Timotei
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=414621c98d2b4f5ed49091a1169061c1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2013 7:22 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
fructia napsal:
Celkově si Timotei polepšil. Koupila jsem si v novém balení šampon pro brunetky (ten s hennou) a používám ho moc ráda. Určitě budou skvělé i BIO Very Happy


A jaké máš vlasy? Už dlouho pasu po nějakym šampónu na hnědé vlasy... je dobrý?


Vyzkoušej ho, nebudeš litovat. Vlasy mám hnědé... Opravdu je to jeden z mých nej šamponů Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blueberry
21-40
21-40


Založen: 8.12.2008
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2013 11:15 am    Předmět: Citovat

neviděla jste náhodou některá v novém balení i ten pro blondýnky? Vyhovoval mi nejvíc a ráda jsem se k němu vracela, jenže teď už mi zásoby došly a v novém balení není asi v čr k sehnání-našla jsem ho, ale na zahraničních stránkách timotei...a v tom starém balení už nikde není-kdybyste ho některá v brně viděla, písněte mi prosím Smile díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
andilekbezkridel
8-20
8-20


Založen: 21.4.2012
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so únor 09, 2013 1:40 pm    Předmět: Timotei s hennou Citovat

Ahoj dlouhovlásky Wink Já si po dlouhé době koupila normální šampón z drogerie a zlákal mě právě ten Timotei s hennou pro brunetky. Sice jsem ho zatím použila poprvé, ale zatím mám jen dobré dojmy. Krásně voní a vlasy jsou po něm takové hebké a i když já to moc nepotřebuji, tak dodá i trochu objem. Co se týká zbarvení, tak opravdu zvírazní tmavé odstíny hnědé. Koupila jsem si v Tescu to velké balení 400ml a stále kolem 65,- korun myslím. Budu ho ale stejně střídat s přírodními šampóny co tu mám načaté. Já zastávám názor, že je lepší šampóny střídat, jinak si na ten jeden moc zvyknou a už jim to nedělá tak dobře. Takže za mě Timotei zatím ano, uvidím co řeknou mé vlásky po více použití.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zatera
8-20
8-20


Založen: 30.8.2011
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2013 4:57 pm    Předmět: Citovat

Zkoušela jsem Timotei Pure a ještě Jericho Rose, ze začátku v pohodě, krásná vůně, ale u obou přišel zlom přibližně ve třetině lahvičky - o den se mi zkrátil mycí interval a vlasy byly takové nijaké, unavené. Sad Oproti předešlému Pantene Aqua Light nic moc..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lacrima
41-80
41-80


Založen: 5.2.2012
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2013 11:00 am    Předmět: Citovat

pouzivala jsem timotei golden highlights sampon i kondicioner, vlasy mam hnede ale kdyz na ne zasviti slunce tak maji zlatavy nadech tak jsem myslela ze bych ho trochu zvyraznila ale nestalo se, sampon sam o sobe supr ale z barvou nehnul Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: so duben 13, 2013 1:55 pm    Předmět: Citovat

Tak vyzkoušen (zelený) Timotei s bio certifikátem. Je na normální vlasy. Zatím jsem myla jen jednou, ale některé poznatky - je hrozně, ale hrozně tekutý, takže člověku vyteče více než by chtěl. Pokožka vůbec nesvědí, za což má u mě velké plus. Vlasy jsou po něm hladké a lesklé, takže spokojenost. Uvidíme, při dalším mytím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mayavera
0-7
0-7


Založen: 26.7.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 7:27 am    Předmět: Citovat

a ten bio šampon je který? Je to ten Organic Delight? Koukám na www.timotei.cz a úplně z toho nejsem moudrá...Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 7:30 am    Předmět: Citovat

mayavera napsal:
a ten bio šampon je který? Je to ten Organic Delight? Koukám na www.timotei.cz a úplně z toho nejsem moudrá...Díky.


ano přesně ten. Měla jsem ten v zeleném balení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mayavera
0-7
0-7


Založen: 26.7.2011
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 7:35 am    Předmět: Citovat

Díky. Jsem blbá, to bio je na tom obrázku toho šamponu...už to vidím...a nezkoušela jsi i ten kondicionér? Tento týden by měli mít v Tescu akci právě na Timotei, snad tam budou mít i tenhle, chci ho vyzkoušet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st duben 17, 2013 7:36 am    Předmět: Citovat

mayavera napsal:
Díky. Jsem blbá, to bio je na tom obrázku toho šamponu...už to vidím...a nezkoušela jsi i ten kondicionér? Tento týden by měli mít v Tescu akci právě na Timotei, snad tam budou mít i tenhle, chci ho vyzkoušet


Kondicionér jsem nezkoušela, každopádně akci na Timotei mají tuším i v Rossmanovi, ale tam jsem tu bio řadu nikde nenašla, takže kdoví, jestli bude v Tescu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.