Henna Logona
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b9fa35b59f5093a136d538c69e413c1dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fifi
8-20
8-20


Založen: 28.2.2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 9:43 pm    Předmět: Citovat

Jitt napsal:
Pisou tam na 6 umyti, ale teoreticky, pokud bys nejdriv nabarvila tim prelivem (neobsahuje ani peroxid ani amoniak), a pak na to placla hennu, tak by se to ani moc nevymyvalo ... ale zkusenost s tim zadnou nemam.

Very Happy dakujem , skusim urcite, uz som zufale Rolling Eyes ..., ale prave som nasla, vzorkovnik na logonu a mala by som si objednat teak , alebo hennu ciernu..., no asi skusim logonu, z heny mam bolesti hlavy a naposledy to dopadlo tak, ze som dostala tak silnu migrenu, ze som si uz myslela, ze neprestanem nikdy zvracat Embarassed ...,tak by som chcela nieco naozaj kvalitne a hlavne aby to aj chytilo Laughing , ale v kazdom pripade , dakujem za radu,..., ako sa poznam vyskusam jedno aj druhe..., Wink , pekny vecer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 9:50 pm    Předmět: Citovat

No, je fakt, ze prelivy od hennecolor maji s hennou jako takovou spolecnou jen firmu Laughing Sice v nich je vytazek z henny, ale asi jako v samponu je aloe vera: ta trosicka se tam prakticky neprojevi ... jinymi slovy, je to defacto "obycejny" preliv.
Kdyztak mrkni niz do fora, je tu nekde tema, kde se rozebiraji prave prelivy od hennecolor (a predevsim ty prelivy, ne henna). Pac a protoze uz tu zas uspesne plevelim dalsi tema Embarassed
(pardon)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 11:08 pm    Předmět: Citovat

o logoně tu už několik témat je, například toto: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=970 tak příště prosím tam. Wink

jinak na logonu jsou dobré ohlasy, narozdíl od hennecoloru v tom je opravdu henna a další pečující složky, ale žádné chemikálie.
spíš bych se bála té migrény, můžeš špatně snášet indigo nebo jinou složku, záleží jakou mělas hennu, to se stává.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fifi
8-20
8-20


Založen: 28.2.2012
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 9:10 am    Předmět: Citovat

jitty napsal:
o logoně tu už několik témat je, například toto: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=970 tak příště prosím tam. Wink

jinak na logonu jsou dobré ohlasy, narozdíl od hennecoloru v tom je opravdu henna a další pečující složky, ale žádné chemikálie.
spíš bych se bála té migrény, můžeš špatně snášet indigo nebo jinou složku, záleží jakou mělas hennu, to se stává.

Dakujem, prehliadla som to , ale potom som to uz nasla, no, zial nenasla som odpoved. No, ale aj tak to musim vyskusat na sebe aj tak Smile .
Ale co sa tyka mojej migreny, docitala som sa, ze to moze byt sposobene kavou, s ktorou som henu zaliala,,,nabuduce to zalejem ciernym cajom a uvidime..., Rolling Eyes dufam , ze to klapne Rolling Eyes . Dakujem .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragita
21-40
21-40


Založen: 29.7.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2012 3:35 pm    Předmět: barva Citovat

už dlouho se chci nechat obarvit, protože se nějak necítím ve své barvě. Každý rok světlám a světlám. Už jsem na světle hnědé a přední pramínky snad nejvíc. Možná budu za chvíli šedivá jako babička(která šedivěla podvacítce) Laughing Chemická barva ze mě hned slezla a letos už chemku nechci, jen hena asi nebude řešení, protože nemám ráda do červena/rezava (takhle mi kdysi vzdy chytli barvící šampony) takže mám asi nějaký divný základ vlasů.
Moje barva vlasů je někdy světlejší, někde tmavší. Chci to sjednotit a trochu ztmavit. Kadeřnice mi doporučila přeliv a já pořád váhám. Tahle barva asi bude kvalitní a ne chemická, ale nevím si rady s odstínem. Nugát nebo Tizián? aby to nebyla úplně čokoládová, ale zase ne s červeným tonem. Kterou? [/i]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2012 3:40 pm    Předmět: Citovat

Pokud nechceš ani odlesk do červena nebo rezava, tak henna nebude to pravé - chytá vždycky minimálně s odlesky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2012 3:44 pm    Předmět: Citovat

Na hnědou barvu bez červených odlesků bych doporučila Khadí, buď světle hnědou nebo oříškově hnědou... kdyžtak mrkni sem anebo sem.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dragita
21-40
21-40


Založen: 29.7.2011
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2012 3:47 pm    Předmět: barva Citovat

díky, mrknu se. Smile to jsou všechny rostlinní barvy na bázi henny? Koukám na cestaprirody.cz a zatím jsem našla jen s henovým základem. chemku nechci i z důvodu lupů, které se mi po minule udělali a už nezmizely
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2012 4:31 pm    Předmět: Re: barva Citovat

Dragita napsal:
díky, mrknu se. Smile to jsou všechny rostlinní barvy na bázi henny? Koukám na cestaprirody.cz a zatím jsem našla jen s henovým základem. chemku nechci i z důvodu lupů, které se mi po minule udělali a už nezmizely

jj, je to na bázi henny, amly, indiga a dalších rostlin... Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: pá srpen 03, 2012 7:50 pm    Předmět: Re: barva Citovat

Dragita napsal:
díky, mrknu se. Smile to jsou všechny rostlinní barvy na bázi henny? Koukám na cestaprirody.cz a zatím jsem našla jen s henovým základem. chemku nechci i z důvodu lupů, které se mi po minule udělali a už nezmizely


z logony bych šla spíš do této http://www.darkova-kosmetika.cz/vyrobci/logona/hena-barvy-na-vlasy/logona-barva-na-vlasy-hneda-prirodni-100g-rostlinn/ , případně od santé http://www.cestaprirody.cz/index.php?productID=7988
nebo ta khadí nebo lush. každému sedne něco jiného, bude lepší vyzkoušet, kdyžtak i pohledat nějaké recenze, obrázky apod. co se ti líbí a podle toho se i orientovat.
není pravda, že každá henna jde do červena, musí tam být ale dost indiga ve složení, který právě zbarvuje červenou hennu dohněda.
Časem můžeš i míchat různé odstíny dohromady. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.