šampóny na vymytí silikonů - obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=68e54bcfc4367e2e6404f1f629bdb4c7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fandar
8-20
8-20


Založen: 23.3.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 11:25 pm    Předmět: Citovat

citace:
Vlasy se po delší době používání ( většinou jednoho silikonového šamponu) začnou o hodně rychlejc mastit, jsou zplihlé a jakoby prořídlé a na pohled chabé a jemňoulinké...aspoň tak to bylo u mě, když jsem 4 měsíce v kuse používala gliss kur asia beauty a to mám vlasy husté a silné, připadala jsem si jak mastný vodník a přešla jsem na Urtekram, který mě vysvobodil


No, ja pouzival asi 3 roky sampon Pantene a moje vlasy ted vypadaji presne tak jak popisujes, muzes prosim rict, jak dlouho trvalo, nez se ti vlasy vzpamatovaly? Ja ted pouzivam asi 14 dni sampon Redken, ktery myslim je bez silikonu, ale porad to nejak nepomoha, tak jestli bych nemel radeji jeste zkusit nejakej prirodni sampon, treba ten Alverde z DM?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 9:48 am    Předmět: Citovat

fandar napsal:

No, ja pouzival asi 3 roky sampon Pantene a moje vlasy ted vypadaji presne tak jak popisujes, muzes prosim rict, jak dlouho trvalo, nez se ti vlasy vzpamatovaly? Ja ted pouzivam asi 14 dni sampon Redken, ktery myslim je bez silikonu, ale porad to nejak nepomoha, tak jestli bych nemel radeji jeste zkusit nejakej prirodni sampon, treba ten Alverde z DM?

Redken(a jiné salonní šampony) mají silikony! Sice výrobci tvrdí že to jsou kvalitnější silikony než ty v drogerkových šamponech ale ve výsledku vlasy plihnou a zjemňují se úplně stejně-takže si nemyslím že s tím Redkenem děláš dobře pokud chceš silikony vymýt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 12:25 pm    Předmět: Citovat

fandar: Jak říkám, mně pomohl ten urtekram a henna, chce to něco absolutně bez silikonů, nejlépe přírodního, takže zkus buď právě ten Urtekram, který se tu chválí nebo třeba Logonu a jiné osvědčené přírodní značky.....a s tou hennou, je na tobě jestli to zkusíš, existuje i bezbarvá henna jen na regeneraci, tak to můžeš zkusit, protože pokud budeš hennovat dlouhodobě barevnou hennou, barvu už asi nevymyješ, mně to třeba nevadí, ale někomu to vadit může =). Také nemyj vlasy denně nebo ob den, aby se nezatěžovaly, zkus to tak dvakrát do týdne...uvidíš, že se brzy vzpamatují Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fandar
8-20
8-20


Založen: 23.3.2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 5:52 pm    Předmět: Citovat

Dekuju za radu. A ktery ten urtekram by byl asi nejlepsi, nebo ktery vyzkouset?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Timmka
0-7
0-7


Založen: 20.8.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 11:10 pm    Předmět: Čistící šampón? Citovat

Ahoj ,mohl by mi někdo poradit kvalitní "čistící" šampón?Dočetla jsem se o těch silikonech a mám z toho docela vítr, chtěla bych ty své vlasy toho prevítstva zbavit.Děkuji Wink

PS:ikona po ramena není přesná..v profilu mám správný údaj Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 7:14 am    Předmět: Re: Čistící šampón? Citovat

Timmka napsal:
Ahoj ,mohl by mi někdo poradit kvalitní "čistící" šampón?Dočetla jsem se o těch silikonech a mám z toho docela vítr, chtěla bych ty své vlasy toho prevítstva zbavit.Děkuji Wink

PS:ikona po ramena není přesná..v profilu mám správný údaj Cool


Ahoj,vitaj na fore . Wink
Tak ja ti mozem z vlastnej skusenosti odporucit sampon od Australian BodyCare.Je s tea tree olejom.Je lepsi ten Intensiv,je v nom viac olejceka a naviac ma chladivy efekt na hlave...Ja ho momentalne uzivam a sedi mi zatial. Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Timmka
0-7
0-7


Založen: 20.8.2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 9:34 am    Předmět: Citovat

Děkuji za doporučení, ale koukám tady na ten šampon a je uvedeno, že je to na mastné vlasy případně lupy.Já ale potřebuju šampon, který sem tam použiju na odstanění zbytků jiných šamponů (např.se silikony)a stylingových prostředků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 10:07 am    Předmět: Citovat

Já si myslím, že by to mohl být jakýkoliv přírodní, protože ty silikony nemají a nečistoty vymyjí taky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivanka.i
161-320
161-320


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: čt říjen 01, 2009 12:16 pm    Předmět: Citovat

Tu je tabulka ake latky vymyju niektore silikony: http://www.naturallycurly.com/curlreading/curly-q-a/whats-the-scoop-on-silicones
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: pá říjen 14, 2011 8:48 am    Předmět: Citovat

Balea Pure Fresch opravdu na vymytí doporučuju, čehokoliv, silikonů, olejů, laku, tužidel... a stojí těch 39 kč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.