Timotei
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=eaf1fdd5a9a7b2c68ecef0f8fb0346e5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 6:27 am    Předmět: Re: Vonavy sampon Citovat

Neviem,ci Timotei je prirodny,mozno hej..Ja a priatelka sme si kupili vcera Timotei Sensations s vytazkami z Henny.To ste mali vidiet to prekvapenie!Vlasy su po nom krasne hnede,plne zivota,leskle,pekne vonaju a naviac sa vynikajuco rozcesavaju.:A to som nepouzil ziadny kondicioner!Odporucam!!! Cool Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 11:40 am    Předmět: Re: Vonavy sampon Citovat

Deather666 napsal:
Neviem,ci Timotei je prirodny,mozno hej..Ja a priatelka sme si kupili vcera Timotei Sensations s vytazkami z Henny.To ste mali vidiet to prekvapenie!Vlasy su po nom krasne hnede,plne zivota,leskle,pekne vonaju a naviac sa vynikajuco rozcesavaju.:A to som nepouzil ziadny kondicioner!Odporucam!!! Cool Laughing Wink


Tak timotei rozhodne neni prirodni sampon a slovo prirodni ani nezna Confused ,je to klasicka drogerka,co je plna syntetickych latek a jeste se testuje na zviratech(vim to ,protoze to kdysi bylo pro me hodne neprijemny zjisteni)+jsou v tom asi i silikony(to nevim,protoze to leta nepouzivam) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 12:10 pm    Předmět: Re: Vonavy sampon Citovat

lučnívíla napsal:
Tak timotei rozhodne neni prirodni sampon a slovo prirodni ani nezna Confused ,je to klasicka drogerka,co je plna syntetickych latek a jeste se testuje na zviratech(vim to ,protoze to kdysi bylo pro me hodne neprijemny zjisteni)+jsou v tom asi i silikony(to nevim,protoze to leta nepouzivam) Wink


Hmm tak to si ma teda nepotesila Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Embarassed Embarassed ...A totalne som sklamany,ze sa to testuje na nevinnych zvieratach...Nechapem preco mi prave tento sampon tak sedi..Ziadny iny neposobi na moje vlasy tak dobre ako tento...A to iste tvrdi aj moja priatelka...Obaja sme mali uz kadejake znacky...
Inac som pozeral na zlozenie a nenasiel som v nom neake silikony...Neviem potom...Pokial som siel podla toho,co sa na tomto fore o silikonoch pisalo,tak ziadne silikony v sampone nie su....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 12:15 pm    Předmět: Re: Vonavy sampon Citovat

Deather666 napsal:
lučnívíla napsal:
Tak timotei rozhodne neni prirodni sampon a slovo prirodni ani nezna Confused ,je to klasicka drogerka,co je plna syntetickych latek a jeste se testuje na zviratech(vim to ,protoze to kdysi bylo pro me hodne neprijemny zjisteni)+jsou v tom asi i silikony(to nevim,protoze to leta nepouzivam) Wink


Hmm tak to si ma teda nepotesila Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Embarassed Embarassed ...A totalne som sklamany,ze sa to testuje na nevinnych zvieratach...Nechapem preco mi prave tento sampon tak sedi..Ziadny iny neposobi na moje vlasy tak dobre ako tento...A to iste tvrdi aj moja priatelka...Obaja sme mali uz kadejake znacky...
Inac som pozeral na zlozenie a nenasiel som v nom neake silikony...Neviem potom...Pokial som siel podla toho,co sa na tomto fore o silikonoch pisalo,tak ziadne silikony v sampone nie su....


To me mrzi,ze sem te nepotesila,ja byla kdysi stejne neprijemne prekvapena,ale ted pouzivam prirodni sampony a je to mnohem lepsi a kdyz jeste dodavam vlasum olejiky tak je to bajecny.Je mozne ze v tom tvem samponu nejsou silikony,ja rikala jen mozna,protoze uz je to leta,co sem ho mela a o silikonech sem se dozvedela az toto jaro,ale vzhledem k tomu,ze pouzivam prirodni pripravky v kterych snad nikdy silikony nejsou,tak je mi to celkem jedno(protoze se me netykaji) Wink Na jednu stranu je skoda,ze ti ten sampon vyhovuje,protoze kdyz ti je lito zvirat,tak bys mel snazsi ho nepouzivat,ale na druhou stranu byva zas zazrak kdyz se najde neco co vyhovuje,tak je to ted na tobe,no.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 3:53 pm    Předmět: Citovat

Teď jsem dopotřebovala Timotei s hrozny a citronem. Hooodně moje vlasy "nadzvihl, provzdušnil, docela se i lesknou a vůbec nezatěžkal. Docela příjemný šamponek, zas si ho někdy koupím..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 4:36 pm    Předmět: Citovat

Chtěla jsem Timotei vyzkoušet,ale dost mě odradilo to testování na zvířatech... Confused V poslední době uvažuju o tom,že přejdu nastoprocent na přírodní kosmetiku,a nemluvím jen o šamponech...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 5:27 pm    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Teď jsem dopotřebovala Timotei s hrozny a citronem. Hooodně moje vlasy "nadzvihl, provzdušnil, docela se i lesknou a vůbec nezatěžkal. Docela příjemný šamponek, zas si ho někdy koupím..


Aj ja som ho istym casom pouzival.Tiez som mal po nom prijemne vlasy... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
elune
161-320
161-320


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 5:30 pm    Předmět: Citovat

Šampony mi vubec nevyhovovali a příteli sjem je také po zjištění, že testuje na zvířatech zabavila, ani neprostestoval, také se mu to nelíbilo:lol:
Lepší alternativa je rozhodně kalsický hennový šampon z DM... ten mám moc ráda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 2:35 pm    Předmět: Citovat

nemam tyto sampony rada,ale tento vtipny obrazek je perfektni Laughing
kuknete sem: http://halbot.haluze.sk/?id=1031
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne září 23, 2007 5:33 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
nemam tyto sampony rada,ale tento vtipny obrazek je perfektni Laughing
kuknete sem: http://halbot.haluze.sk/?id=1031


Laughing Laughing Laughing

Také nemám s těmito šampony dobrou zkušenost, dost mě po něm kousala hlava a dělaly se lupy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.