Goldwell vs Paul mitchell

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9f931467ee18bb47aec22470a2fd0816Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Magorka
8-20
8-20


Založen: 27.5.2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2017 9:57 am    Předmět: Goldwell vs Paul mitchell Citovat

Ahojky koukala jsem na různá vlákna ale spíše se zeptám takhle mezi dvěma značkama,co myslíte co je lepší Goldwell nebo Paul mitchell?jedná se o hydrataci vlasu i na suchost(ochranu barvy také) bohužel mi v zimě trpí a kadeřnice mi doporučila tyto dvě značky a já se ptám kdo je má ozkoušené a poradí mi co je víc přírodnější a lepší jedná se o řadu Goldwell-rich repair nebo Paul Mitchell- Color repair..
Kdyžtak mi prosím vás poradte děkuji moc
nebo taky jsem slyšela o yves rocher tak mc prosím o radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2017 1:22 pm    Předmět: Citovat

Yves Rocher není přírodní značka, jen se tak tváří, je třeba si dávat pozor na složení. Šampony ani kondicionéry neobsahují silikony, ale jsou tam jiné látky, které se opravdu nedají označit za přírodní či šetrné Confused Pokud však netrváš na čistě přírodním složení, pak bych do YR šla, fajn je kondicionér s bambuckým máslem nebo s ovsem. Také mají nepěnívý šampon bez sulfátů, ale ve složení je spoustu alkoholů, nemám ho vyzkoušený, trochu bych se bála přesušení pokožky Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Magorka
8-20
8-20


Založen: 27.5.2014
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2018 3:56 pm    Předmět: Citovat

aha a nezkoušela jste goldwell nebo paul mitchlla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.