Vešky...Pomoooc!!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33, 34, 35  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=81497c6eb18e04bc63ad0396db78db78Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 1:58 pm    Předmět: Citovat

Jeden můj spolužák udělal jako diplomku myslím kino ve tvaru vši. Bylo to velmi...eh...organické Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 4:06 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Jeden můj spolužák udělal jako diplomku myslím kino ve tvaru vši. Bylo to velmi...eh...organické Confused


Ehm...Zní to ....organicky:-) Je zajímavé, jak jsou ty vešky inspirativní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karob
321-600
321-600


Založen: 3.9.2006
Příspěvky: 343

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 11:45 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Ehm...Zní to ....organicky:-) Je zajímavé, jak jsou ty vešky inspirativní Smile


mé svítící neony, nezabiješ veš, nevyhubíš slony... Smile senzace, kamón vši! ách joó Laughing ale stejně mám vši rád... Wink Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 7:14 pm    Předmět: Citovat

Lidi, já mám strach, že jsem chytla vši Sad Crying or Very sad

O podzimních prázdninách jsem byla na jednom soustředku a jak jsem se vrátila, tak jedna holka napsala do diskuze na stránky, že se omlouvá, že má vši, že to předtím nevěděla, tak ať se prohlédnem. Já se napřed prohlédla, nic jsem nenašla, nic mě nesvědilo a asi po týdnu mě začala svědit hlava, je to čím dál horší Sad Nevim, jestli je to tím, že mám teď celkové vlasy hrozné (šíleně padají a začali se mi víc mastit) nebo jestli to můžou být ty vši. Ale v hlavě nic nemám, teda aspoň jsem zatím nic nenašla. Jenže to by ani nebylo nic divného-loni jsem taky měla vši, víc jak měsíc mě svědila hlava, ale mamka mě několikrát prohlížela a nic nenašla. Tak nevim, jestli to teď nebude podobné...
Mají vši něco jako "inkubační dobu"? Jako za jak dlouho začne svědit hlava a za jak dlouho jsou všiska vidět?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 8:50 pm    Předmět: Citovat

Já jsem také jednu dobu prožívala krizi co se týče vší( bylo to asi před 3mi týdny) brácha měl vši přede mnou a já se jednou učesala jeho hřebenem protože jsem si potřebovala na rychlo sčesat patku a nic jiného nebylo po ruce...a právě krátce na to mě šíleně začala svědit hlava a samozřejmě jsem si hnedka řekla vši! A jak jsem na to furt myslela, tak to bylo horší a horší ani spát jsem nemohla, vši jsem v hlavě neměla jenom lupy a nakonec se ukázalo, že se mi to udělalo z té vaječné masky co jsem si den předtím svěděním dělala..uf...
Pokud máš vši Soufflet tak bys to poznala hned...stačí se předklonit nad umyvadlo a vytřepat si vlasy...vajíčka se ze začátku drží těsně u hlavy po delší době se posouvají po délce vlasů...zkus si tam dát čajovník pokud máš,alespon budeš mít jistotu, že pokud vešky máš tak je každopádně zahubíš... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 9:30 pm    Předmět: Citovat

No jak jsem psala-já už jednou vši měla (loni) a měsíc jsem na ně nepřišla, protože prostě nešli vidět!

Jinak btw já se jich zbavila několik let prošlým sprejem na vši-zafungovalo to, všiska pochcípaly a pak už jsem jenom česala Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 1:38 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
No jak jsem psala-já už jednou vši měla (loni) a měsíc jsem na ně nepřišla, protože prostě nešli vidět!

Jinak btw já se jich zbavila několik let prošlým sprejem na vši-zafungovalo to, všiska pochcípaly a pak už jsem jenom česala Smile


Tak ta veš může teoreticky před tvým pohledem zdrahat po celé hlavě, ale hnidy uvidíš hned jak jsou nakladené. Od lupů se poznají podle toho, že na vlasech drží vší silou Smile a nejdou třeba sfouknout , musí se pěkně prsty nebo hustým hřebínkem stáhnout až ke konci vlasu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 1:47 pm    Předmět: Citovat

Ilona napsal:
Tak ta veš může teoreticky před tvým pohledem zdrahat po celé hlavě, ale hnidy uvidíš hned jak jsou nakladené. Od lupů se poznají podle toho, že na vlasech drží vší silou Smile a nejdou třeba sfouknout , musí se pěkně prsty nebo hustým hřebínkem stáhnout až ke konci vlasu.


Kdyz jsem delala au-pair v Englandu, tak deticky si pritahly ze skoly a skolky (nezavisle na sobe) vesky jako blesky. Takze sup s nima do vany, napatlat ten smradlavy samponek co na to anglani maji a vycesavat...a jako spravni kluci se branili zuby nehty, kopali, kousali a skrabali..a breceli, jak kdybychom je vrazdili zaziva...a za dva tydny znova...ja vzdycky uterku na kokos, at vesky nedostanu tez Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sammael
161-320
161-320


Založen: 10.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po listopad 19, 2007 11:03 am    Předmět: Citovat

Já je měl asi před rokem když jsem byl na festivalu tak jsem je chytil od takovejch hnusnejch vágusů.
Jenže v tu dobu jsme s přítelkyní zkoušeli nějaký přípravek na vlasy amysleli jsme si,že nás hlava svědí z toho Very Happy no a pak asi po měsíci jsme si všimli,že nám po té hlavě něco leze Evil or Very Mad
V lékárně nám prodali jakýsi šampon,ale musim říct že mi po něm padali vlasy jak sviň,ale vešky jsou pryč...naštěstí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lily
321-600
321-600


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: út listopad 20, 2007 3:54 pm    Předmět: Citovat

Mám tu čest, že si i mou hlavu vybrali vši. Crying or Very sad Našla jsem zatím 4. Mamka mi prohlížela hlavu a prý žádné neviděla. Strašně mě svědí hlava. V noci jsem kvůli tomu nemohla ani spát. Nastříkala jsem si Diffusil H a umyla si vlasy. Jen tak uvažuju, jestli by nestačilo si ty vlasy jen umýt. Vši se snad utopí nebo ne?
Sen o krásných vlasech se rozplývá, protože si je tou chemií určitě zničím a budu ráda, když se nebudu muset stříhat dohola Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33, 34, 35  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.