Hodně zacuchané vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d8a06985a58c2ca1aa701b216d8564e7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
štípková
21-40
21-40


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 10:45 am    Předmět: Pomoooc- uzlující se vlasy Citovat

Ahoj vlasatice, prosím o vaše rady, jsem už z toho na nervy Shocked Mám jemné a vlnité vlasy. Vždycky se mi hodně cuchaly, ale teď se mi normálně samovolně dělaj "drdy"!!!!!!!!!! Nejvíc z vlasů vzadu vespod asi jak se třou o oblečení a vzadu ty vrchní vlasy....Když to rozmotávám kvanta vlasů si vyrvu a zničim... Čím jsou delší tak je to horší, ale stříhat se nechci
Embarassed
Nemáte některá zkušenost?
Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 11:27 am    Předmět: Citovat

jediná rada co mě napadá je kondicionér Rolling Eyes Občas se mi to taky dělá když nepoužiju kondicionér a když už je mám tak zasukované, tak to nejdřív postříkám kondicionérem ve spreji a pak se to líp češe Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deather666
321-600
321-600


Založen: 28.7.2007
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 4:30 pm    Předmět: Citovat

Tak ja som skusil si dat dnes namiesto kondicioneru neaky krem,ci mlieko na telo a docela to zabralo.Vlasy su prijemne jemne,fajne sa rozcesavaju a HLAVNE nie su splasnute ako po klasickom kondicioneri.
Postupoval som takto:Ten krem som naniesol na konce a niekolko cm od koncov,nechal som to posobit kratky cas a splachol som to zimnou vodou... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
štípková
21-40
21-40


Založen: 4.12.2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 4:38 pm    Předmět: Citovat

Kondicionér taky používám, bez něj ani ránu Very Happy Dávám ho jen na třetinu vlasů od konců aby mi neplihly....
Ale drdujou se stejně Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 4:47 pm    Předmět: Citovat

Uzlíky se mi dělají také a to hodně často..už od mala...pomáhá mi na to olejování a rozhodně se neobejdu bez kondicionéru...Ale stejně se mi dělají...také už nevím co s tím, ale naštěstí se to dá přežít
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 2:39 pm    Předmět: Citovat

Já nemůžu mít rozpuštěné vlasy, jedině když je úplné bezvětří....zacuchávají se pekleně,hlavní ty spodnní,nejde to pomalu ani rozčesat.... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 3:00 pm    Předmět: Citovat

Tak na tudle otázku bych taky ráda věděla odpověď.... Confused kondicionér používám na spodní část vlasů, pomáhá to ale jen malinko... Holt někdo za dredy platí a patlá se s nima, mě se občas udělají ani nevím jak... hmmm... možná je to tím, že po nich netoužím - tak zkusím opačný psychologický efekt - děsně si budu přát mít vošklivý a zacuchtaný, mastný vlasy a třeba je nakonec budu nádherný Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 5:10 pm    Předmět: Citovat

Kopretina napsal:
Já nemůžu mít rozpuštěné vlasy, jedině když je úplné bezvětří....zacuchávají se pekleně,hlavní ty spodnní,nejde to pomalu ani rozčesat.... Confused


Já mám ten samý problém. Nemůžu nosit rozp. vlasy, ani culík(rozpuštěný), buď mám drdol, nebo cop. Jinak se mi udělá uprostřed vlasů takový "chuchel", nebo "cumel". Když jsem chvíli s rozp. vlasama, nebo culíkem( doma) mám toto "vyrobené" za 10 minut. Po delším čase bych to už asi vůbec nerozčesala. Toto mi vlasy dělaly už ve školce Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tree
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.8.2007
Příspěvky: 1737

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 6:12 pm    Předmět: Citovat

to by mělo spravit něco na vlasy ne, mě se to samý dělá pod vlasama,nevim proč, pak je mám dole roztřepený z toho rozčesávání. a paradoxem je že kdybych si učesala za sucha,tak se budou zamotávat ještě víc. já myslim že nějakej vhodnej kondicionér nebo něco to napraví...mě se to teda dělá víc co nepoužívám ty silikony(ale to je s elektrizovánim jedina nevyhoda:) )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 6:16 pm    Předmět: Citovat

Tree napsal:
to by mělo spravit něco na vlasy ne, mě se to samý dělá pod vlasama,nevim proč, pak je mám dole roztřepený z toho rozčesávání. a paradoxem je že kdybych si učesala za sucha,tak se budou zamotávat ještě víc. já myslim že nějakej vhodnej kondicionér nebo něco to napraví...mě se to teda dělá víc co nepoužívám ty silikony(ale to je s elektrizovánim jedina nevyhoda:) )


Vhodné kondicionéry používám už od té školky... Vystřídala jsem všechny značky.Momentálně mám Baronku, což je asi nejlepší kondicionér. Vlasy se po umytí lépe rozčešou, ale tvorbu toho " cumlu" to nijak neovlivní... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.