Změna učesu ?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=478918c5043614fe8799e1aff1d94a9eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Missa
21-40
21-40


Založen: 7.2.2008
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2018 9:44 pm    Předmět: Změna učesu ? Citovat

Ahojky prosím poradte zda a co si udělat s vlasy. Upřímně bych je ráda nechala tak přeci jen melír už jsem měla ten se mi i líbíl pak jsem měla barvu na celé hlavě to byl děs. A už víc jak 10 let mám svoji barvu. Jako dítě jsem měla vlasy černé jako uhel, pak šli přes hnědou do blond jako zlatovláska a kolem 12 roku mi šli do světlé hněde. Teď mám tedy světlé hněde vlasy na slunku spíš do blond se zlatavými odlesky a někdy si najdu i červené vlasy ( jsou to sice jen 3 -5 vlasů, ale jsou nádherně červeně rudé jak krev ) nechci o ně díky případne barvě přijít. Ale začli do mě hučet lidé že bych jsem si měla dát barvu a ostříhat je ( každý radí něco jiného ) tak nevím díky všem za radu. Fotky jsou u mě v galerii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Proxim
81-160
81-160


Založen: 25.1.2016
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: út červen 05, 2018 10:21 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, máš krásnou barvu i délku. Pokud si sama nebudeš přát změnu, určitě bych se do ničeho nepouštěla. Okolí bude za chvilku hučet něco jiného a ty budeš akorát nešťastná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2018 8:48 am    Předmět: Citovat

Já souhlasím, že bych to neměnila, pokud tedy nechceš. Obzvlášť ne barvu, ta je opravdu moc hezká. Kolik lidí, tolik názorů, ale na hlavě to budeš mít ty. Jsou některé ženy/holky, co mají posedlost měnit si barvy nebo střihy, ale není žádné pravidlo, že to musí dělat všichni, a rozhodně bych nedoporučovala radikální unáhlenou změnu, jinak se může stát, že toho budeš litovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SuuriTuuli
21-40
21-40


Založen: 6.1.2018
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2018 12:01 pm    Předmět: Citovat

Za mě: Máš úžasné vlásky, nic s nimi nedělej. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rejclie
81-160
81-160


Založen: 9.3.2010
Příspěvky: 140

PříspěvekZaslal: st červen 06, 2018 1:26 pm    Předmět: Citovat

Za mě taky krásné vlasy a nestříhat, ale to je na tobě.

Ale předtím, než bych vzala do ruky nůžky, odpověděla bych si na několik otázek:

Proč se chci ostříhat? (nuda? změna? okolí? nepraktičnost? zničené vlasy?)

Jak dlouho už stříhání "řeším"? (je to otázka posledního týdne, měsíce... někdo něco řekl a mě to šrotuje v hlavě, depka, blbý den, málo čokolády...?)

Jestli jde o nudu z vlasů a pocit změny - dá se to řešit i jinak? (na fóru existuje nespočet návodů na copy, drdoly, legrace s vlasama, nebo třeba vymývací barvy, internet - a hlavně youtube a pinterest jsou taky plné nápadů, stačí to zadat v angličtině a už to jede)

Pokud jde o "tlak" okolí - kdo přesně navrhuje ostříhání/změnu barvy? (je rozdíl, jestli jde o partnera anebo tetičku z třetího kolena, kterou vidím jednou za rok) Jaké jsou jejich argumenty?

Jaké jsou moje dlouhodobé vlasové cíle? (sorry - vlasové fórum Very Happy, ale prostě takové ty sny jako chci mít vlasy až... chci mít dost dlouhé vlasy na ten/jiný účes apod.) Občas totiž přijde tzv. vlasová krize kdy má člověk velkou potřebu stříhat/barvit, ale je dost možné, že to zase rychle přejde.

Doporučuju nedělat žádná unáhlená rozhodnutí a probrat to s lidmi, na jejichž názoru ti záleží a/nebo jedou na podobné vlně jako ty.

Ale víš co, nakonec, jsou to jenom vlasy a zase dorostou...
lol:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2018 9:01 pm    Předmět: Citovat

Máš odpověď v Poradně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.