Jak to skladovat, aby se to tak strašně nekazilo
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9e91e8bc6ad2c0233b8d07b8c8a22f71Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
michelino
8-20
8-20


Založen: 4.11.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2009 12:32 pm    Předmět: Jak to skladovat, aby se to tak strašně nekazilo Citovat

Chtěla bych se Vás zeptat, jakým způsobem skladujete přírodní přípravky, hlavně ty na olejové bázi? Já s tím mám obrovský problém, už před mnoha lety jsem koketovala s tím, že budu používat jen přírodní věci, ale to co mě nakonec odradilo, bylo to, kolik jsem toho musela povyhazovat, protože to bylo za chvíli zkažené.
Teď se chci k přírodě naplno vrátit (mám i nějaké zdravotní problémy a doufám, že by to mohlo pomoct) , ale problém mám pořád stejný, tak například: jojobový olej - doma asi půl roku, je lehce cítit po špeku či čo Neutral , bambucke maslo - doma necelý rok, cela velka piksla na vyhození (a jeste je to bio Crying or Very sad , stalo to majlant), smrdí jak starý ponožky Shocked , pomerancovy olej alverde - stejne jako to bambucke maslo. A takhle bych mohla pokračovat dál. Jediné, co se drží, je kokosový olej.
Všechno mám doma ve skříňce, v koupelně. Má se to snad všechno skladovat v lednici? Nebo se to musí opravdu třeba do půlroku spotřebovat?? To pak člověk nemůže mít víc věciček na střídání... Díky za jakékoli vaše zkušenosti, i s konkrétními druhy přípravků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2009 12:51 pm    Předmět: Citovat

Hmm, tak já mám naprostou většinu kosmetiky přírodní, ale nijak hromadně se mi nekazí. Saloosácké oleje jsem měla v létě pro jistotu v lednici, teď už jsem většinou popřesunovala do koupelny, ale je fakt, že tam máme momentálně většinou hodně chladno. Jinak šampony a kondicionery, co používám mám veškeré stabilně ve sprše - není problém. Bambucké máslo ve skříni celoročně, taky bez problémů.

Jenom jednou se mi stalo že, začal růžový šampon Urtekram trochu záhadněji zavánět, jinak nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
michelino
8-20
8-20


Založen: 4.11.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2009 6:01 pm    Předmět: Citovat

Já už jsem si i říkala, jestli jsem vždycky neměla smůlu na špatné, staré kousky, ale ten jojobový olej jsem si kupovala na veletrhu, tam bych žádné zkažené výrobky neočekávala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2009 10:10 pm    Předmět: Citovat

No asi to fakt zkus davat do lednicky no.
Me se nikdy nic nezkazilo a to to mivam v teple zaparene koupelne (kde aky jinde ze - takove kvantum veci). Jedine, co je lehce fuj, je makeup od Logony, nicmene ten mam uz druhy a prvnimu se nic nedelo do vypouzivani... Rolling Eyes Shocked
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lady Drace
161-320
161-320


Založen: 27.9.2009
Příspěvky: 247

PříspěvekZaslal: st listopad 04, 2009 11:11 pm    Předmět: Citovat

Třeba kokosový olej nechávám v ledničce, má se skladovat do 20 stupňů a to doma natož v koupelně nemám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2009 12:39 am    Předmět: Citovat

Lady D. - jako kvuli tuhnuti, nebo tak vseobecne? Ja mivala olej Monoi Tiare, tkery v chladu tuhnul, ale mela jsem ho do vypotrebovani normalne v pokoji, tak nevim.. Shocked Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2009 9:00 am    Předmět: Citovat

No já jsem taky vždycky měla kokosák normálně ve skříni - v zimě byl jak šutr a v létě tekutý, nicméně s jeho kvalitou to nedělalo nic Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2009 9:13 am    Předmět: Citovat

michelino
Já mám tyhle věci většinou v ložnici nebo v kuchyni ve skřínce, koupelna mi pro jejich skladovaní nepřijde vhodná. V te mé je rozhodně nestalá teplota a vlhkost. Když se vykoupu, je celá zamlžená a rozehřátá.. a pak se hezky vyvětrá, takže v koupelce mám jen šampony co zrovna upotřebovávám Smile
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2009 2:25 pm    Předmět: Citovat

Tak já mám v kpoupelně jen kosmetiku co zrovna vypatlávám Laughing a zbytek v ložnici- i kokosový olej a taky jsem si nevšimla změny.
Jinak jedinné co se mi opakovaně skazilo byly urtekram šampony-levandule a heřmánek Twisted Evil a to jsem je měla v lednici Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt listopad 05, 2009 3:23 pm    Předmět: Citovat

tak já mívám v koupelně vše kromě urtekramovského sprcháče a stejně se mi zkazil. Ale slyšela jsem, že to jsou vadné výrobky, které by měly jít reklamovat, takže je asi úplně jedno jestli budou v ledničce nebo v koupelně.
Saloosacký hydrofilní olej se mi zkazil převozem, v létě v horku, ale jelikož se to ještě nikomu nestalo, tak kdoví, čím to bylo Laughing
kokosák taky v koupelně nebo pokoji. nevím proč by měl být v ledničce, akorát je pak tvrdý jak kámen, v koupelně je přes léto tekutý a teď tuhý, ale v míře, dá se normálně vyškrábnout ze sklenice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.