Vešky...Pomoooc!!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f1a561d5d4450daad43ed2537f7bf812Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2006 8:37 pm    Předmět: Citovat

Proti vším jsem našla např. toto: http://www.lekarna.cz/p/kosmetika/deparol-masazni-olej-sampon-oplach-prostredek-proti-vsi/

A navíc je to přírodní Smile
Návrat nahoru
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2006 8:43 pm    Předmět: Citovat

Zde je šampon. Ale k mému překvapení těch přípravků zas tak moc není.... http://www.patro.cz/p/objects/1074574402.html

Kafi, koukala jsem na Tvé stránky. Už jsem se divila, že by tu chyběli satanisté a metaláci Wink . Jsme tu samý historik. Takže vítej Smile
Návrat nahoru
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: čt říjen 19, 2006 8:43 pm    Předmět: Citovat

Není pravda, že ,,slušní lidé" nemívají vši. Vším je jedno jako máš hlavu, prostě přeskočej a máš je. Já se například za ,,slušnou" považuji, ale jednou se mi stalo, že jsem je prostě od jedné malé také ,,slušné" holčičky chytila. Dlouho jsem se jich nemohla zbavit a nakonec jsem se jich opravdu zbavila tím hustým hřebínkem. Navíc teď už jsou, bohužel, vši často na Diffusil resistentní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2006 7:48 am    Předmět: Citovat

ahoj, děkuju za radyi povzbuzení... Smile
snažím se bojovat a nestříhat, ale nějak mě napadají kacířské myšlenky, že bych si to tím celé zjednodušila....já na nich zase až tak moc nelpím....
KAfine, i tobě díky za rady....pro jistotu teda vlasy češu mokré i suché Smile spousta se mi jich polámala (fakt hodně) a přikaždém dalším vyčesávání se lámou a lámou a lámou.... Crying or Very sad Ale zas lepší než mít vši, že.... Razz dokonce i na ten malý hřebínek došlo, je to teda fuška a občas se mi někde zasekne a nede vyplést, ale chci se těch malých sviní zbavit co možná nejrychleji....
Fairy, děkuji za tipy na šampony a olejičky, ten zeleny šampon už mám doma, tak doufám, že pomůže...byl k němu i ten malý hřenínek, nekup to Razz Za těch pár dní už mě to dovšivování stálo asi pětistovku, ach jo... Co sem za to mohla mít!
chaluzsko, chytla sem je od dětiček z romske osady na Slovensku, tak doufám, že ty ještě s difussilem moc čest neměli a že tím pádem nejsou resistentní....(ale vyděsila jsi mě tím) Doma jim to určitě teda nestříkají, leda tak ve škole....No zatím zdá se jedno postříkání na všechny živé vši zabralo (zaklepu teda Ťuk, ťuk, ťuk) a já se teď musím zbavit tech vajíček...ale je to teda fuuuuj Evil or Very Mad Mějte se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2006 7:50 am    Předmět: Citovat

tedy ne dovšivování, ale odvšivováníSmile pokud budu chtít někdy trošku dovšivit, určitě si poradím sama:-) a zadarmo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2006 10:41 am    Předmět: Citovat

To je známá metoda.Česání za mokra samozřejmě vlasy ničí,ale vyčesávání vší se tak má provádět.Já sem teda nikdy vši neměl,jenom říkám co o tom vím Idea.Jinak Fairy:díky za přivítání,škoda,že na ty stránky nemám čas Sad. A jak sem psal víš vši mě naštěstí nikdy nepostihly (taky sem hodně dlouho nosíval holou hlavu,než sem si nechal narůst dlouhý vlasy Very Happy ).

Naposledy upravil Kafin dne pá říjen 20, 2006 4:35 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2006 1:20 pm    Předmět: Citovat

Ahoj všichni
Kdyby náhodou někoho v budoucnu potkalo stejné neštěstí, přikldádám Idea seznam možných zbraní Idea , jak jsem je vyčetla z nejrůznějších diskusí (upozorňuji- většinu jsem nezkoušela, tudíž ÚČINEk JE BEZ ZÁRUKY):

Arrow Chemie:

- DIFFUSIL H a jeho mutace reagující na resistenci vší k účiné látce permethrinu, mokré spreje - DIFFUSIL H 92 P, DIFFUSIL H 92 M, DIFFUSIL H forte
- PARASIDOSE ? šampon, 2 mytí po 3 minutách
- JACUTIN GEL- aplikuje na umyté, vlhké vlasy, nechá se 3 dny působit, nesmí používat děti do 3 let, těhotné a kojící ženy
- ORTHOSAN- lidská verze se už asi nevyrábí, ale lidé používají (prý úspěšně a bez následků) Orthosan pro psi a kočky

Arrow Přírodnější prostředky- komerční produkty:

- CAPISSAN-šampon
- DEPAROL- aromaterapeutická sestava přípravků na bázi vybraných esenciálních olejů: masážní olej, šampon a oplachová mixtura
- NEEMOXAN lotio - kondicionér na vši, obsahuje Neem oil
TEA TREE OIL ANTIDANDRUFF SHAMPOO- Šampon proti lupům s olejem čajovníku australského
- QUIT NITS- eliminátor vší, obsahuje přírodní esenciální oleje

Arrow Přírodní prostředky
-olivový olej- zabalit do něj hlavu alespoň na hodinu
-Eukalyptový olej (trochu zředit vodou, dát na hlavu, nechat působit cca hodinu)
-Tea Tree Oil
-Neem oil
-Máslo
-Ve vodě nechat vyluhovat špačky cigaret, přidat pelyněk, černobýl a česnek- rozmixovat v mixéru , nechat na slunci 2 dny. Namočit vlasy., zamotat do ručníku.

Arrow Další rady:
- obarvit vlasy
- použít žehličku na vlasy
- Použít petrolej nebo denaturovaný líh (nanést do vlhkých vlasů, přikrýt sáčkem a ručníkem ? vydržet 10-20 minut. Tady bych teda asi varovala! ASI TO NENÍ MOC BEZPEČNÉ Exclamation Exclamation )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2006 4:59 pm    Předmět: Citovat

citace:
Jinak Fairy:díky za přivítání,škoda,že na ty stránky nemám čas Sad. A jak sem psal víš vši mě naštěstí nikdy nepostihly (taky sem hodně dlouho nosíval holou hlavu,než sem si nechal narůst dlouhý vlasy Very Happy ).


Shocked Holá hlava? Shocked Brrrr...To mám radost, že jsi zmoudřel! Very Happy Určitě ti to sluší daleko vís a vsadím se, že holky na to letí Wink [/quote]
Návrat nahoru
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2006 5:26 pm    Předmět: Citovat

Vetšina lidí mě taky říká,že vypadám líp Very Happy .Ale co se holek týče tak půlce se to líbí a půlka to absolutně odmítá Sad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá říjen 20, 2006 7:29 pm    Předmět: Citovat

Ahoka Kafi, nemohla bych se taky kouknout na tve stranky? ja jsem asi hrozne moc zvedavaaaa Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.