenosť s Lavera ružovým regeneračným šampónom , prípadne iným - regeneračným, vyživujúcim - druhom značky Lavera...
ďakujem:)

http://www.naturshop.sk/product/lavera-ruzovy-regeneracny-sampon-250-ml-213/



Jojo, ten mám a jsem s ním spokojená Smile)
I když je na moje vlasy (asi už je nemívám tak suché jako dřív) trochu výživnější. Vlasy mám po něm takové hebké i nadýchané. Ale rychleji se mi pak mastí... Smile Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Loretta
21-40
21-40


Založen: 25.7.2012
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2013 11:48 pm    Předmět: Citovat

MissTeena napsal:
Loretta napsal:
rada by som sa opýtala, či má niekto skúsenosť s Lavera ružovým regeneračným šampónom , prípadne iným - regeneračným, vyživujúcim - druhom značky Lavera...
ďakujem:)

http://www.naturshop.sk/product/lavera-ruzovy-regeneracny-sampon-250-ml-213/



Jojo, ten mám a jsem s ním spokojená Smile)
I když je na moje vlasy (asi už je nemívám tak suché jako dřív) trochu výživnější. Vlasy mám po něm takové hebké i nadýchané. Ale rychleji se mi pak mastí... Smile Evil or Very Mad


ďakujem za reakciu:) - myslím si, že budem spokojná aj ja... obyčajne umývam každé dva dni (neobyčajne každý deňSad ), takže skráteniu intervalu sa dúfam vyhnem - veď veľmi ani nie je z čoho:)...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út září 10, 2013 8:03 am    Předmět: Citovat

Dostala jsem od Meadow šampon od Lavery pro objem pro jemné vlasy. A musím říct, že na objem zabral na 100%. Very Happy Příjemně voní a dost pění, na což už nejsem zvyklá. Výborný šampon na prostřídání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: st září 11, 2013 12:51 pm    Předmět: Citovat

Loretta: ja som mala niekoľkokrát kondicionér ružový a bol super. šampóny mi až tak nesedeli, svrbela ma z nich hlava (ale mala som jablkový a ešte nejaký podobný). ale kamoška má teraz tú neutral radu a jej vyhovuje (vyskúšala som ho a tiež mi sedel)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt listopad 14, 2013 2:12 pm    Předmět: Citovat

Lavera je moc fajn kosmetika, z pleťové jsem měla fluid s mátou a velmi mi vyhovoval, na mastnou pleť ideální, dobré jsou pomády na rty (i když teď mám alverde a přijde mi krapet lepší) a naposledy jsem teď nadšená z krémů na ruce, mám sensitive na domácí mazání a do práce pomeranč a rakytník a ten je vynikající. Používal jsem Alverde měsíčkový, ale počase mě na rukách trochu svědil, nevím, přijde mi, že v laveře je méně alkoholu a je k rukám citlivější Smile
Naopak dekorativní kosmetika mě nenadchla vůbec, měla jsem pudrový makeup 2v1 a vůbec mi nešel nanést, nepřišla jsem na to Smile korektor takový průměr a lesk podrůměr.
Jen mě mrzí, že jsou jejich krémy tak drahé Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: pá červenec 11, 2014 7:47 am    Předmět: v Citovat

ahoj Smile potřebovala bych poradit.
Už jsem vyzkoušela plno chemických šamponů, jak na objem, tak na normální vlasy a vlasy jsou po nich buď suché a nebo zplihlé a zmaštěné, jediný mi vyhovuje panthenol od Mullera.
Nevíte, jestli po těchto přírodních šamponech budou vlasy nevysušené, ale zároveň i nezplihlé, prostě normálně umyté? Nechci zase vyhodit tolik peněz jen do šamponů, ale něčím si hlavu mýt musím Very Happy
Děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.