Kosmetika od Lavery
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3825296cfd1c7606209ae58de22b475bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: čt únor 11, 2016 7:36 am    Předmět: Citovat

Našla jsem svůj šampon No.1:



Tak krásné vlasy jsem už po umytí dlouho neměla: jemňoučké, lesklé - nemůžu se jich nabažit! A přitom žádná přepečovanost nebo rozlítanost... Kůže na hlavě je absolutně v pohodě. Prostě něžná a šetrná péče, spousta výživy...

Tahle investice za to stála. Zlobím se na sebe, že jsem po ní nesáhla už dřív. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svejnohova
161-320
161-320


Založen: 15.1.2014
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: st březen 23, 2016 1:05 pm    Předmět: Citovat

musím tady udělat reklamu "růžovému" šamponu od Lavery..

od Lavery jsem kdysi zkoušela chrpový (měli ho ve slevě, jinak bych si tak drahý šampon nikdy nekoupila:) a taky ze zvědavosti.. jako referenční bod.. a stálo to dost za nic.
teď jsem dostala k vánocům "růžový" (s růžema, opravdu krásně voní po růžích, a s ředkvičkovými proteiny či co (haha)) první asi tři umytí to bylo podobně jako s chrpou.. "přetížené" vlasy, a lehce kousala hlava. nicméně, přestože se vlasy vždy rychleji "umazaly," používala jsem ho dále, protože na druhou stranu jsem si nemusela následně po umytí dávat olejíčkový oplach. no, a po těch více použití teď, je to paráda. hlava mě přestala kousat, vlasy jsou hezky umyté, hedvábné, a nemusím si dávat, jak jsem psala, olejíčkový oplach proti vysušení..

ale stejně... ta cena :/ Wink ikdyž chápu, že vypěstovat něco opravdu bio je dost dřina Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
víla
161-320
161-320


Založen: 31.10.2009
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: st červenec 26, 2017 3:45 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem náhodou viděla růžový šampon od Lavery pro suché a poškozené vlasy (s růžovou vodou a proteiny z hrášku).Protože se teď odhlížím po nějakém šamponu nebo mýdle, tak jsem zkoumala složení, jak moc je přírodní a jak moc chemické - zdálo se mi docela dobré - překvapivě, chyběly tam něktré složky, které nemusím, a v těch co tam byly se zas tolik nevyznám. Ale celkově se mi zdál dost vysoký podíl přírodních složek s nějakým přijatelným doplňkem těch nezbytných a snad neškodných chemických doplňků. Šampon mě lákal, ale s touhle značkou nemám vůbec žádné zkušenosti, ale možná někdy, kdyby selhalo, ce se chystám vyzkoušet teď, nebo kdyby nebylo zbytí, tak bych si jím vlasy umyla - minimálně jednou.

Jsou nějaké zkušenosti s tímto šamponem, odborné, zkušené názory (chemický nebo přírodní), nebo obecně postřehy k Laveře?
Přišel mi ten šampon dost jemný, a to potřebuju, ale jinak nevím, jaký názor zaujmout a nenechat se zmást doopravdy lákavým obalem a vůní...
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/counter/wfzW1Ih/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.