Vešky...Pomoooc!!!!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e6617502e139b01aba1db66c73feb491Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2016 1:31 pm    Předmět: Citovat

Dorostly mi vlasy po chemo, po vypadání po chem. barvě (měla jsem lysiny), po dvou vypadáváních po narození dětí- pokaždé pryč třetina vlasů. Nevidím důvod, proč by nedorostly vlasy po odvšivování Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vojtěška
8-20
8-20


Založen: 22.10.2014
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2016 5:12 pm    Předmět: Citovat

tak to je fajn Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vojtěška
8-20
8-20


Založen: 22.10.2014
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2016 5:01 pm    Předmět: Citovat

Tak mám pořád vši Sad , už jsem z toho fakt na nervy, myslela jsem že jsou pryč, ale něco se asi vylíhlo... Dnes jsme koupili diffuzil h forte b85, doufám že pomůže. Je to nekonečné, pořád vybíráme.
Víte o něčem speciálně na hnidy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2016 7:20 pm    Předmět: Citovat

Speciálně na hnidy nevím o ničem. Za poslední dva roky nás navštívili 3x. Převlíkla jsem postele, vystříkala je difuzilem. Vystříkávám i pohovku a koberce, všem vlasy. Do dvou dnů byly pryč.

Edit: vše je nutné za týden zopakovat. Nebo po 48h (tak dlouho difusil působí)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vojtěška
8-20
8-20


Založen: 22.10.2014
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá září 02, 2016 1:27 pm    Předmět: Citovat

Tak tento difuzil je na bázi silikonových a přírodních olejů, má se po půl hodině min. 2x umýt, takže stejné jako většina ostatních přípravků. To určitě není ten co jste měli...
Navíc se mi ani po x umytích nevymyl a ráno v šest jsem ještě drhla hlavu, abych vůbec jela do školy...fakt perfekní zážitky.
Nejspíš to bude tím, že ten co se stříkal klidně i na pohovku byl insekticidní, takže jej stáhli a nahradili.
Nevíte popřípadě jak působí arpalit? Paní v lékárně k tomu nic neřekla, prej na vlastní nebezpečí, že může poškodit vlasy a pokožku hlavy, tak já tedy nevím. Hlavně něco dobrého, co by nebylo na základě těch potvorných silikonů, nejde to umýt...ve školním týdnu hrozně nepraktické a nepříjemné.
Jen nevím aby ty přípravky pro zvířata neměli nějaký vedlejší účinek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá září 02, 2016 3:02 pm    Předmět: Citovat

Já tyhle oleje nekupuji vůbec.

Buď šampon, nebo sprej. S olejema ať se jdou vycpat, nepomáhají a ničí vlasy.

Kupuji toto http://www.gigalekarna.cz/produkt/diffusil-h-prevental-150ml/

ale je téměř nemožné ho sehnat. Když už ho někde mají, tak mají 1-2 kusy a někdy mám pocit, že mi je ani nechtějí prodat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vojtěška
8-20
8-20


Založen: 22.10.2014
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so září 03, 2016 3:23 pm    Předmět: Citovat

Děkuji, já jsem netušila že ten diffuzil by byl taky oleják, mimo to mám pocit že mi ve vlasech sem tam lozí. Nejspíš vlasy přeliju octovou vodou aspoň teď o víkendu, měla by narušit hnidy, aspoň doufám.?
Ovšem když vlasy prohlížíme, nebo se snažím trochu s hřebínkem, nic živého nenacházíme, poznám to případně jen podle nových hnid a kousanců, tak doufám, že nové nebudou.
Také mě napadlo, jestli by ty případně živé mohl zabít jogurt/jogurtová maska?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so září 03, 2016 3:31 pm    Předmět: Citovat

Zkusit se to může, ale já to moc nevidím. Ony jsou dost odolné. Kdyby to bylo takto jednoduché, stačil by běžně použivaný balzám, nebo maska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vojtěška
8-20
8-20


Založen: 22.10.2014
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so září 10, 2016 6:15 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, tak já teda nevím... mamka mi přebíra vlasy a nachází hnidy. Když to přece pořád vybíráme, tak už tam nemůžou být. Z toho vyplívá, že něco prostě musí přežívat. Vyzkoušela jsem taky octovou vodu (ale měla jsem to zabalené jen chvilku, protože jsem se octu bála) a taky Orthosan na psy. Pořád hnidy. Mamka mi NIKDY za měsíc a půl nenašla živé vši, připadá mi to fakt divné. Sem tam se mi zdá, že ve vlasech něco leze a našla jsem v koutech asi dvě takové malinké červené tečky. Někdy mi i po pár dnech od umytí připadalo, že mě to tam prostě někde kouslo. Jak je to možné???. Co to je?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: so září 10, 2016 9:12 pm    Předmět: Citovat

Opravdu vystříkat a vydezinfikovat celý byt. Denně měnit oblečení, pokrývky hlavy. Veš vydrží bez jídla i víc jak dva dny. Takže vydrží v cíchách klidně do věčera, než si člověk zase lehne. Stejně tak v gauči, nebo v koberci...to za prvé. A za druhé, nemusí to být vši. Můžou to být i blechy. Navíc po umytí se většinou utopí a odtěčou do potrubí...

A ještě jedna věc... kde se pohybujete. Můžou na vás přeskakovat třeba od kolegů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 33, 34, 35  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.