Šampon z drogerie

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0c43c7222bfb2b4a1aae5a87c4ba0d11Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlasovka96
0-7
0-7


Založen: 8.11.2018
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2018 1:20 pm    Předmět: Šampon z drogerie Citovat

Ahoj,
jsem tu nová Rolling Eyes
Chci se zeptat, moc se nevyznám ve složení v šamponech spíš skoro vůbec ... Používám šampony bez silikonů,parabenů atd.. Používala jsem čistě přírodní jako je urtekram a myslela jsem že pomůžou na mastné vlasy a bohužel nic..akorát se mi pořád lámají konce a mám roztřepené konečky..takže vlasy mám pořad ve stejné délce bohužel Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Je tu někdo kdo používá šampony bez silikonů,parabenů a těchto věcí ..z drogerie ?? Mě nebaví si šampony objednávat přes internet .ráda bych něco z drogerie . Jestli tam na nějaký dobrý narazím ?
Všem moc děkuju předem Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2018 5:24 pm    Předmět: Citovat

Mně na tom příliš nesejde, jestli je to bez silikonů, ale docela často používám různé šampony Schauma a vyhovují mi a píše se tam, že jsou bez silikonů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eunikee
8-20
8-20


Založen: 23.9.2018
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2018 6:30 pm    Předmět: Citovat

Tak třeba v drogerii dm mají šampóny Alverde, je to certifikovaná přírodní kosmetika, takže neobsahují silikony ani parabeny, přitom ani není moc drahá. Já jsem si koupila šampón od této značky teprve nedávno, tak nevím, jak bude působit na vlasy dlouhodobě, ale zatím to vypadá v pohodě. Je tady o Alverde celá diskuze, tak se můžeš podívat, co o tom píší ostatní. Jinak určitě toho bude víc. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2018 2:18 am    Předmět: Citovat

Já jsem na mytí používal kondicionér od Alverde a vyhovoval mi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.