Kontakty na nedestruktivní kadeřnictví, kadeřnice
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=814bc44f6e3dc8f62dc22d9f22ec3abdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 12:16 am    Předmět: Kde najdu dobré kadeřnictví? Citovat

Když už na to přijde - na to stříhání, tak bychom si tu mohli napsat, kde je dobré kadeřnictví a odkud člověk neodejde s pláčem. A kde se to vyplatí. Tyhle služby nejsou levné, i když záleží i na tom, kam se člověk vypraví: Na "vesnici" bývá levněji a často se tam najde šikovná kadeřnice, která za malý peníz vykouzlí to, co třeba u Střihorukého Edwarda. Ale už jsem slyšel, že zrovna v tomhle brněnském salónu to nijak extra není. I když platby extra jsou... Asi záleží i na tom, kdo se Vám věnuje: Jestli samotný Jan špilar nebo někdo jiný. A u něj jsou i slevy pro studenty - kdo má ISIC, ušetří... Tak kam byste šli, nebo kde Vás pěkně oškubali? Máte i nějaké "veselé" zážitky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Johny
41-80
41-80


Založen: 28.4.2006
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 6:37 am    Předmět: Citovat

Proč se na stránkách na téma "DLOUHÉ VLASY U NÁS" zase tlačí někdo se stříháním ?!?!?! Není toho už všude jinde DOST Evil or Very Mad ?!?! Snažíme se tady hýčkat všechny dlouhovlásky, které i naproti době a různým tlakům vydržely mít své krásné dlouhé vlasy a zase se najde někdo, kdo si "spletl" téma, anebo NEUMÍ ČÍST!!!!!!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rokkan
81-160
81-160


Založen: 16.8.2006
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 8:01 am    Předmět: Citovat

Ale no tak, myslím, že to kolega zakladatel nemyslel špatně a pochybuju, že by existence tohoto vlákna přiměla někoho ke stříhání. Dobrého kadeřníka se vyplatí znát. Nejen kvůli stříhání,ale kvůli radě nebo ke koupi profesionální kosmetiky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 9:04 am    Předmět: Citovat

Souhlasím s Johnym. Dlouhovlásky : od kadeřnictví co nejdál Exclamation a když tak jen pro tu kosmetiku a nesedat na křeslo. Konečky vám může zastřihnout i přítel, maminka, d o b r á kamarádka atd. Nic proti kadeřníkům a kadeřnicím, ale dokud nevezmou na vědomí, že přirozené dlouhé vlasy jsou pro mnoho z nás ten nejhezčí účes, radši pozor na ně. A opačně : dík těm, kteří to vědí Idea Smile
Návrat nahoru
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 4:30 pm    Předmět: Klid Citovat

Johny, Franta: Arrow Klid, hoši, já vás nechtěl přimět k tomu, abyste bušili do klávesnice, která za nic nemůže... I já mám dlouhovlásky rád a od střihačů bych je nejraději odháněl. Takže jsem vděčný Arrow Rokkan, že se mě zastala... Alespoň někdo.



Zrovna dnes jsem viděl jednu dlouhovlásku - jen ode mě byla dost daleko a já musel jít jinam. Ale vlasy měla až na zadek... Pokud jde o mě, tak já se jezdím nechat ostříhat z Brna k nám domů, což je město s 15 000 obyvateli. Za ostříhání na sucho dám, pokud se nemýlím, 45 Kč. To bych v Brně asi nikdy nenašel. A jak jsem spořivý a někdy se domů dlouho nedostanu, tak se ze mě také někdy stává tak trochu mánička. Ale v mém případě to nevypadá tak dobře...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 4:31 pm    Předmět: Dodatek Citovat

A i když jsem chlapec, tak mě občas kadeřnice potěší konstatováním, že mám pěkné vlasy - holt březový šampón je ten pravý. Pro mě. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 4:38 pm    Předmět: A jeSSStě jednou Citovat

Jenomže do kadeřnictví se naše dlouhovlásky mohou vypravit i v případě, že třeba chtějí "jen" učesat. šikovný kadeřník/kadeřnice dokáže vytvořit nádherné účesy, drdoly, atd. právě z těch dlouhých vlasů, které má málokterá. Takovéhle profesionální úpravy doma všichni nezvládnou. A jsou společenské příležitost, které si to vysloveně žádají - koncert, divadlo, rodinná oslava, svatba...



Tak doufám, že už po mně žádné další šutry metat nebudete. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jana
81-160
81-160


Založen: 14.4.2006
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 5:04 pm    Předmět: Citovat

Ješte se nenarodil kadeřník, co by mě nenaštval.Opravdu neznám, stříhám se doma.Z kadeřnictví odcházím spokojená JEDINE s nakoupenýma šamponama, kondicionérem atd.Od jisté doby si jak píše Franta tam prostě nesednu. Nakoupím a mizím.Chodívala jsem se stříhat, no zastřihávat, vždycky jsem přišla dom a to jsem zuřila.A to jsem byla u nás na vesnici, v menším městě i v Brné prý v dobrých salonech.Tam jsem ani neměla chodit. Už ve dveřích mé šokovaly učesy kadeřnic,červené melíry, černý nagelovaný ježek.Pak jsem tam nechala děsivý peníze, doporucili mi vlasy zkrátit alespon do puli zad, že by mě to jako odlehčilo hlavu.Samy ju měli teda odlehčenou, tak 5dkg vlasu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 5:44 pm    Předmět: Citovat

Jojo, stříhání je u nás "citlivé téma", ale dokud tu nikdo nebude agitovat za nějaké vlasové masakry, tak OK Wink Konečně, osobně nesnáším přístup "zakazující" dlouhovláskám stříhání a tim jim beroucí osobní svobodu (zároveň ale věřím v sílu argumentů PROTI ostříhání Wink)



Jinak souhlasím, že ze zkušenosti "z druhé ruky" kadeřníci NEUMÍ pracovat s hodně dlouhými vlasy a přirozeně tendují ke stíhání. Zastřižené konečky = třeba 30 čísel dolů, také už jsem slyšel.



V USA jsou George Michael Salons, kadeřnictví vysloveně specializovaná na tento "segment". Páni a dámy, podnikatelský záměr pro vás Wink A reklama na našem serveru zdrama Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: po září 04, 2006 5:48 pm    Předmět: Citovat

ja myslim, ze nejakou tu dobrou kadeřnici je potřeba opravdu znát... pokud je opravdu dobrá, tak musí přece pochpit, že nechcete stříhat a musí umět i poradit s kosmetikou a péčí.... já jsem třeba v sobotu měla od jedné udělaný nádherný drdol a sama kadeřnice byla hodně sympatická a zkušená... říkala, že v drdolech několik let závodila a pořád ještě s její kolegyní navštěvují nějaké kurzy, takže by se měla hodně vyznat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.