Bláznivé doplňky do vlasů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=635fae9351d1b3ef40ff4dd950a8ff68Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wnaty
81-160
81-160


Založen: 13.4.2016
Příspěvky: 131

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2018 6:58 pm    Předmět: Bláznivé doplňky do vlasů Citovat

Bude tomu půl rok, co jsem si nechala ostříhat vlasy.

Sidecut mi z lenosti ostříhat ho odrůstá a vzhledem k jeho délce už ho asi stříhat nebudu a nechám ho odrůst úplně. Vlasy teď jen zastřihávám a udržuji v délce po lopatky a čekám, až se s nimi sidecut vyrovná.

Dlouho barvím hennou a i když by mě lákaly nějaké šílené barvičky, na odbarvování henny si netroufnu.
Navíc henna mi vlásky drží v kondici a vzdávat se jí nechci.
Barvu občas oživuji červeným barvicím šamponem.

Moje vlasy mě začínají nudit. Přemýšlím, co s nimi, aby mě bavily, ale nepodstoupily nějaký brutální zásah.

Napadlo mě koupit si klipy do vlasů a obarvit pár pramínků, které bych mohla nosit ve svých vlasech.
Potom mě napadlo udělat si ve vlasech hair wrap, jako v devadesátkách, určitě to všichni znáte - pramínek omotaný bavlnkami.
Ráda bych objevila další bláznivé ozdoby do vlasů, něco na podobný způsob, jako výše zmíněné.
Máte nějaké tipy Smile?



Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.