šampóny na vymytí silikonů - obecně
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=be673bd29fa18450b7992ad9445ca8d5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cmelacik
21-40
21-40


Založen: 19.8.2011
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2012 7:59 am    Předmět: Citovat

citace:
Dakujem pekne za tip,ten šampon sa mi pozdáva ešte to zvážim a chcela by som dať šancu tomu z DM aj ked neviem či naozaj vymýva silikony.. Confused
edit: nemáš po ňom velmi vysušené vlasy?


Po tom šampónu nemám suché vlasy. Ale já si vlasy často žehlím nebo fénuji a to mi ty vlasy vysušuje. Jako hydrataci tak používám tekuté krystaly. Ty mi vyhovují, ovšem obsahují silikony. Tak jednou za čas až cítím, že jsou vlasy těžké, použiji čistící šampón. Vlasy jsou opravdu po umytí o poznání lehčí a objemnější.

Jen bych ještě potřebovala najít nějaké sérum nebo sprej pro hydrataci vlasů a ochranu před teplem bez silikonů. Z těch co jsem zkoušela mi žádný nevyhovoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
isyss
8-20
8-20


Založen: 30.3.2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt leden 24, 2013 12:23 pm    Předmět: jak se zbavit silikonu ve vlasech Citovat

Ahoj vlasatice....silikonu se z vlasů dá zbavit i zředeným roztokem octa nebo jablečeného octa nebo do mokrých vlasů vetřít jedlou sodu..v lékárně ji koupíte asi za 35 kč...soda v prášku....já si ted ponořila pramen vlasů do nezředenýho octa a nic se s vlasy nestalo a to je mám hodně jemné a zničené,ty vlasy se mi zdají lesklejší silikon je asi pryč Laughing Very Happy ..jinak co se týče šamponů BEZ SILIKONŮ tak jsou to například tyto:

HELIOS HERB -ŠAMPON NA VLASY HEŘMÁNEK
KISS VLASOVÝ ŠAMPON -BŘÍZA
ALVERDE BLOND SPULUNG -CHMELOVÝ KVĚT A MED (existuje i kondicionér)
ALVERDE -FAMILY SHAMPOO APFEL AND PAPAYA
BALEA COLORGLANZ SHAMPOO-S KOKOSEM
SHAUMA- PUSH -UP VOLUMEN-NA JEMNÉ,SLABÉ,VYČERPANÉ VLASY(existuje i kondicioner)

a balzám ELSEVE VOLUME COLLAGEN (fialový)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2013 1:50 pm    Předmět: Re: jak se zbavit silikonu ve vlasech Citovat

isyss napsal:
Ahoj vlasatice....silikonu se z vlasů dá zbavit i zředeným roztokem octa nebo jablečeného octa nebo do mokrých vlasů vetřít jedlou sodu..v lékárně ji koupíte asi za 35 kč...soda v prášku....já si ted ponořila pramen vlasů do nezředenýho octa a nic se s vlasy nestalo a to je mám hodně jemné a zničené,ty vlasy se mi zdají lesklejší silikon je asi pryč Laughing Very Happy


Jak přesně se to dělá s tím octem? Jako zábal (pod igelit) nebo jenom přelít po umytí, nebo přidat do šampónu..?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 10:43 am    Předmět: Citovat

Potřebovala bych poradit, používám střídavě Alterru, Baleu na objem, Logonu. Naproti tomu ale prokládám šampónem Schwarzkopf professional a občas sérum nebo kondicionér se silikony. Chtěla bych vlasy pravidelně odsilikonovávat, ale nevím čím. Další šampón už nechci, radši možná masku nebo něco takovýho. Fungovala by třeba ta soda? Nebo citrón, olej, med...?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 6:07 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
Potřebovala bych poradit, používám střídavě Alterru, Baleu na objem, Logonu. Naproti tomu ale prokládám šampónem Schwarzkopf professional a občas sérum nebo kondicionér se silikony. Chtěla bych vlasy pravidelně odsilikonovávat, ale nevím čím. Další šampón už nechci, radši možná masku nebo něco takovýho. Fungovala by třeba ta soda? Nebo citrón, olej, med...?


silikony vymývají hlavně tenzidy SL(E)L. takže myslím, že by úplně stačilo koupit nějaký levný drogérkový bezsilikoňák Smile (na vzdory tomu, že už nechceš kupovat žádné poo)
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 6:15 pm    Předmět: Citovat

Cistici sampony jsou jen marketingovy tah. Staci jakykoliv "chemicky" sampon bez silikonu, treba prave ta Balea na objem ma tusim SLES nebo neco na ten zpusob, takze to mas uz v zasade pokryte Smile

V pripade potreby Dixi a spol to resi stoprocentne a vzhledem k pomeru cena/mnozstvi te urcite nezruinuji Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrejka10
21-40
21-40


Založen: 25.9.2012
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2013 7:01 pm    Předmět: Citovat

Ve článku o nanášení henny jsem se dočetla, že se nejdříve zbavíme silikonů umytím lávovou zemí. Myslíte, že umí opravdu odstranit silikony?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 9:12 pm    Předmět: Citovat

ja mám takú dilemu...kúpila som si šampón, ktorú je uplne úžasný, je ajurvedsky, podporuje a posilňuje vlasky, nadhernie vonia, vlasy sú po nom veľmi dlho čisté, ALE má jeden háčik...je v ňom silikón, konkrétne Dimethiconol a našla som ho v zozname tých, ktoré sa z vlasov nevymyjú...čo by ste poradili? mam si ho striedať s bezsilikónovým? a je v ňom aj Sodium laureth sulfate (to je to SLS co je uz par prispevkov za mnou spomenute? ) niekto spomínal, že ten dokáže silikóny vymyť...tak ako to teda je? prosím pomoc Very Happy Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 9:36 pm    Předmět: Citovat

to sem byla asi já, nevymývatelný silikon je mýtus.... nedá se vymýt vodou, ale to neznamená, že se nedá vymýt ničím.... spíš se podivuju nad tím, že někdo vydává šampon se SLES a silikonem za ajurvedu.... divné.... nebo mám pod pod tím pojmem mylně zavedenou čistou přírodu....

pokud ti šampon vyhovuje a máš po něm pěkné vlasy, tak nevidím důvod, proč ho nepoužívat....
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: pá únor 28, 2014 11:03 pm    Předmět: v Citovat

silikony se dají všechny vymýt i ty nevymývací vodou, nejlepší na to je balea pure fresh, zkoušela jsem i z kadeřnictví, ale nic moc, ta balea po prvním použití krásně silikony odstraní, ale vlasy jsou dost vysušené
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.