šampóny na vymytí silikonů - obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3b11fcbdf98da41769867313aa4bad2bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Estel
8-20
8-20


Založen: 18.10.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 6:05 pm    Předmět: Citovat

Nevíte kde by se dal sehnat ten šampón "Balea Professiona: PURE + FRESH" ??? Za boha není k sehnání a to ani na internetu :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 6:16 pm    Předmět: Citovat

No je to značka DMka, ale nejsem si jistá, jestli ho pořád mají..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 6:21 pm    Předmět: Citovat

Estel napsal:
Nevíte kde by se dal sehnat ten šampón "Balea Professiona: PURE + FRESH" ??? Za boha není k sehnání a to ani na internetu :/


Mají ho normálně v DM mezi šampony, jeden z mých nejoblíbenějších Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 7:23 pm    Předmět: Citovat

Nermeen napsal:
Estel napsal:
Nevíte kde by se dal sehnat ten šampón "Balea Professiona: PURE + FRESH" ??? Za boha není k sehnání a to ani na internetu :/


Mají ho normálně v DM mezi šampony, jeden z mých nejoblíbenějších Smile


Vážne dokáže vymyť silikony ? za aku dobu cca?
A je dobry aj na suche vlasy? dik Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 7:27 pm    Předmět: Citovat

čo som pozerala na stránky dm, tak už sa nevolá pure fresh, ale tiefenreinigung shampoo a nie je už v balení s pumpičkou, ale je balený ako ostatné professional balea šampóny. netuším, či je už aj u nás, v dm som už dávno nebola a keďže už nemám ani ten starý šampón, neviem, nakoľko pozmenili zloženie a či vôbec...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 8:56 pm    Předmět: Citovat

Když někdy používám trochu pěny ke zpevnění vlasů, vymyje jí vlastně šampón? Nedávám nijak moc, asi kuličku jako kaštan velkou. Ale teda asi tam pár silikonů bude, i když na zadních místech složení...a vymyje přírodní šampon (Urtekram) vůbec něco chemickýho?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 9:00 pm    Předmět: Citovat

silikony jsou vlastně olejovité kapaliny. Podle mne by je měl vymýt každý šampon, který vymyje mastnotu... Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nermeen
161-320
161-320


Založen: 21.6.2010
Příspěvky: 319

PříspěvekZaslal: ne září 30, 2012 9:16 pm    Předmět: Citovat

Juanitta napsal:
čo som pozerala na stránky dm, tak už sa nevolá pure fresh, ale tiefenreinigung shampoo a nie je už v balení s pumpičkou, ale je balený ako ostatné professional balea šampóny. netuším, či je už aj u nás, v dm som už dávno nebola a keďže už nemám ani ten starý šampón, neviem, nakoľko pozmenili zloženie a či vôbec...


Ahá, teď na to taky koukám, no to je překvápko, ještěže jste mě na to upozornily, jinak bych asi při návštěvě DM propadla panice, že ho snad zrušili jako všechny dobré výrobky Smile Nevím, jak je to s vymýváním silikonů, žádné nepoužívám, ale na mé suché vlasy mi nikterak nevadí, rozhodně nepáchá nic, s čím by si normální kondicionér neporadil, vyhovuje mi, že vlasy mají po mytí objem a méně se mastí a nedrbu se, což je celkem výjimečné. Třeba na vymývání olejových zábalů nic jiného nepoužívám, jednou vyšamponovat tímhle úplně stačí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Estel
8-20
8-20


Založen: 18.10.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 6:04 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
silikony jsou vlastně olejovité kapaliny. Podle mne by je měl vymýt každý šampon, který vymyje mastnotu... Smile


Já jsem po tom dost pátrala a dozvěděla jsem se, že ony silikonové částečky jsou něco jako mikroskopické kousky plastu (což je dost znatelné i z fotografií, moc se mi nezdá, že by měly olejovitou konzistenci) které ulpívají na vlase a pokožce hlavy a nejdou pořádně vymýt.

http://beautylens.files.wordpress.com/2009/03/silicone-hair-photo2.jpg?w=450

Přijde mi tedy nelogické okamžitě přeskočit na bezsilikonový šampón. Ten sice žádné neobsahuje ale k vymytí těch, co už tam mám, asi moc nepomůže. Našla jsem tedy přípravky, které by měly ony silikony z vlasů a hlavy dostat. Tady ty hloubkově čistící šampóny by se však měly používat pouze jednou měsíčně. Nejspíš to budou docela dryáky. Ještě jsem je nezkoušela, ale chystám se na ně:

http://www.inhair.cz/salerm-spa/37-salerm-spa-purificante-cistici-sampon-8420282006576.html

a

http://www.plumfooleryshop.cz/vlasy-c4/tresemme-hloubkove-cistici-sampon-500-ml-i140/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 6:18 pm    Předmět: Citovat

Do šampónů a mývatelných masek se používají siliconové oleje. opravdu se to tak oficiálně jmenuje.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Silikonov%C3%BD_olej

implántáty na zvětšení prsou se tam snad nepoužívají a silikonové plasty ze kterých se vyrábí třeba náramky snad také ne, nebývají tekuté. Alespoň já jsem si žádný takový nekoupila. Většinou to byl dimethicone a to je technický silikonový olej. A ano, vymyla jsem je šampony bez siliconů .)

ovšem, pokud si to tam někdo dokáže vpéct žehličkou, tak je to něco jiného Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.