šampóny na vymytí silikonů - obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=17d9ce39f612945e99ce33884dee247fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Estel
8-20
8-20


Založen: 18.10.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 6:25 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Do šampónů a mývatelných masek se používají siliconové oleje. opravdu se to tak oficiálně jmenuje.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Silikonov%C3%BD_olej

implántáty na zvětšení prsou se tam snad nepoužívají a silikonové plasty ze kterých se vyrábí třeba náramky snad také ne, nebývají tekuté. Alespoň já jsem si žádný takový nekoupila. Většinou to byl dimethicone a to je technický silikonový olej. A ano, vymyla jsem je šampony bez siliconů .)

ovšem, pokud si to tam někdo dokáže vpéct žehličkou, tak je to něco jiného Smile


Já nevím, tady:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Silikon
jsem se zase dočetla, že rozpustný ve vodě je pouze Dimethicone Copolyol. Ten, co mám ve svých starých šampónech ve složení je vždy pouze Dimethicone a ten je na těchto stránkách označen jako "Nerozpustný ve vodě" Tak se mi moc nezdá, že by to bylo tak snadné. Ale nejsem odborník... čerpáme obě z Wikiny, která je známá neověřenými fakty Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 6:27 pm    Předmět: Citovat

"nerozpustný ve vodě" je i maz, kterým se ti přirozeně zmastí vlasy, Proto se umývají šamponem, ve kterém je "odmašťovač". Olej na řízku je taky nerozpustný ve vodě, prto ho umeješ jarem Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Estel
8-20
8-20


Založen: 18.10.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 6:30 pm    Předmět: Citovat

Navíc jsem zde na ve článku : http://dlouhevlasy.cz/pece-o-vlasy-kosmetika/top-tema-silikony.html našla, že silikony chrání vlas proti tepelnému poškození, tudíš nechápu, kde berete informaci o tom, že se dají do vlasů vpéci žehličkou???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Estel
8-20
8-20


Založen: 18.10.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 6:31 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
"nerozpustný ve vodě" je i maz, kterým se ti přirozeně zmastí vlasy, Proto se umývají šamponem, ve kterém je "odmašťovač". Olej na řízku je taky nerozpustný ve vodě, prto ho umeješ jarem Wink


"Silikony lze rozdělit na rozpustné ve vodě, částečně rozpustné a nerozpustné. Silikony rozpustné ve vodě lze snadno vymýt, částečně rozpustné se vymývají hůře, tedy déle. Nerozpustných se běžným mytím nezbavíte. Lze je vymýt speciálním peelingovým šamponem (např. PRE CLEANSER od Harologi). Čím větší silikonová vrstva je, tím hůře a zdlouhavěji se vymývají."
citace z onoho článku. Ale zdroje neznám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 6:32 pm    Předmět: Citovat

Já jsem napsala "pokud to někdo dokáže" !! nepřekrucuj, buď tak laskava


ad čistící šampon aneb "kupte si náš užasnej výrobek, protože bez něj nelze žít" k tomu se vyjadřovat nebudu, však si to kup, nikdo ti to nezakazuje
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]


Naposledy upravil * dne út říjen 02, 2012 6:34 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Estel
8-20
8-20


Založen: 18.10.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 6:34 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Já jsem napsala "pokud to někdo dokáže" !! nepřekrucuj, buď tak laskava


já se snažím být laskavá jak jen umím Smile to vy tu na mne útočíte Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 6:37 pm    Předmět: Citovat

Estel napsal:
wensdy napsal:
Já jsem napsala "pokud to někdo dokáže" !! nepřekrucuj, buď tak laskava


já se snažím být laskavá jak jen umím Smile to vy tu na mne útočíte Wink


Aha, takže debata (slušná) je útok? Jiný názor je útok? Jiná zkušenost je útok? Tak pardon, já nevěděla, že z toho budeš tak rozhozená Rolling Eyes
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Estel
8-20
8-20


Založen: 18.10.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 6:37 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Estel napsal:
wensdy napsal:
Já jsem napsala "pokud to někdo dokáže" !! nepřekrucuj, buď tak laskava


já se snažím být laskavá jak jen umím Smile to vy tu na mne útočíte Wink


Aha, takže debata (slušná) je útok? Jiný názor je útok? Jiná zkušenost je útok? Tak pardon, já nevěděla, že z toho budeš tak rozhozená Rolling Eyes


palec nahoru Wink Very Happy

BTW: Pokud vedeme slušnou debatu, tak mi prosím netykejte. Nashledanou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 7:11 pm    Předmět: Citovat

My si tady tykáme všichni, což jste si mohla všimnout. Pokud si to nepřejete, zkuste si to napsat do podpisu. Tam si to budou moci všichni přečíst a předejte tím dalším nedorozuměním Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Estel
8-20
8-20


Založen: 18.10.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 7:32 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
My si tady tykáme všichni, což jste si mohla všimnout. Pokud si to nepřejete, zkuste si to napsat do podpisu. Tam si to budou moci všichni přečíst a předejte tím dalším nedorozuměním Smile


Já si myslím, že takovýto typ lidí, jako jste vy, je na fórech všude až až. Já chodím na fóra s účelem zjistit informace, které nemám, dozvědět se od lidí jejich zkušenosti atd. atd. atd a to ve vší slušnosti a otevřenosti. Vy sem chodíte akorád tak s prominutím prudit. Na celou problematiku o které se tu bavíme (odstranění silikonů z vlasů) házíte smyšlené informace, ke kterým nemáte žádné obhajovací argumenty. Na vše co jste sem napsala jsem vám byla schopná logicky a reálně oponovat a když vám došly argumenty, tak jste začala být akorád agresivní. Nejsem na Vás vůbec zvědavá. Jediné, na co jsem zde zvědavá jsou zkušenosti ostatních uživatelů. Řekněte mi, proč na tuto diskuzi vůbec přispíváte, když k ní nemáte žádné přínosné informace ani zkušenosti a akorád se jen přete a přete a přete uplně mimo téma?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.