šampóny na vymytí silikonů - obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=319103a8c1414e041181eac7e3135f6eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 7:48 pm    Předmět: Citovat

Vy jste reagovala na mne a vlastně jste mi vnucovala svůj názor. To vám přijde v pořádku? Dimethicone jsem viděla, manžel ho používá k promazívaní techniky, je to vážně olejíček. většina věcí se silicony je vlastně mastná. Sama nemáte důkaz pro to, že se silikon nějak chemicky váže na vlas a argumentujete pouze definicí "nerozpustný ve vodě". Já nevím, ale jako chemik tomu rozumím tak, že není rozpustný v rozpouštědle na vodní bázi. Nikoliv, že není rozpustný vůbec. Kdyby se vymýt nedal, jak by fungovaly ty čistící šampony?

Já jsem silicony sama vymyla před čtyřmi lety bezsilikonovými šampony (ano poznám to, ucpaly mi pokožku a vypadaly mi vlasy do lysin, kde nové nerostly). Po třech měsících se situace velmi zlepšila. Já nikde nenapsala, že to jde na jedno umytí. Chce to trpělivost.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 7:55 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Já nevím, ale jako chemik..


Si chemik?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Estel
8-20
8-20


Založen: 18.10.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 7:58 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Kdyby se vymýt nedal, jak by fungovaly ty čistící šampony?

Přečtěte se prosím ten článek a zkuste pochopit co to ten silikon je, k čemu v tom šampónu je a jak se ho zbavit. "specielním peelingovým šampónem" to znamená, že Vám je z vlasů nejspíš nějaký způsobem zbrousí. To je sice hezké, že ho Váš muž používá v práci (tahle informace mě pobavila) ale pochybuji že mašiny promazává tím silikonem, který se přidává do šampónů. On totiž není jenom jeden. Tuhle diskuzi konkrétně s Vámi končím, tolerujte to prosím. Touto Vaší poslední reakcí jste akorád potvrdila, že o tom nic moc nevíte. Toto fórum se jmenuje "šampón na vymytí silikonů" ne "silikony na mazání mašin ve vlasech"

Děkuji a nashledanou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 8:04 pm    Předmět: Citovat

Natty: spíš chemik farmaceut
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Estel
8-20
8-20


Založen: 18.10.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 8:06 pm    Předmět: Citovat

Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 8:16 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Natty: spíš chemik farmaceut


Nič v zlom ale na to že si farmaceut dosť slabo argumentuješ..toto s mužom ma uplne zabilo Laughing nechcem už dalej písať OT tak sa s vami lúčim a prajem dobru noc všetkým Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 8:23 pm    Předmět: Citovat

Natty napsal:
wensdy napsal:
Natty: spíš chemik farmaceut


Nič v zlom ale na to že si farmaceut dosť slabo argumentuješ..toto s mužom ma uplne zabilo Laughing nechcem už dalej písať OT tak sa s vami lúčim a prajem dobru noc všetkým Smile


Nic ve zlém, ale silicony ani jiné oleje mne nezajímají, nepracuji s nimi a nevím, proč bych o nich měla všechno vědět, ani jsem to nešla studovat kvůli nim. Snažila jsem se jen vysvětlit definici "nerozpustný ve vodě"... u nás to prostě znamenalo, že si zajdu třeba pro aceton. Chemie má mnoho oborů a nelze je pojmout všechny najednou, každý se většinou specialuzuje na jeden až dva.
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2012 10:36 am    Předmět: Citovat

Možete mi niekto poradiť šampon ktorý silikony fakt vymyje,nie mal by vymyť a pod..
Najlepšie v kamennej predajni..diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cmelacik
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2012 6:23 pm    Předmět: Citovat

Já mám dobrou zkušenost právě s tím čistícím šampónem od Salermu.

Snažím se používat šampón bez silikonů, sulfátů i parabenů od MySalonu. Bohužel zatím jsem nenašla žádnou masku nebo balzám bez silikonů, která by mi vyhovovala. Tak jednou cca. za dva týdny umyji vlasy čistícím šampónem. Vlasy jsou po umytí opravdu lehčí (a nejsou tak hladké a "kluzké", jako po běžném mytí). Pravděpodobně tím, že se z nich odstraní silikony, tak nejsou tak hladké a také zvětší svůj objem. A ta vůně po jahodách je úžasná, někdy mám chuť si i líznout Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Natty
81-160
81-160


Založen: 28.8.2012
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: ne říjen 07, 2012 7:04 pm    Předmět: Citovat

Cmelacik napsal:
Já mám dobrou zkušenost právě s tím čistícím šampónem od Salermu.

Snažím se používat šampón bez silikonů, sulfátů i parabenů od MySalonu. Bohužel zatím jsem nenašla žádnou masku nebo balzám bez silikonů, která by mi vyhovovala. Tak jednou cca. za dva týdny umyji vlasy čistícím šampónem. Vlasy jsou po umytí opravdu lehčí (a nejsou tak hladké a "kluzké", jako po běžném mytí). Pravděpodobně tím, že se z nich odstraní silikony, tak nejsou tak hladké a také zvětší svůj objem. A ta vůně po jahodách je úžasná, někdy mám chuť si i líznout Wink


Dakujem pekne za tip,ten šampon sa mi pozdáva ešte to zvážim a chcela by som dať šancu tomu z DM aj ked neviem či naozaj vymýva silikony.. Confused
edit: nemáš po ňom velmi vysušené vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.